Kdy se vám vyplatilo mít trpělivost?

Anonymní
10.1.20 21:47

Kdy se vám vyplatilo mít trpělivost?

Holky mám hroznou depku ze života, brecim a připadá mi ze mi nic nevychází. Nemám už ani trpělivost, chvíli mi něco nevychází a já už jsem tak demotivovana, ze to cely vzdavam.

Jeden den je lip, druhy jsem úplně vyrizena.

Nechci to rozebírat ale říkala jsem si, ze bych měla mít trpělivost, že občas proste věci nejdou hned. Snažím se myslet na to, ze mnoho věcí v mem životě přišlo až časem, nikdy ne hned. Ale v tyhle depce mi nepomáhá ani to.

A tak jsem se chtěla zeptat, kdy se vam vyplatilo mít trpělivost? A jak dlouho jste na to čekaly? Doufám ze nebudete psát nic negativního :) Potřebuji podpořit, že i když to občas vypadá černě, tak má cenu pořád věřit v dobrý konec a nevzdávat se :)

Dekuju :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Pvln34
10.1.20 21:51

A čo tak udelat si zoznam veci, ktoré v živote máš, fungujú a si za ne vďačná? ;) :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 21:54

@Pvln34 to jsem dělala a dlouhodobě to nepomáhá :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 22:00

Vyplatilo se mi to při cestě za miminkem. A nejen trpělivost, ale i odhodlání, urputnost, rozhodnutí nedat se odbýt. Trvalo to víc než deset let a skutečně náš malý zázrak přišel.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 22:02
@Anonymní píše:
Vyplatilo se mi to při cestě za miminkem. A nejen trpělivost, ale i odhodlání, urputnost, rozhodnutí nedat se odbýt. Trvalo to víc než deset let a skutečně náš malý zázrak přišel.

To je krásný, moc gratuluju. Vidíš, 10 let a já něco pro mě důležitého vzdavam po sotva 2 měsících :? Ale strach z toho ze to nevyjde nebo ze to nejde tak jak bych si prala a jak to v moji hlavě má vypadat, je silnější než trpělivost a víra v dobrý konec.

• Citovat
  • Nahlásit
352
10.1.20 22:04

Možná máš jen špatné období, prostě se to tak někdy sejde a člověk má pocit, že se všechno se*e. Ale bude zas líp :kytka: máš možnost nějakého pořádného odpočinku a na chvíli vše hodit za hlavu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
10.1.20 22:10

Tak třeba v celkem obyčejné věci jako je hledání zaměstnání. Vzala jsem práci v hrozné firmě, protože jsem věděla, že když tam vydržím rok, budu mít v CV tak výbornou praxi, že mě vezmou všude. Což se stalo, našla jsem díky tomu své vysněné zaměstnání. Ale řeknu ti, že poslední měsíce už jsem mlela vyloženě z posledního, jak to tam bylo strašný. Když mi jednou v životě bylo opravdu zle, pomohlo mi si opakovat, že nic netrvá věčně, ani smůla ne. Věř nebo ne, jednou se vše obrátí k lepšímu, i když to tak teď třeba úplně nevypadá :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
7274
10.1.20 22:13

Trpelivost jak s cim. Nekdy je prospesna, jindy ne. Prospesna je u veci, ktere muzeme ovlivnit a jsou realisticke.
Skodliva je tam, kde nas vliv zustava minimalni nebo zadny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 22:22

@Premek_Orac tak samozřejmě sázet denně sazku a čekat ze to vyjde by nebylo moudrý :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
LiveDream
10.1.20 22:28

Během studia zlatnického řemesla na střední škole, když už jsem měla vystudovanou pedagogickou vš jsem se naučila být neskutečně trpělivá a pak mi to přineslo klid v duši a být prostě v pohodě (když děláte prstem s drobnými ornamenty 50h a on se vám v posledním kroku přetaví a rozpadne.. a tak to bylo pořád). Nerozhodilo mě od té doby žádné dítě ani situace, vše jsem řešila s klidem a byla jsem oblíbenou učitelkou. Teď jsem na rodičovské a je mi perfektně.

• Citovat
  • Nahlásit
6320
10.1.20 23:51

Vyplatilo se mi 27 let počkat na svého muže, vyplatilo se mi mít trpělivost a čekat 4 roky na vytouženou dceru (i když jsme mezitím přišli o miminka), pak se mi vyplatilo počkat další 3 roky na vysněného syna. Život holt je neustále o trpělivosti, pokoře, odhodlání. Sepiš si motivační plán-čeho chceš dosáhnout, co jsi ochotná pro daný cíl udělat, čeho jsi ochotná se vzdát…držím place. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
11.1.20 21:40

Trpělivost se mi vyplatila hlavně u věcí, u kterých jsem cítila, že mají cenu. Když jsem tak nějak podvědomě tušila, že to je zbytečné, tak to tak i bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat