Nevěra kterou tak necítím,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tessialle
Povídálka 13 příspěvků 27.02.17 14:11
Nevěra kterou tak necítím,

Holky, chci zdravý pohled na jednu situaci.

Někoho poznáte, 14 dní cca s ním trávíte každý den, cítíte zamilovanost, ale pak dotyčný odjede lásku nelásku do zahraničí na 2 a půl měsíce (prostě si jel plnit sen)..pro Vás téměř neznámý člověk. Vy v té době máte státnice, novou práci- prostě důležité okamžiky Vašeho života. Není tu, u promocí, u oslav nové práce..ale jeden člověk se objeví, strávíte s ním nějaké hezké okamžiky, cítíte lásku a pocit, že někomu na Vás záleží. S partnerem (pokud to tak mohu nazvat) udržujete kontakt přes smsky…jenže zprávy jsou po většiny času spíše „typu sexuálního“ když už vám po týdnu ze světa zavolal, pomalu se nezeptal ani jak se mám a hned začal o tom - jak je vzrušený…to samé když mi nebylo dobře a místo toho aby se ptal jak se cítím, jak se mám začal zase o tomto…Tento vztah jsem nebrala jako plnohodnotný. Jenže se vrátil a začal mezi námi opravdu vztah. Jsme teď zasnoubeni a miluji ho k zbláznění. Co mě ale štve je to, že mi tohle vyčítá jako „nevěru“. A já se mu snažím vysvětlit, že po 14 dnech tohle jako plnohodnotný vztah neberu Nevěděla jsem ani kde pomalu bydlí, kdo jsou jeho rodiče a kdo vlastně on je, jen jsem k němu něco cítila ale nevěděla v té době ještě co… také mě vzal k rodině své bývalé v Tatrách v této době aniž bych o tom věděla…prostě je chtěl pozdravit a mě uvedl do hodně špatné situace…

Nehledě na to, že v době kdy jsem já vztah už vážně brala a začala u přítele žít, tak on na diskotéce (asi v opilosti, nevím) si psal s jinou slečnou kterou tam potkal, a domlouval si s ní sex..pak však konverzaci utnul na druhý den, protože měl asi špatné svědomí. Slečna mu tam totiž psala jestli má špatné svědomí..(blbou shodou okolností to byla známá mé kamarádky a ta mi vše řekla, partner to taktéž přiznal). Dalším momentem že v den narozenin které jsem měla vznikla menší rozepře mezi námi a taktéž psal jiné kamarádce o pul 1 ráno asi v naštvanosti, jestli se o půl 1 ráno nesejdou, přitom byl semnou ten večer…

V současnosti i kdyby někam odjel bych do toho nešla, záleží mi na našem vztahu, na společných hodnotách…to bych raději vztah ukončila, než druhého podvádět a přítel to ví!

Jde mi o to jak se díváte na tuto situaci..jsme zasnoubení, milujeme se, je nám nádherně, ale tohle všechno pěkné kazí..nemám prostě v sobě pocit podvodu…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ou
Kelišová 5162 příspěvků 27.02.17 14:15

Chcete říct, že váš snoubenec je nejistý žárlivec a otravuje tím vzduch?

Neberte si ho dřív, než si to přizná sám sobě a začne se měnit. Rozhodně to nezmění svatba a už vůbec ne dítě.

tessialle
Povídálka 13 příspěvků 27.02.17 14:17

@Ou Popravdě ve vztahu jsem já mnohem více žárlivá…Mě jen mrzí, že tohle bere jako nevěru ačkoliv jsme se ani jeden neznali. Chci aby to pochopil a nedaří se mi to..a rozhodně ne proto abych se nějak „očišťovala“ ze špatného pocitu nebo něco podobného… :roll:

Ter85
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 27.02.17 14:17

Uz se nedivim, ze je tolik rozvodu :roll:

arinecka
Závislačka 4775 příspěvků 27.02.17 14:20

@tessialle No, tak pokud spolu chcete v klidu žít tak oba koukejte dopředu a ne dozadu, co bylo, bylo a už se k tomu nevracejte :nevim: Na to svoje vypisování se slečnama říká co? To je jako v pořádku?

Havran007
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 27.02.17 14:34

První tři měsíce vztahu je zkušební doba, to nebyla nevěra.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 27.02.17 14:43

To vám dlouho nevydrží.

tessialle
Povídálka 13 příspěvků 27.02.17 14:50
:-))

@jakanas Jak to myslíš…bud konkretnejsi :-)

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 27.02.17 14:54
@tessialle píše:
@jakanas Jak to myslíš…bud konkretnejsi :-)

podivnej vztah, podivnej děvkař, ženská co neví jestli chodí s chlapem a přitom s ním sexuje po telefonu… následné výčitky, protože jste spolu prostě chodili ( nebo nechodili a jenom jsi mu to zapoměla říct) :nevim:
Prostě nevěřím tomu že za dva roky spolu ještě budete.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 27.02.17 14:55

Tak tohle nevěra nebyla, a jestli mu tohle nějakým způsobem vadí tak vám to asi bohužel nevydrží :?

tessialle
Povídálka 13 příspěvků 27.02.17 14:55
odpoved

@jakanas asi sis neprecetla poradne cely text clanku…

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 27.02.17 14:59
@tessialle píše:
@jakanas asi sis neprecetla poradne cely text clanku…

Myslím že četl. Ale je to dlouhý a zmatený.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2630 příspěvků 27.02.17 15:35
@Ter85 píše:

Přesně

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 27.02.17 15:40

@tessialle hm..Tak vám dávám 3-4 roky nanejvýš když se budete oba velmi dlouho přitahovat.

Venetia
Hvězda diskuse 36584 příspěvků 27.02.17 15:44
@Ter85 píše:

A proc?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >