Neumím spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 04.03.17 08:15
neumím spát

Možná to znáte. Ne, určitě to znáte, věřím že nejsem jediná. Několik let vstáváte noc co noc k dítěti, kojíte, krmíte a spíte na jedno oko. Pak nastane ten zlom, tolik očekávaný. Dítě spí celou noc, né jen jednu..začne tak spát pořád a vy co? Ležíte, tak se snažíte usnout a tělo nastavený na x letý režim a neumí zabrat. Respektive umí, ale probudí vás kápnutí vody z kohoutku, pes v kotci atd - já vím, ten problém tu bude pořád, jsme tak nastavený.

Ale já jsem z toho docela rozhozená. Děti mi spí nějaký ten měsíc celou noc a já se převaluju, nemůžu najít polohu a když usnu tak nekvalitně, trhaně a trápí mě noční můry. Ráno jsem jak praštěná palicí, sice fungující, ale myšlenkami celý den v posteli.

Ráda přivítám příběhy, nápady, povzbuzení někoho kdo má stejný problém :kytka:

Reakce:

danyk
Generální žvanilka 23341 příspěvků 04.03.17 09:13

Vítej v klubu, mám to stejně. Probudí mě cokoliv. Blbě usínám, průběžně se budím na jakýkoliv zvuk a ráno se vzbudím brzo. Furt jsem nastavená na jakýkoliv zvuk z pokojíčku, mohla bych říct, kolikrát které dítě v noci zakašlalo. Manžela nevzbudí ani hodinový záchvat kašle, když mu dítě kašle do ucha. Vyspím se jedině, když jsou všichni z baráku pryč.

Icestar
Závislačka 4218 příspěvků 1 inzerát 04.03.17 09:18

Přidávám se do party. Jak mě něco vzbudí ve čtyři, v pět, už mám problémy usnout, pořád jedním uchem poslouchám, co dítě :,(

Pralinka242
Povídálka 16 příspěvků 04.03.17 09:59

Mě na tohle pomáhá meduňka :palec:

Danielitha
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 04.03.17 10:01
Co spunty do usi?
@veeeraf píše:
Možná to znáte. Ne, určitě to znáte, věřím že nejsem jediná. Několik let vstáváte noc co noc k dítěti, kojíte, krmíte a spíte na jedno oko. Pak nastane ten zlom, tolik očekávaný. Dítě spí celou noc, né jen jednu..začne tak spát pořád a vy co? Ležíte, tak se snažíte usnout a tělo nastavený na x letý režim a neumí zabrat. Respektive umí, ale probudí vás kápnutí vody z kohoutku, pes v kotci atd - já vím, ten problém tu bude pořád, jsme tak nastavený.

Ale já jsem z toho docela rozhozená. Děti mi spí nějaký ten měsíc celou noc a já se převaluju, nemůžu najít polohu a když usnu tak nekvalitně, trhaně a trápí mě noční můry. Ráno jsem jak praštěná palicí, sice fungující, ale myšlenkami celý den v posteli.

Ráda přivítám příběhy, nápady, povzbuzení někoho kdo má stejný problém :kytka:

Co takhle spunty do usi?

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 04.03.17 10:10
@veeeraf píše:

Ráda přivítám příběhy, nápady, povzbuzení někoho kdo má stejný problém :kytka:

Joo taky to znám. A vyresila jsem to. Spim se spuntama v uších. :mrgreen: Syn ještě spi v ložnici a když place, tak ho v pohodě slyším. Neslyším jen ten okolní ruch, jako je prevalovani v posteli atd. Me to pomáhá, jinak právě posloucham, jestli se malej nevzbudi a jsem furt vzhůru :hug:

Almatka
Kelišová 6795 příspěvků 04.03.17 10:14

Taky to tak mám…chlap brzy ráno odjel s mladším synem na lyže, starší je u babičky a já jsem těhule sama doma…chlap mi říkal, ať si ještě lehnu, ale to je scifi, jak se probudím, už nezaberu. Což když spím aspoň těch 7 hodin, je to Havaj, ale většinou se probudím po 4 hodinách spánku a je to k vzteku…můžu spát, ale nejde to. Ale teď mě napadlo, je to taková šamanština a s oblibou to radím skoro na vše, tak mě berte s rezervou:-D Zkuste si na youtube najít faster EFT - třeba tohle, teda jestli mluvíte anglicky
 https://www.youtube.com/watch?…

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 04.03.17 10:32

Holky, špunty mám, ale to neřeší moje usínání :nevim:

Almatka
Kelišová 6795 příspěvků 04.03.17 10:56

@veeeraf a co to EFT jak jsem posílala odkaz, to by nefungovalo?

Danielitha
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 04.03.17 19:49
@veeeraf píše:
Holky, špunty mám, ale to neřeší moje usínání :nevim:

No…ja brala kdysi melantonin. V CR nedostupne, ale da se objednat ze Slovenska.

brisco
Závislačka 2910 příspěvků 04.03.17 19:59
@Danielitha píše:
No…ja brala kdysi melantonin. V CR nedostupne, ale da se objednat ze Slovenska.

Ju, to jsem brala ba zlepšení kvality vajíček. Spala jsem jak špalek. Jen zkraje mi po nem bylo horko, ale pak si tělo zvyklo.

pufik20
Kecalka 340 příspěvků 04.03.17 20:04

Budu trochu mimo téma, ale od kdy spí děti celou noc? Syn má 2,5 roku a stále se 2×-4× v noci budí. Čekám kdy nastane zlom a stále nic. Pak budu čumákovat s váma :pankac:

brisco
Závislačka 2910 příspěvků 04.03.17 20:14
@pufik20 píše:
Budu trochu mimo téma, ale od kdy spí děti celou noc? Syn má 2,5 roku a stále se 2×-4× v noci budí. Čekám kdy nastane zlom a stále nic. Pak budu čumákovat s váma :pankac:

To je hrozně individuální. Mám půlroční a spí od osmi do cca pěti. Po nakrmení jeste dospí tak do osmi. Starší to měla taky tak. Ale dcera kolegyně se budila v noci jeste v deseti letech.

danyk
Generální žvanilka 23341 příspěvků 04.03.17 21:31
@pufik20 píše:
Budu trochu mimo téma, ale od kdy spí děti celou noc? Syn má 2,5 roku a stále se 2×-4× v noci budí. Čekám kdy nastane zlom a stále nic. Pak budu čumákovat s váma :pankac:

mi říkala dr. na prevenci (moje dr., ne pediatrička), že okolo 2 let je to už ok. Tak malej asi od rok a a čtvrt a velkej má 5,5 a noce, kdy dobře usne, spí celou noc a nebudí se brzo a protivný, bych spočítala na prstech jedné ruky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >