Nejpříjemnější lidský pocit - orgazmus

Anonymní
1.3.21 14:33

Nejpříjemnější lidský pocit - orgazmus

Jaký je pro vás nejlepší pocit, co s vaším tělem můžete zažít. Je to sex zakončený orgazmem nebo znáte neco lepsiho. Nejde o žádný průzkum, jen me zajímají pohledy ostatních. Případně jak vysoko řadíte sex. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.3.21 14:35

Příjemné pocity zajištují endorfiny. Já jsem nekrásnější pocit zažila když jsem zjistila že jsem těhotná. Poprvé ve skoro 40 letech přirozeně. po 15 letech snažení a IVF. Nějakej sex se může jít proti tomu vycpat.

• Citovat
  • Nahlásit
19825
1.3.21 14:36

Když si můžu poškrábat štípanec od komára. Orgasmus je až na druhým místě.
A ty koukej makat Josefuno nebo se koronáče nezbavíme ani do vánoc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26982
1.3.21 14:38

Nejlepší pocit jsou endorfinky při sportu a hudbě  :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 14:39

Kojeni

• Citovat
  • Nahlásit
715
1.3.21 14:41
@Mango_Lassi píše:
Nejlepší pocit jsou endorfinky při sportu a hudbě :mavam:

právě.. ženský to prý mají nějak jinak, ale minimálně můj orgasmus je prostě fajn pocit na pár vteřin. Dobrý no - neurazí, neublíží :nevim: Ale endorfiny z tance nebo sportu vydrží dlouhé minuty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 14:49

Rika se, ze kychnuti je nejlepsi pocit :lol: ze kdyz se ti chce kychnout ale nakonec nekychnes, to je skoro jako ten sex bez orgasmu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
14
1.3.21 14:53

Orgazmus je fajnová věc, ale dost přeceňovaná. Rozhodně nejlepší věci jsou se pořádně vys*at a zakousnout nějakou libovou mňamku když máš velkej hlad…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
1.3.21 14:54

Ano ano, už mám vypěstovanou závislost na cvičení. Ale jídlem tomu dávám pěkně na prdel, tak mi nikdo moc nevěří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 15:01

Samé zajímavé názory a tak mě napada, proč ten sex vlastně provozujete, jen kvůli partnerovi? Kdyz každý zna lepsi věci.

• Citovat
  • Nahlásit
31779
1.3.21 15:03
@Anonymní píše:
Samé zajímavé názory a tak mě napada, proč ten sex vlastně provozujete, jen kvůli partnerovi? Kdyz každý zna lepsi věci.

Tak není to špatný, ale jsou i lepší nebo srovnatelné věci, no…orgasmus je strašně chvilkový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2333
1.3.21 15:09

Když to srovnám s tím výletem na Kokořín… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 15:19
@Anonymní píše:
Samé zajímavé názory a tak mě napada, proč ten sex vlastně provozujete, jen kvůli partnerovi? Kdyz každý zna lepsi věci.

Tak touhle logikou rozumím, že ty jenom provozuješ sex a neděláš i jiné příjemné věci jako jídlo, cvičení a tak.

Pro mne sex taky není až tak vysoko, a to mám často orgasmů několik. Zábava chudých, no… mám raději rafinovanější zábavu, co neznamená, že sex taky neprovozuji :).

• Citovat
  • Nahlásit
119
1.3.21 15:22

Ja ten pocit pri orgasmu zboznuju. A prave tim, jak je to rychle pomijivy, to stoupa v cene. Kojeni a orvany bradavky, to teda fakt lepsi nebylo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6826
1.3.21 15:24
@Anonymní píše:

Po lepších věcech se tloustne :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat