Nevěra nebo vidím trávu růst?

Anonymní
4.6.21 16:17

Nevera nebo vidim travu rust?

Ahoj prosim anonym, vcera jsem mela volno a hazela jsem nase auta do servisu. V manzelove aute u rezervy se pri predavce nasla damska taska. Prevzala jsem ji a nedalo mi to nakoukla jsem.. nasla jsem tam asi pet paru „lepsich“ kalhotek, podprdu, liceni, krabicku kondomu, cigarety, rucnik a asi dve panska tricka u kterych si nejsem jista jestli jsou muze…manzela jsem se zeptala a nejdriv delal ze o nicem nevi a pak ze si to tam zapomnela sestrenice, kterou sem tam pry vozi cestou na cviceni, ale ve mne proste furt hloda cervicek pochybnosti… vloni jsme byli skoro rok na HO spolu doma a byly to jak dalsi libanky, jeste vic jsme k sobe primknuli a ted tento „darecek“… nevim jestli verit a nebo dal „patrat“ dekuji za precteni

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32207
4.6.21 16:23
@Anonymní píše:
Ahoj prosim anonym, vcera jsem mela volno a hazela jsem nase auta do servisu. V manzelove aute u rezervy se pri predavce nasla damska taska. Prevzala jsem ji a nedalo mi to nakoukla jsem.. nasla jsem tam asi pet paru „lepsich“ kalhotek, podprdu, liceni, krabicku kondomu, cigarety, rucnik a asi dve panska tricka u kterych si nejsem jista jestli jsou muze…manzela jsem se zeptala a nejdriv delal ze o nicem nevi a pak ze si to tam zapomnela sestrenice, kterou sem tam pry vozi cestou na cviceni, ale ve mne proste furt hloda cervicek pochybnosti… vloni jsme byli skoro rok na HO spolu doma a byly to jak dalsi libanky, jeste vic jsme k sobe primknuli a ted tento „darecek“… nevim jestli verit a nebo dal „patrat“ dekuji za precteni

Sestřenice se nedá zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7254
4.6.21 16:24

Zeptej se te sestřenice, jestli je to její taška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4612
4.6.21 16:25
@janickaIII píše:
Zeptej se te sestřenice, jestli je to její taška.

a at si tu podprdu oblece jestli ji sedi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.6.21 16:26

Tipla bych, ze manžel již sestřenici informoval :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 16:27

@free333 bohuzel mezi sebou nemame zrovna dobry vztah ale uz jsem ji zvala na kafco, tak cekam na odpoved

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16999
4.6.21 16:28

A nebo to prostě nevěděl. Ten dáreček není to, že si sestřenice zapomněla tašku, ale to, že z ničeho vymyslíš tragický scénář. Základní zádrhel je v tvé nejistotě a v tom, že ti ta nejsitota hodlá odsabotovat pohodu se kterou jste zvládli náročné období.

Co chceš po partnerovi? aby ti věřil a nebo aby tě kontroloval? Tak potřebuješ nabídnout to samý.

Lásku a věrnost si nevynutíš.

A nevinnu žárlícímu nedokážeš, cokoliv teď tvůj manžel řekne, tak mu nebudeš věřit. Protože máš vypnutý mozek a nejistota si hodlá ukousnout skrze žárlivost další kus tvého života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32207
4.6.21 16:29
@Anonymní píše:
@free333 bohuzel mezi sebou nemame zrovna dobry vztah ale uz jsem ji zvala na kafco, tak cekam na odpoved

Myslíš, že ta podprda a spodáry jsou její velikost? 8)

Je to výbava jak na víkend k milencovi, jen tam si člověk bere tolik kalhotek, tolik prezervativů a líčidla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16999
4.6.21 16:30
@Anonymní píše:

Jako že místo toho, aby si zdvihla telefon a řekla jí - hele máš tu tašku, tak si s ní domlouváš kafíčko, kde budeš nenápadně zjišťovat?

Nauč se být sama se sebou a přestaň lidma manipulovat. To je přesně to co děláš. Z paniky vymejšlíš voloviny, které tě jen kousnou do zadku. Nejen že manipuluješ, ale ještě blbě.

https://www.grada.cz/…vladat-5288/

Příspěvek upraven 04.06.21 v 16:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4612
4.6.21 16:31
@Ou píše:
A nebo to prostě nevěděl. Ten dáreček není to, že si sestřenice zapomněla tašku, ale to, že z ničeho vymyslíš tragický scénář. Základní zádrhel je v tvé nejistotě a v tom, že ti ta nejsitota hodlá odsabotovat pohodu se kterou jste zvládli náročné období.

Co chceš po partnerovi? aby ti věřil a nebo aby tě kontroloval? Tak potřebuješ nabídnout to samý.

Lásku a věrnost si nevynutíš.

A nevinnu žárlícímu nedokážeš, cokoliv teď tvůj manžel řekne, tak mu nebudeš věřit. Protože máš vypnutý mozek a nejistota si hodlá ukousnout skrze žárlivost další kus tvého života.

No uz chci videt nekoho, kdo najde kabelku s takhle divnym obsahem a da ji manzelovi se slovy, asi si to tady zapomnela nejaka tva pribuzna a pusti to z hlavy.

Ja jako duveruji, ale nechci, aby ze mne nekdo delal debila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16999
4.6.21 16:32
@Simmcaa píše:
No uz chci videt nekoho, kdo najde kabelku s takhle divnym obsahem a da ji manzelovi se slovy, asi si to tady zapomnela nejaka tva pribuzna a pusti to z hlavy.Ja jako duveruji, ale nechci, aby ze mne nekdo delal debila.

no tak dělá debila z manžela. A ještě debilně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4503
4.6.21 16:33
@Anonymní píše:

Divila bych se, že by si kdokoliv, a rozhodně ne jen sestřenice, v tašce na cvičení vozila 5 párů kalhotek a kondomy. Navíc teda nechápu, jak bych mohla tašku s propocenyma věcma zapomenout a nepídit se po ní už jen kvůli vyprání.
Obávám se, že měl se „sestřenicí“ Jet na víkend, případně už byli. Nicméně zapomenutou celou tašku fakt nechápu a zavání mi to trollem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 16:36

@free333 tak detailne jsem to neprohlizela a rano tasku vzal s tim ze ji odevzda :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4612
@Ou píše:
no tak dělá debila z manžela. A ještě debilně.

Zeptat se ci je taska v jejich aute mi prijde normalni.

Navic nesmejdila, ale dostala to v servisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4612
@Kockazvysocan píše:
Divila bych se, že by si kdokoliv, a rozhodně ne jen sestřenice, v tašce na cvičení vozila 5 párů kalhotek a kondomy. Navíc teda nechápu, jak bych mohla tašku s propocenyma věcma zapomenout a nepídit se po ní už jen kvůli vyprání.
Obávám se, že měl se „sestřenicí“ Jet na víkend, případně už byli. Nicméně zapomenutou celou tašku fakt nechápu a zavání mi to trollem

Nejake hromadne cviceni asi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat