Nevěra - jak teď dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 22:35
Nevěra - jak teď dál?

Ahoj, už několik dní se v tom plácám a potřebuju slyšet názory od někoho, kdo to zažil…

Pokusím se být stručná ;).

S partnerem jsme byli 4 roky. Z toho bylo pěkné období jen před otěhotněním. Máme 2,5 leté dítě. Od těhotenství jsme se hodně hádali a partner byl hodně v hospodách. To samé po narození prcka. Já jsem to moc nezvládala, nebyla jsem tou dobou šťastná, na partnera jsem byla hnusná a on si to vynahrazoval útěkem do hospody.

Když bylo prckovi půl roku zjistila jsem jeho první úlet, ale přešli jsme to. Přiznal se, že šlo jen o líbání. Od té doby to s námi bylo ještě horší.

Poslední půl rok vztahu jsme spolu nespali a předtím hodně málo. Já jsem se hodně upnula k obchodování a na partnera byla hodně hnusná a nepříjemná.

Na jaře tohoto roku jsme odešli. Bylo to neúnosné, nemohli jsme se ani vidět a došlo i na to, že jsme se fyzicky napadali. :zed:… celou dobu, co jsme pryč jsme se ale stále kvůli prckovi vídali… až teď v posledních měsících intenzivněji, bylo to fajn a měli jsme se konečně hezky jako rodina. Pomalu jsme se domlouvali, že tomu dáme ještě čas a pokud to takhle půjde dál, vrátíme se k sobě, ale… pár dnů na to mi zavolala partnerova milenka :pocitac:… že jsou spolu prý už dva roky (asi ne nějak intenzivně, ale občas se sešli a měli sex).vše ještě vylíčila do detailů a jak už si s ním plánovala budoucnost. On to s ní ukončil, že chce být s námi. Znám jí, potkávali jsme se a dokonce jsem je podezřívala, ale oba mi to vyvrátili. Teď mi to ona Jsem z toho šílená a nevím, co dělat :(. Mám partnerovi odpustit, že mi takovou dobu lhát, uzavřít tuhle hnusnou kapitolu a zkusit žít konečně jako normální rodina??

Co myslíte? Má to smysl? Jsem bezradná.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Kozenka_Rózenka
Kecalka 418 příspěvků 30.10.14 22:41

Určitě bych tomu dala čas a věnovala se především sama sobě. Toho chlapa bych vůbec neřešila. Srovnáš se ty, srovnáš si v hlavě, co chceš. Možná zjistíš, že ho vlastně k životu nepotřebuješ, možná potkáš někoho jiného. Pokud to neklapalo, klapat to nebude - to je moje zkušenost. Někde na světě možná běhá ten pravej, byla by škoda být s někým, s kým je to bylo v poslední době „fajn“

Minnies
Kelišová 5593 příspěvků 30.10.14 23:03

Tohle bych mu neodpustila. :zed: tahal te pres 2 roky za nos, vedel, ze ceka rodinu. At si za ni tahne. :poblion: zila bych si svuj zivot s ditetem. On si ostatne zije taky svuj.

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 30.10.14 23:27

Mam pocit, ze naprosto stejna diskuze uz tady byla pred par dny :think:

Lychee13
Závislačka 3141 příspěvků 31.10.14 06:09
@Janha píše:
Mam pocit, ze naprosto stejna diskuze uz tady byla pred par dny :think:
Úplně stejná +něco přidané :think:
jančamamča
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 31.10.14 07:41

Ahoj, řešíš to tu pořád dokola, asi se v tom plácáš ráda nebo nevím… Chlap, který podvádí ženu, která se doma stará o malé dítě je ubožák a chudák. Navíc Tě podváděl dlouhodobě, takže nešlo o žádný jednorázový úlet. K takovému se chceš vrátit? Mohla bys mu ještě věřit? Já myslím, že ne. Kopni ho konečně do zadku a zační žít svůj život!

Blekota
Závislačka 2874 příspěvků 31.10.14 08:12

Co s takovým? Který ti lhal? Až milenka ti otevřela oči?
Proboha ženská, utíkej od takového, a vůbec s ním do konce života nepočítej. Podvedl tě jednou, podvedete tě podruhé…a k tomu ti lhal a 2 roky píchal jinde.
Takového si nezasloužíš.

Bedrunka1988
Povídálka 14 příspěvků 31.10.14 19:25

Je to těžká situace, jsem nebyla tolerantní a jsem manželem rozvedla… Dříve jsem sledovala jeho mobil, počítač keygrabberem, měla jsem důvody nevěry… Držím palce

mokan
Kecalka 240 příspěvků 31.10.14 19:31

Já bych toho chlapa už nechtěla ani vidět! TAhá se po hospodách, má milenky a pak Tě ještě napadá? fuuuuuuj, pryč o něj a hodně rychle!!! Vždyť žena má být hýčkána a dítě je přece VAŠE a ne jen TVOJE ne? Tatínek se nestaral a tedka bys mu ještě dávala šanci? neeeeee!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.16 21:04
Nevěra - co těď?

Obnovuji - nový dotaz, jiný anonym

Ahoj holky, jsem hotová. (Vím, že podobných témat je tu plno, ale nechci někomu zasahovat do rozjeté diskuze.)

Manžel si našel milenku. Nechal mi tu svůj starý telefon na prodání. Když jsem ho chtěla vymazat, došlo mi, že se synchronizuje s s novým a zobrazily se nové došlé maily, hovory.
A tím jsem zjistila že někoho má, dokonce ho bude slečna koncem měsíce doprovázet na služebku.
A teď co s tím…. :nevim:
S manželem se rozvádět nechci, prozatím. Mám ho ráda, je hezký, aktivní, nepije, vydělá a pracovně super výhled do budoucna, všichni mi říkají že jsme rodina jak z reklamy :zed:.

1. Opravdu mě to svádí jí z manželova mobilu zavolat(že jsem se přemáčka) a zeptat se jestli ví, že je ženatý a má dítě - myslím, že jí manžel 100% lže že je singl(je mu 29), tak by jí to mohlo odradit. Ale pokud by se to dozvěděl manžel…
  1. Nic neříkat, čekat až si manžel užije a vztah ukončí (velmi pravděpodobné že po pár měsících ho to přestane bavit), mezitím o sebe pečovat, zkusit sehnat brigádu(i když dítě je ještě malé), atd… myslím že máme šanci na záchranu. Myslím, že jsem atraktivní, jen jsem manžela v poslední době moc nechválila, neobdivovala, čehož může být něvěra důsledkem. (Nebo je chronický záletník, zatím těžko říct :think: )
  1. Říct manželovi že o ní vím a promluvit si jak si to tedy představuje. Asi nejhorší možnost, manžel je cholerik, něco si vymyslí, vše popře a já budu ta špatná, že jsem si vůbec myslela, že by mě podváděl.

Díky moc za přečtění a jákékoliv postřehy. :hug: Chtěla jsem si trochu utřídit myšlenky…

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 04.09.16 21:08

Varianta c,…nemůžeš dělat že to není, to nejde a nevěra do vztahu nepatří a už vůbec né její tolerování..a milence bych vůbec nevolala, uškodí ti jak bude moc, absolutně jí z toho vynech a jednej jen s manželem. sní nežiješ..a pevné nervy :hug:

Liliana08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 04.09.16 21:11

Taky jsem pro C.
Možnost A mi přijde hloupá, navíc u milenky se z toho pravděpodobně vykecá snadněji než u tebe a možnost B bych nezvládla.

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 04.09.16 21:12

Propo když to budeš přehlížet, tak bud odejde, nebo se to bude opakovat dál s jinou, protože mu to prošlo

Liliana08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 04.09.16 21:16

A zakladatelko, dalo se z těch sms poznat, jestli s tou druhou má vztah nebo je to jen flirt a chce si na služebce užít?

Taao
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.16 21:16

Já bych byla pro variantu B. Samozřejme vím, že je to hrozné! 8o Prostě někteří muži to tak mají, neříkám, že Tvůj manžel je chronický zalétník. Ale jestli jsi atraktivní, tak bych se snažila ještě víc být úplná hvězda. :) Prostě mít svoji hrdost. Jinak u varianty C nevím, co by pak následovalo. Co myslíš ty? Píšeš, že je cholerik a že by vše popřel. Nic moc vyhlídky. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >