Orgasmus, nemůžu dosáhnout orgasmu

Anonymní
4.6.21 12:49

Orgasmus, nemůžu dosáhnout orgasmu

Ahoj, je mi 20 let, a nikdy jsem neměla orgasmus. Mám přítele už dva roky, takže sexuálně žiju dennodenně. Nikdy jsem nepoznala zda už jsem nebo ne, tudíž to znamená že jsem nikdy nebyla, jinak bych to poznala. Měla jsem už více sexuálních partnerů a nikdy jsem nezažila orgasmus, furt něco novyho zkouším jak sama tak i s partnerem, sex mám fakt rada, ale chci zažít i orgasmus, bojím se že je se mnou něco špatně, už jsem to probírala i s přítelem a ten si myslí že je chyba v něm, přitom si to nedokážu udělat ani sama ani nikdo jiný. Nějaký rady prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.6.21 12:59

Kup si womanizer, s kteroukoliv ženou jsem se o něm bavila, byla z něj nadšená :mrgreen:
Jinak o orgasmus podle mě ani tak nejde, důležité je, jestli se ti sex s tvým partnerem líbí obecně. Já sama si to kolikrát užiju maximálně a přitom orgasmus nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
2436
4.6.21 13:00

Fakt nikdy? Ani klitoralni? Nebo mluvime jen o vaginalnim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
4.6.21 13:02
@Anonymní píše:
Kup si womanizer, s kteroukoliv ženou jsem se o něm bavila, byla z něj nadšená :mrgreen:
Jinak o orgasmus podle mě ani tak nejde, důležité je, jestli se ti sex s tvým partnerem líbí obecně. Já sama si to kolikrát užiju maximálně a přitom orgasmus nemám.

Fakt? Ja vubec…lezi mi v supliku uz snad 4 roky..takovy prachy to stalo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 13:05

Rozhodně nehledej chybu v sobě. Nic není špatně v Tobě. Asi Tě nepotěším, ale já měla svůj první orgasmus teprve v 28 letech a taky jsem do té doby měla už nějaké zkušenosti. Nevím, jak jsem k tomu dospěla, asi to chce trénink a vnímat, co Ti dělá dobře. Teď se taky nepoštěstí vždycky, záleží trochu i na,,šikovnosti,, partnera. Asi ho vést tak, jak je potřeba. Neboj, jednou to příjde :)

• Citovat
  • Nahlásit
4088
4.6.21 13:20

Mohlo by to naznačovat, že nejsi s tím pravým partnerem pro Tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63161
4.6.21 13:39
@Anonymní píše:
Jinak o orgasmus podle mě ani tak nejde, důležité je, jestli se ti sex s tvým partnerem líbí obecně. Já sama si to kolikrát užiju maximálně a přitom orgasmus nemám.

ten je jen na klitoris nebo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28050
4.6.21 13:44
@Venetia píše:
ten je jen na klitoris nebo?

Womanizer vytváří podtlak na klitoris.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63161
4.6.21 13:45
@Mango_Lassi píše:
Womanizer vytváří podtlak na klitoris.

dik, takze skoda penez :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
4.6.21 13:47

Myslím, pokud je žena s mužem delší dobu a nemá orgasmus, že to může naznačovat, že to není ten správný partner pro ni. Po určité době by se orgasmus dostavit měl. I když ve 20 letech to třeba ještě tak dobře nejde. Ale žít dlouhodobě s někým, s kým orgasmus nemám, je nepředstavitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63161
4.6.21 13:49
@Josefuna píše:
Myslím, pokud je žena s mužem delší dobu a nemá orgasmus, že to může naznačovat, že to není ten správný partner pro ni. Po určité době by se orgasmus dostavit měl. I když ve 20 letech to třeba ještě tak dobře nejde. Ale žít dlouhodobě s někým, s kým orgasmus nemám, je nepředstavitelné.

jsou horší věci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
4.6.21 13:53
@Venetia píše:
jsou horší věci

Tak určitě jsou. Pro někoho je důležité i tohle. Ono asi není moc příjemné být s někým, s kým nemám orgasmus a ani pro toho druhého, když vidí, že mi sex s ním nic neříká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63161
4.6.21 13:55
@Josefuna píše:
Tak určitě jsou. Pro někoho je důležité i tohle. Ono asi není moc příjemné být s někým, s kým nemám orgasmus a ani pro toho druhého, když vidí, že mi sex s ním nic neříká.

i tohle je dulezite, ale nejenom.
Pro toho druhého to neprijemne byt muže, když nechápe, ze o nic nejde a porad se o něco snazi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 13:59

@Melodie91 ano, nikdy žádný

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 14:02

@Josefuna tak to není, miluji ho a on mě také, měl moc sexuálních partnerek a vždy každou udělal, vím to i od nich, jelikož se s nimi bavím, jelikož oni jsou jeho minulost tak neřeším s kým dříve spal a s kým ne, záleží na přítomnosti. Takže on je v tom fakt dobrý

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat