Nevěra nebo moje mínění

Anonymní
2.3.21 16:52

Nevěra nebo moje mínění

Ahoj holky, už nevím, jak dál. Proto se chci zeptat tady..

S přítelem jsme spolu od 16 let, nyní je nám 20, nebydlíme spolu, jsme od sebe 50 km, čerstvě po škole, takže bydlíme ještě každý u svých rodičů. Ale občas se vídáme…
Když jsme spolu začali chodit, bylo vše růžové, asi jako pokaždé na začátku vztahu. Ale už po roce a půl vztahu jsem začala u partnera pociťovat jakousi nejistotu. Hodně věcí mi zapíral, kolikrát ani neřekl nebo si to přibarvil, či jinak poupravil. Ale nějak jsem tomu nevěnovala až takovou pozornost. Když jsme spolu začali sexuálně žít, neholil se (myšleno tam dole) vzápětí jsem ihned po prvním sexu chytla kvasinky, ale bylo léto (horko, bazén) nemuselo to s tím souviset, ale už v tu dobu mi to začalo být divné, díky těm kvasinkám. Nechala jsem to nakonec být. Ale po čase se tam dole najednou začal holit a to už jsme u toho mého dotazu, začal si s sebou brát všude telefon, i když je u mě doma, bere si ho s sebou i když jde na WC nebo je displejem dolů. Když jsem se ho na to ptala, proč si všude tahá telefon, odpověděl mi, že je tak zvyklý z intru, nepřijde mi, přece když mám heslo na mobilu a nemám co skrývat, tak i na tom intru, kde měl dle mého rozumného spolubydlícího by mu do něj nelezl. Přijde mi to jako výmluva. Po dvou letech našeho vztahu začala krize, ale spíše z jeho strany, chodili jsme na stejnou SŠ, kam nastoupila do 1. ročníku jedna slečna, byla také na intru, měla jsem z ní zvláštní pocit, partner si ji přidal do přátel na FB s tím bych problém neměla, také mám spoustu přátel na fb. Ale partner se mi od té doby přestal ozývat, že nemel čas, takto se to dělo asi dva měsíce, pak jsem na něj udeřila, co se deje. Pravdu jsem se samozřejmě nedozvedela, až jednou, když jsme spolu byli venku jsem mu seděla na klíně a jemu přišla zprava na fb od dané slečny, tudíž se mé pochybení potvrdilo - psali si spolu. Partner mi to celou dobu zapiral. Pak jsme se hádali, ale nakonec jsme si to vyrikali a on si ji zablokoval. Pak náš vztah samozřejmě pokračoval a pokračuje. Jenomže, já mám zase podezření, že něco není v pořádku. Měli jsme spolu krizi od prosince 2020 do letošního února, ani nevím z čeho to vyplynulo a proč se tak dělo. Sešli jsme se a vše si vyrikali a vše bylo zase v pořádku po všech stránkách, ale bylo mi divné, že se partner začal chovat až moc mile. K věci.. o víkendu u mě byl a já si všimla chatu u něj na messengeru, byla to ta klasická bublina na messu a všimla jsem si černobíle fotky, kde byly dlouhé tmavé vlasy, když jsem se přítele ptala, kdo to je, zaprel mi to a řekl, že je to fotka jeho kamaráda, ale nejsem blba, poznám dlouhé vlasy. Přijde mi to zvláštní, ukázal mi i messenger, ale nikde už jsem tu foto neviděla, jakoby to smazal, než mi to ukázal. Teď ze mě dělá hysterku a že jsem se spletla, ale není to poprvé, co mi takto zalhal. Co si o tom myslíte? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
721
2.3.21 16:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už nevím, jak dál. Proto se chci zeptat tady..S přítelem jsme spolu od 16 let, nyní je nám 20, nebydlíme spolu, jsme od sebe 50 km, čerstvě po škole, takže bydlíme ještě každý u svých rodičů. Ale občas se vídáme…
Když jsme spolu začali chodit, bylo vše růžové, asi jako pokaždé na začátku vztahu. Ale už po roce a půl vztahu jsem začala u partnera pociťovat jakousi nejistotu. Hodně věcí mi zapíral, kolikrát ani neřekl nebo si to přibarvil, či jinak poupravil. Ale nějak jsem tomu nevěnovala až takovou pozornost. Když jsme spolu začali sexuálně žít, neholil se (myšleno tam dole) vzápětí jsem ihned po prvním sexu chytla kvasinky, ale bylo léto (horko, bazén) nemuselo to s tím souviset, ale už v tu dobu mi to začalo být divné, díky těm kvasinkám. Nechala jsem to nakonec být. Ale po čase se tam dole najednou začal holit a to už jsme u toho mého dotazu, začal si s sebou brát všude telefon, i když je u mě doma, bere si ho s sebou i když jde na WC nebo je displejem dolů. Když jsem se ho na to ptala, proč si všude tahá telefon, odpověděl mi, že je tak zvyklý z intru, nepřijde mi, přece když mám heslo na mobilu a nemám co skrývat, tak i na tom intru, kde měl dle mého rozumného spolubydlícího by mu do něj nelezl. Přijde mi to jako výmluva. Po dvou letech našeho vztahu začala krize, ale spíše z jeho strany, chodili jsme na stejnou SŠ, kam nastoupila do 1. ročníku jedna slečna, byla také na intru, měla jsem z ní zvláštní pocit, partner si ji přidal do přátel na FB s tím bych problém neměla, také mám spoustu přátel na fb. Ale partner se mi od té doby přestal ozývat, že nemel čas, takto se to dělo asi dva měsíce, pak jsem na něj udeřila, co se deje. Pravdu jsem se samozřejmě nedozvedela, až jednou, když jsme spolu byli venku jsem mu seděla na klíně a jemu přišla zprava na fb od dané slečny, tudíž se mé pochybení potvrdilo - psali si spolu. Partner mi to celou dobu zapiral. Pak jsme se hádali, ale nakonec jsme si to vyrikali a on si ji zablokoval. Pak náš vztah samozřejmě pokračoval a pokračuje. Jenomže, já mám zase podezření, že něco není v pořádku. Měli jsme spolu krizi od prosince 2020 do letošního února, ani nevím z čeho to vyplynulo a proč se tak dělo. Sešli jsme se a vše si vyrikali a vše bylo zase v pořádku po všech stránkách, ale bylo mi divné, že se partner začal chovat až moc mile. K věci.. o víkendu u mě byl a já si všimla chatu u něj na messengeru, byla to ta klasická bublina na messu a všimla jsem si černobíle fotky, kde byly dlouhé tmavé vlasy, když jsem se přítele ptala, kdo to je, zaprel mi to a řekl, že je to fotka jeho kamaráda, ale nejsem blba, poznám dlouhé vlasy. Přijde mi to zvláštní, ukázal mi i messenger, ale nikde už jsem tu foto neviděla, jakoby to smazal, než mi to ukázal. Teď ze mě dělá hysterku a že jsem se spletla, ale není to poprvé, co mi takto zalhal. Co si o tom myslíte? :oops:

Ze jste spolu uz ctyri roky a chlapce uz to holt od sestnacti nebavi.

Nic ve zlem, ale podle me to nema moc budoucnost, po tom, co pises.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
2.3.21 16:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už nevím, jak dál. Proto se chci zeptat tady..S přítelem jsme spolu od 16 let, nyní je nám 20, nebydlíme spolu, jsme od sebe 50 km, čerstvě po škole, takže bydlíme ještě každý u svých rodičů. Ale občas se vídáme…
Když jsme spolu začali chodit, bylo vše růžové, asi jako pokaždé na začátku vztahu. Ale už po roce a půl vztahu jsem začala u partnera pociťovat jakousi nejistotu. Hodně věcí mi zapíral, kolikrát ani neřekl nebo si to přibarvil, či jinak poupravil. Ale nějak jsem tomu nevěnovala až takovou pozornost. Když jsme spolu začali sexuálně žít, neholil se (myšleno tam dole) vzápětí jsem ihned po prvním sexu chytla kvasinky, ale bylo léto (horko, bazén) nemuselo to s tím souviset, ale už v tu dobu mi to začalo být divné, díky těm kvasinkám. Nechala jsem to nakonec být. Ale po čase se tam dole najednou začal holit a to už jsme u toho mého dotazu, začal si s sebou brát všude telefon, i když je u mě doma, bere si ho s sebou i když jde na WC nebo je displejem dolů. Když jsem se ho na to ptala, proč si všude tahá telefon, odpověděl mi, že je tak zvyklý z intru, nepřijde mi, přece když mám heslo na mobilu a nemám co skrývat, tak i na tom intru, kde měl dle mého rozumného spolubydlícího by mu do něj nelezl. Přijde mi to jako výmluva. Po dvou letech našeho vztahu začala krize, ale spíše z jeho strany, chodili jsme na stejnou SŠ, kam nastoupila do 1. ročníku jedna slečna, byla také na intru, měla jsem z ní zvláštní pocit, partner si ji přidal do přátel na FB s tím bych problém neměla, také mám spoustu přátel na fb. Ale partner se mi od té doby přestal ozývat, že nemel čas, takto se to dělo asi dva měsíce, pak jsem na něj udeřila, co se deje. Pravdu jsem se samozřejmě nedozvedela, až jednou, když jsme spolu byli venku jsem mu seděla na klíně a jemu přišla zprava na fb od dané slečny, tudíž se mé pochybení potvrdilo - psali si spolu. Partner mi to celou dobu zapiral. Pak jsme se hádali, ale nakonec jsme si to vyrikali a on si ji zablokoval. Pak náš vztah samozřejmě pokračoval a pokračuje. Jenomže, já mám zase podezření, že něco není v pořádku. Měli jsme spolu krizi od prosince 2020 do letošního února, ani nevím z čeho to vyplynulo a proč se tak dělo. Sešli jsme se a vše si vyrikali a vše bylo zase v pořádku po všech stránkách, ale bylo mi divné, že se partner začal chovat až moc mile. K věci.. o víkendu u mě byl a já si všimla chatu u něj na messengeru, byla to ta klasická bublina na messu a všimla jsem si černobíle fotky, kde byly dlouhé tmavé vlasy, když jsem se přítele ptala, kdo to je, zaprel mi to a řekl, že je to fotka jeho kamaráda, ale nejsem blba, poznám dlouhé vlasy. Přijde mi to zvláštní, ukázal mi i messenger, ale nikde už jsem tu foto neviděla, jakoby to smazal, než mi to ukázal. Teď ze mě dělá hysterku a že jsem se spletla, ale není to poprvé, co mi takto zalhal. Co si o tom myslíte? :oops:

Hysterka…klasická hláška od chlapa co má hodně špatne svědomí. Z toho co čtu to pro tebe nevypadá vůbec dobře. Tvuj kluk někoho pravděpodobně má…A takovéto mladé lásky z valné většiny nevydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
2.3.21 17:02
@Anonymní píše:

Sice nejsem „holky“ :D ale doporučuji ti najít si jiného. Tady je to víc než jasné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3973
2.3.21 17:03
@Anonymní píše:

Ty jsi smirak a on te ma jako jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20192
2.3.21 17:04

Je načase ukončit první lásku a hledat chlapa pro vztah :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5952
2.3.21 17:19

Je načase si dát volnost, nebo se rozejít, přítel je nevybourenej a potřebuje poznat i jiné holky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
2.3.21 18:11

@Alušáček Myslím že i zakladatelka jich potřebuje pár vystřídat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5279
2.3.21 18:33

Na to bych neměla nervy. Pořád někde šmírovat jestli si s ní nepíše. Stejně mu nevěříš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
2.3.21 18:35

Být tebou tak bych se na to vykašlala, evidentně někoho má a jen z tebe děla blbku. Ma tě proste jako jistotu. Mas na lepšího.

• Citovat
  • Nahlásit
1338
2.3.21 18:36

Že jsi trochu paranoidní a že bys toho mohla nechat. A nebo to jednou provždy utni. Mluvit s ním o tom nelze, lustrovat mobil není vhodné a asi to ani nechceš, no jinou možnost nějak nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
2.3.21 22:36

Jste spolu od 16, 4 roky. Přítel je nevyblbnutej a to se mu nemůžeš divit v tomhle veku. Ty mu ani neduverujes a zažívate už krize. Asi bych tomu dala volnost nebo radši byla sama. Uděláš dobře a nebudeš muset nic řešit. Myslím si, ze ty by ses mohla ještě taky vyblbnout a pak hledat teprve pořádnou lásku. Tvůj přítel té má na háku a na ty si na nej moc upnuta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
2.3.21 23:02

Hele, buď jsi opravdu hysterická, on je nevinný a vyvolává problémy tam, kde nejsou.
A nebo další varianta je, že tě prostě podvádí. Je mladej, líbí se mu jiná slečna, proč si nerozšířit obzory.
Já takové vztahy pár let zpátky taky měla. Ale prostě jak jsem byla mladá, tak jsem si neuvědomovala, že to není láska, ale jen takový to, abych s někým byla..

Nyní mám vztah a na nevěru bych ani nepomyslela, dokonce čekáme potomka. Každý si musí v životě zažít něco, nabrat nějaké zkušenosti, aby věděl, co od života očekává.

Být tebou, tak se prostě řídím rozumem a tím, jak to cítíš. Dokážeš s ním být, aniž byste ho podezírala a neovliňovalo to váš partnerský život, budeš mu plně důvěřovat a nebo ti bez něj bude lépe?

• Citovat
  • Nahlásit
801
2.3.21 23:14

Nemůžu nic posoudit o chlapovi, ale řeknu ti něco do budoucna. Lidi - muži, ženy - berou z sebou telefon na WC a vysedavají tam půlhodiny ne protože mají milence, ale protože kádí a u toho čumějí na videa, hrají hry na mobilu nebo si čtou noviny. Proste klasika, lidi se vždycky něčím chtěli zabavit když se šli vy.rat.
Tak už aspoň nad tím nepremyslej, NE, NENÍ to důkaz nevěry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat