Nevěra a následné těhotenství

24.5.17 15:11

Díky za rady

:pocitac:

Příspěvek upraven 25.05.17 v 13:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.5.17 15:14

Neverna a nemakajici hysterka s exekucemi..nooo hodne stesti, budes ho potrebovat.
Radu mam praktickou, po porodu test DNA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
24.5.17 15:15

No, když s ní chceš být, tak si najdi ventil, ať to přežiješ, protože tohle je na palici :/ Co zkusit třeba sport? Ona má dluhy, měla by být jako pěna a to líbání, sakra chlape ty jsi tak blbej a hodnej, je tě škoda.

• Citovat
  • Upravit
Saatine
24.5.17 15:16

Vonajebohyne ma pravdu, ty testy driv, nez se nechas zapsat do rodneho listu.

• Citovat
  • Upravit
33969
24.5.17 15:16

@MilkyWay93 z tvé přítelkyně nemám moc dobrý pocit a být na tvém místě šupajdim na testy DNA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
24.5.17 15:17

No, pokud by to bylo kuchařovo, nemohlo by to být z ledna. Jinak nevím, máš doma zadluženou hysterku, možná to přejde, možná ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
24.5.17 15:17

Ježiš s takovou špínou mít dítě? to tě teda lituju

• Nahlásit
  • Citovat
24.5.17 15:19

Doma vypolstrovat místnost a pro jistotu si pořídit sluchátka, co měl Otík :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 15:20

@Saatine
Sport byl, je a bude, jako ventil Muay-Thai stačí bohatě, řekl bych. Spíš mi jde o ty její přehnaný reakce. Nedokážu to, co si myslím, dusit v sobě a neřekl bych, že je můj názor ‚z cesty‘. Ale ona začne brečet, že jí to ‚zase předhazuju‘ a hysterie už jede na plný obrátky.. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
24.5.17 15:22
@MilkyWay93 píše:
@Saatine
Sport byl, je a bude, jako ventil Muay-Thai stačí bohatě, řekl bych. Spíš mi jde o ty její přehnaný reakce. Nedokážu to, co si myslím, dusit v sobě a neřekl bych, že je můj názor ‚z cesty‘. Ale ona začne brečet, že jí to ‚zase předhazuju‘ a hysterie už jede na plný obrátky.. :pocitac:

Prosím tě a v čem je jinak tak úžasná, že s ní seš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 15:22

@Doe_Jane Špínou? Prosím, uklidnit hormón ;). Je to hodná holka, makala, dokud neměla to rizikový těhotenství. To jí upřít nemůžu. To, že byla blbá a nechala si dát x desítek pokut a neřešila to, to je věc jiná. Rozhodně to ale není žádná špína.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3847
24.5.17 15:24

Fakt jsi neměl na normální svobodnou holku s prací? :zed:
Jak rad ostatní testy DNA před zápisem do rodného listu. Bacha na to! Jak tam jednou budeš, i kdyby se potom ukázalo, že nejsi biologicky otec, v zájmu ditete je, aby mělo otce a v jen tak tě nevymazou. To by musel být připraven náhradní nebo Bio otec, co by stal o ti nechat se zapsat.

Příspěvek upraven 24.05.17 v 15:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
24.5.17 15:24
@MilkyWay93 píše:
@Saatine
Sport byl, je a bude, jako ventil Muay-Thai stačí bohatě, řekl bych. Spíš mi jde o ty její přehnaný reakce. Nedokážu to, co si myslím, dusit v sobě a neřekl bych, že je můj názor ‚z cesty‘. Ale ona začne brečet, že jí to ‚zase předhazuju‘ a hysterie už jede na plný obrátky.. :pocitac:

No ale to je její charakter a hysterie, že to neunese. Pokud „dělá problémy“ ty řekneš z čeho pramení a ona začne šílet, je to blbě. Pokud je třeba jen smutná z financí a ty jí to předhazuješ, je chyba u tebe.

Ty s tím chceš fakt žít? Já jsem cholerik a dokáži se kontrolovat, být taková, tak mě zabije partner i příbuzní.

O tom sportu jsem slyšela jen v písničce, jdu googlit.

• Citovat
  • Upravit
24.5.17 15:25
@Nowuka2 píše:
Prosím tě a v čem je jinak tak úžasná, že s ní seš?

Je hodná, slušná, skvěle vaří, podporuje mě v mých zájmech, její štěstí a spokojenost je moje největší motivace, naši jí mají rádi. Dokáže být vážně úžasná, jinak bych se do ní nezamiloval. Není to moje první holka, takže ten rozhled už trochu mám..:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
24.5.17 15:26
@MilkyWay93 píše:
@Doe_Jane Špínou? Prosím, uklidnit hormón ;). Je to hodná holka, makala, dokud neměla to rizikový těhotenství. To jí upřít nemůžu. To, že byla blbá a nechala si dát x desítek pokut a neřešila to, to je věc jiná. Rozhodně to ale není žádná špína.

ty nejsi normální že se jí zastáváš :mrgreen: ty seš hodnej až seš blbej… podváděla tě a není špína? no podle mě je a dost

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama