Neustálé pálení mezi nohama

1548
24.11.13 10:23

neustálé pálení mezi nohama

AHoj holky, začínám být trochu zoufalá..
Poslední rok mám opakovaně problém - pálí me pochva, dokonce mám pocit, že to pálení se soustředí do místa ústí močové trubice..
Změnila jsem i gynekologa - moje nová se specializuje dokonce na urogynekologii, když jsem šla poprvé k ní, tak jsem měla tyto problémy, udělala mi cyto a dala zkumavky na moč.. jenže ta byla negativní.. a za 14 dní znovu to samé.. tentokrát po sexu.. v noci mě vzbudilo pálení mezi nohama, jak když tam mám nějakou chemickou látku, co mi vadí.. pak to pálilo i při konci močení, tak jsem jí volala, že mám asi zánět močáku. Neměla jsem čas tam zajít, tak mi mamka vyzvedla prášky - Biseptol.. to bylo ve čt. Jenže do dneška se to moc nezlepšuje.. v pochvě mám strašně sucho a nebo naopak je den, kdy vlhko docela dost a přijde mi, že to moc nevoní:((
přitom výsledky jsou ok.. manžel měl zánět močáku před měsícem, výsledky po léčbě ok.. a problémy nemá, jen občas nám přijde, že má náběh na kvasinky - rudý, suchý a citlivý žalud, tak se namaže Canestenem a je to ok.
Kvasinky nemám - nemám tvarohový výtok ani svědění..
Už jsem nešťastná - klasický močák jsem vždy rozehnala atb a hodně pitím, ale tohle je nonstop, kolikrát nemohu usnout, jak moc je to nepříjemné.. na noc jsem si dneska dala Fermalac, ráno mi to přišlo lepší, ale teď zase:((

Nemáte někdo stejné zkušenosti?
V út jdu zase na gyndu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3997
24.11.13 10:37

Co třeba alergie na manželovo sperma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1548
24.11.13 10:38
@Bekyn píše:
Co třeba alergie na manželovo sperma?

jenže já to mám právě i v době, kdy se spolu třeba nemilujeme… a někdy se mi to po sexu třeba ani nestane.. :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MarkétkaBeruška
24.11.13 10:39

Nepoužíváš třeba silný šampon na lupy s dezinfekcí, to by se mohlo dostat do vody a dělat to neplechu :?:

• Citovat
  • Nahlásit
3997
24.11.13 10:39

Tak to mi řekni kde je zakopanej pes :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3997
24.11.13 10:40
@MarkétkaBeruška píše:
Nepoužíváš třeba silný šampon na lupy s dezinfekcí, to by se mohlo dostat do vody a dělat to neplechu :?:

to mě taky napadlo, nebo prací prášek, aviváž…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MarkétkaBeruška
24.11.13 10:41

@Bekyn já teď právě začala s léčbou takovým dost agresivním šampónem a v lékárně mě na to upozornili.

• Citovat
  • Nahlásit
3997
24.11.13 10:43
@MarkétkaBeruška píše:
@Bekyn já teď právě začala s léčbou takovým dost agresivním šampónem a v lékárně mě na to upozornili.

vím že je to mimo téma, ale prosim Tě co je to za šampón? Mám s lupy nekonečnej problém :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1548
24.11.13 10:45

@MarkétkaBeruška
no lupy mám, to je pravda, používám ale pořád ty samé šampony léta - Head and Shoulders a občas s výtažky z břízy..
Aviváž používám, to je pravda.. ale tu už používám přes rok a problémy mám menší dobu..
V út jdu na gyndu, tka jsem na to zvědavá, ale je to strašný:(

HA neberu skoro ten rok, tak jestli to není vysazení HA??
Už mě to prostě nebaví.. když mám klasický močák, pálí mě to aspoň jen při močení.. ale tohle je furt.. a hlavně ten Biseptol prostě nezabral, takže jestli to vůbec močák je..

chlamydie atd nemáme, to jsme oba vyšetření..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MarkétkaBeruška
24.11.13 10:47
@Bekyn píše:
vím že je to mimo téma, ale prosim Tě co je to za šampón? Mám s lupy nekonečnej problém :cert:

http://www.mediket.cz/…-ictamo.html

je to léčba na 4-6 týdnů. Nelekni se mě po prvním umití šíleně pálila vlaha. Jinak já to nemám tak hrozné, ale mám genech lupenku a bojím se aby se mi neobjevila tak proti ní raději bojuji předem. Zatím nemůžu říct jak moc funguje ale v lékárně na něj pějí ódy :D

• Citovat
  • Nahlásit
MarkétkaBeruška
24.11.13 10:48

@Kacatko1986 s tou HA nevím, nemám s ní zkušenost, zatím jsem jí nebrala…tak nevím. Ona alergie se může projevit až časem, možná bych se zkusila doktorky zeptat jestli to nemůže být tím? Třeba bude řešení nakonec jednoduché. Držím palce :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
3997
24.11.13 10:48
@MarkétkaBeruška píše:
http://www.mediket.cz/…-ictamo.htmlje to léčba na 4-6 týdnů. Nelekni se mě po prvním umití šíleně pálila vlaha. Jinak já to nemám tak hrozné, ale mám genech lupenku a bojím se aby se mi neobjevila tak proti ní raději bojuji předem. Zatím nemůžu říct jak moc funguje ale v lékárně na něj pějí ódy :D

vyzkouším děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1548
24.11.13 10:49

S tím šamponem - já si stejně myju hlavu jen ve sprše a to buď v záklonu, kdy voda stéká hned do vany a nebo v předklonu v umyvadle.. takže to to asi taky nebude.. ještě zkusím neprat s tou aviváží - prášek x let používám stejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1548
24.11.13 10:50
@MarkétkaBeruška píše:
@Kacatko1986 s tou HA nevím, nemám s ní zkušenost, zatím jsem jí nebrala…tak nevím. Ona alergie se může projevit až časem, možná bych se zkusila doktorky zeptat jestli to nemůže být tím? Třeba bude řešení nakonec jednoduché. Držím palce :hug:

no to asi ano, ale to bych měla reakci pokaždý, když se spolu vyspíme, ne? protože manžel se normálně udělá vždy do mně.. ale to já právě pokaždý nemám no:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aničkaaaa
24.11.13 11:08
@MarkétkaBeruška píše:
http://www.mediket.cz/…-ictamo.htmlje to léčba na 4-6 týdnů. Nelekni se mě po prvním umití šíleně pálila vlaha. Jinak já to nemám tak hrozné, ale mám genech lupenku a bojím se aby se mi neobjevila tak proti ní raději bojuji předem. Zatím nemůžu říct jak moc funguje ale v lékárně na něj pějí ódy :D

lupénce se dá předcházet šamponem? trochu blbost, nemyslíš? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat