Přítelkyně ex se plete do výchovy

Anonymní
12.1.20 17:27

Přítelkyně ex se plete do výchovy

Dobrý den, vkládám anonymně, kdyby dotyčná čmuchala…
Máte někdo stejný problém?
S ex jsme rozvedení, má nový vztah, asi rok a půl, ve kterém se spíše dohadovali, scházeli, rozcházeli…
Máme spolu kluka,4 roky, kterého mám v péči.
Jsme dohodnutí na tom, že si malého bere jednou za 14 dní.
Jenže v čem je problém, jeho nová „oběť“ se snaží do výchovy dost kecat, radit, mluvit za ex…takže při předávání malého se hrne ke mě, a syčí na mě co a jak, proč tak a tak, co mám a nemám dělat.
Ex stojí, kouká, a když zvýším hlas a řeknu, ať si zase ona sedne zpátky a nechá mluvit jeho, že on je otec a já se mám na všem domlouvat s ním, začneme tam na sebe všichni štěkat a vše zbytečně řešit před malým, protože ona je neodbytná.
Navíc oba vyhrožují střídavou péčí a různými nesmysly.
Je snad normální, že co se týče malého, řeším výhradě s ex a nepletu do toho zbytečně partnera, nebo jsem vážně tak mimo?
Máte to některá podobně?
Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.1.20 17:51

Tak řekni, že u předání bude jen chlap sám. Jinak mu dítě nedáš. Naše exka nesnesla, ani kdybych byla v autě. Tak mě manžel vysadil za rohem, pak jel pro dítě a za rohem mě zase nabral. Když jsme pak někam jeli. Aby měl od ní pokoj a neštěkala po něm. Tohle trvalo 5 let. Byli jsme už manželé, takže žádný nový objev. Nemůžu za to, že s ní byl 3 měsíce a utekl od ní. Ona ale stihla otěhotnět. Je to fajn chlap, já si nestěžuju. Naše dítě je už na ZŠ a pořád je to fajn chlap. Slečna nějak vychladla. Pořídila si pár dalších dětí s dalšími tatínky a teď má nějakého dalšího, tak už můžu být i v tom autě a ona se nevzteká. Ale nesmím mluvit. Ani o to nestojím. Ona mě ještě za těch x let nikdy nepozdravila. Pořád si myslela, že když manželovi řekne, tak se rozvede a přiběhne zpátky. No, myslím si o ní své.

• Citovat
  • Nahlásit
3971
12.1.20 18:02

Chudák dítě :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
12.1.20 18:05

Tak vzhledem k tomu, ze to je i jeho dítě a občas tráví čas to dítě s nima, tak ho má nejspíš taky někdy na povel. Ale aby ho vracela máme s pouckama, to mi přijde mimo. Asi bych ji to slušně ale důrazně vysvětlila, a potom bych ji ignorovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 18:09

Tak to je něco podobného…Úplně mě to vytáčí, malého si nevsim, když byl sám, jezdil se na něj koukat přes plot jednou za 3 měsíce a teď, co si ji našel, hraje si na otce roku a ještě mi vyhrožuje stridavkou :pocitac:… Mimochodem, nejsou to malé děti, jemu 35 a ji 36… Myslím, že by mohli mít rozum…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 18:12

@skorotehotna
Ano to já chápu, proti tomuhle nic nemám… Spíše si klepu na rameno, že mu naopak ve všem vycházím vstříc, má ho kdy chce, domluva taky ok…
Skoro všude slyším, jak matky nechtějí dávat děti otcům, jak se tomu vyhýbají…A oni mě budou poučovat, vyhrožovat a prskat na mě.

• Citovat
  • Nahlásit
8696
12.1.20 19:01

Tak jestli ona nema sve deti, tak se realizuje…Ale to ted varim z vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.20 19:02

A ona má svoje dítě? Mi to skoro zavání tím, že si malého " přivlastňuje", pokud ona sama touží po dítěti. Možná i on proto tak otočil a začal se zajímat… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.20 19:02

@tulipán Bylas rychlejší :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10632
12.1.20 19:53

No, tak si přeber dítě. řekni nashledanou a jděte a nech ji žvanit do prázdna :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10507
12.1.20 19:57

Zkus odpovědět „samozřejmě, jistě, jak si přejete, ještě nějaké přání? ano, určitě, skvělý nápad“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 20:12

Dítě má, ale hraje si na dámu světa.
Já nesmím nic říct, musím jet podle toho, co si umanou…Což samozřejmě nedělám, jen mám snahu vycházet vstříc…Možná bych si měla zahrát na mrchu, aby si sáhli na srdce s tím, že jsem vlastně byla v pohodě, že ještě patřím do škatulky exmanželka na pohodu.

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
12.1.20 20:15
@tulipán píše:
Tak jestli ona nema sve deti, tak se realizuje…Ale to ted varim z vody.

Taky mě to vzhledem k věku napadlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
12.1.20 20:17
@Anonymní píše:
Dítě má, ale hraje si na dámu světa.
Já nesmím nic říct, musím jet podle toho, co si umanou…Což samozřejmě nedělám, jen mám snahu vycházet vstříc…Možná bych si měla zahrát na mrchu, aby si sáhli na srdce s tím, že jsem vlastně byla v pohodě, že ještě patřím do škatulky exmanželka na pohodu.

Jo tak má dítě, tak paní ohledně výchovy také porad :mrgreen: jistě radu ráda přijme když sama rozdává :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
8696
12.1.20 20:18
@SibyllaTrelawney píše:
@tulipán Bylas rychlejší :) :kytka:

No jo, ja jsem strelec ;). A dokonce i takovou pani znam, tak jsem mela potrebu to napsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat