Neustále mě prozvání skrytá čísla

194
13.1.20 09:44

Neustále mě prozvání skryté čísla

Lze proti tomu nějak “bojovat”? Děje se to tak 5-10× denně. Jednou zazvoní a típne…docela mi to už dlouhou dobu obtěžuje život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11341
13.1.20 09:49

Ozvala bych se operátorovi, kterého používáš, na to by mohli mít nějaké řešení. Když budou nepříjemní, tak začni vyhrožovat že kvůli tomu změníš číslo (což je řešení, ale dost nepohodlné), ale rozhodně když už ho budeš měnit, tak přitom přejdeš jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6729
13.1.20 09:52

Zavolala bych operátorovi, zda lze proti tomuhle vznést nějakou stížnost typu šikana, ale oni většinou ty skrytá čísla hodně chrání. Jinak mám dojem, že existuje apka, co je blokne, ale hrozí ti, že se ti pak nedovolá třeba úřad nebo velké firmy, u nás často volají ze skrytých :roll: nebo radikální řešení, nové číslo. Jinak pokud je to dlouhodobé, tak tě někdo fakt hodně nemá rád, jestli do toho dává tolik času, nebo tě vytáčí robot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
13.1.20 09:53
@LuciMik94 píše:
Lze proti tomu nějak “bojovat”? Děje se to tak 5-10× denně. Jednou zazvoní a típne…docela mi to už dlouhou dobu obtěžuje život.

Myslím si, že to zkouší různí „šmejdi“, jestli je číslo, na které volají, funkční. Mě se toto stává jen tak jednou za dva, tři měsíce a den nebo dva na to mi z neutajeného čísla volá nějaký s. ráč s „výhodnou nabídkou“. Stává se to od té doby, co jsem začal blokovat tyto volající. Ale mám „hloupý“ mobil, jde mi zadat na black list jen asi 20 čísel, takže asi nemají důvod mě testovat tak často… :nevim: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
13.1.20 09:59

Nevím co máte za telefon, ale u mě, když uložíte číslo do kontaktů, je tam volba, blokovat volajiciho a rovnou ho to vytípne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
13.1.20 10:00

Pokuste se to číslo alespoň jednou zvednout a operátor Vám ho pak na vasi žádost odtajni. Ale musí být ten hovor spojeny. Několikrát jsme dělali, vždy z toho vyšel telemarketing přesně jak píši výše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 10:01
@LuciMik94 píše:
Lze proti tomu nějak “bojovat”? Děje se to tak 5-10× denně. Jednou zazvoní a típne…docela mi to už dlouhou dobu obtěžuje život.

Myslím, že na to existuje aplikace do mobilu. Která ti řekne kdo volá a případně je automaticky blokuje (pokud to jsou šmejdi). Nebo existuje několik stránek kde zjiatit co je to za čísla viz. Třeba https://neznamacisla.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
950
13.1.20 10:03
@AnceA píše:
Nevím co máte za telefon, ale u mě, když uložíte číslo do kontaktů, je tam volba, blokovat volajiciho a rovnou ho to vytípne…

Skryté číslo do kontaktů neuložíte… :? takže blokace v seznamu to nevyřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70093
13.1.20 10:05
@AnceA píše:

By mě zajímalo, jak uložíš skryté číslo do kontaktů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70093
13.1.20 10:06
@LuciMik94 píše:

Upřímně, vyrob si vlastní vyzvánění, které má prvních cca 3-5 vteřin ticho a nebude tě to obtěžovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 14:17

@LuciMik94 Skrytá čísla používají nejen telemarketingové společnosti, ale také některé instituce jako Finanční úřad, Policie ČR…
Akorát ty to většinou nechají déle zvonit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
6.2.20 23:50

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, když si já zablokuji nějaké číslo, pozná to majitel dotyčného čísla, když se mi pokusí volat? A jak? Děkuju za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama