Nevěra, proč?

Anonymní
27.4.21 20:00

Nevěra, proč?

Zdravím,
všiml jsem si, že tu je hodně slečen, žen. Už je to skoro rok a půl, co jsem se rozešel s přítelkyní, která mě podváděla. I po té době jsem se z toho nedostal. Občas v noci přemýšlím, co jsem udělal špatně, že mi musela zahýbat. Šlo o čistý paradox. Ona mi nezahýbala fyzicky, neměla s někým jiným sex. Ona se před cizíma lidma tvářila jako nezadanná, ale nikdy nezašla dál než co se té platonické stránky týče. Teď je asi potřeba zmínit, že jsem vždy měl každou slečnu, kterou jsem chtěl a ostatně kvůli mému vzhledu zamnou i poprvé přišla a začala semnou flirtovat. Sedli jsme si hned od první chvíle. Pamatuju, jak mi říkala, že jsem jako její dvojče. Potom začala mít problémy se žárlivostí, protože jak jsem již zmínil, spousta žen mě chtělo. Já jsem jí k žárlivosti, ale nedal žádný důvod a netrávil jsem čas se žádnou jinou ženou, ani jsem to nechtěl, měl jsem jí plnou hlavu.Ona žárlila i na svoje kamarádky, když se na mě jenom o něco dýl podívaly. Ale ona potom úplně obrátila, přestala mi dělat žárlivé scény a začal jsem se od známých dozvídat, že si vypisuje s jinými muži stylem " jsem nezadanná„. To samozdřejmě celou dobu zapírala a já jsem jí jakožto svojí přítelkyni věřil. Největší rána přišla, když mi můj kolega v práci strčil telefon před obličej a já viděl, že má profil na tinderu ( pro starší a neznalé tinder je seznamka). Zůstal jsem jak opařený a nevěděl, co mám dělat. Takže jsem na ní naběhnul, že proč to dělá, jestli jí snad dávám málo pozornosti, jestli není spokojená v posteli, jestli jsem něco udělal. Na to se mi dostalo odpovědi, že jsem perfektní a nezaslouží si mě a že když je vedle mě, tak si připadá jako špatný člověk. To jsem samozdřejmě vzal jako slova útěchy a rozešel jsem se ní. Vůbec jsem jí nekontaktoval a ona mi ještě několik týdnů po rozchodu vypisovala, že mě chce zpátky. Zeptal jsem se, jestli už mi vysvětlí tu seznamku a na to jsem nedostal odpověd, nikdy mi to nevysvětlila. Chtěl bych vědět proč. Co vede ženu k tomu, aby byla nevěrná? Upozornuji, že jsem jí vždy vyjadřoval otevřeně city a snažil se jí být nejlepším kamarádem. Nikdy jsem jí nebyl nevěrný ani neudělal nic, kvůli čemu by ke mně musela chovat zášt a vracet mi to v podobě " nevěry“.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14611
27.4.21 20:03

Najdi si jinou. Vis jak se rika, kdyz neVera, tak nejaka jina :lol:
Ale vazne, zrejme v tobe nevidi toho praveho zivotniho partnera. Takze ho stale hleda :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23894
27.4.21 20:09
@Anonymní píše:
Zdravím,
všiml jsem si, že tu je hodně slečen, žen. Už je to skoro rok a půl, co jsem se rozešel s přítelkyní, která mě podváděla. I po té době jsem se z toho nedostal. Občas v noci přemýšlím, co jsem udělal špatně, že mi musela zahýbat. Šlo o čistý paradox. Ona mi nezahýbala fyzicky, neměla s někým jiným sex. Ona se před cizíma lidma tvářila jako nezadanná, ale nikdy nezašla dál než co se té platonické stránky týče. Teď je asi potřeba zmínit, že jsem vždy měl každou slečnu, kterou jsem chtěl a ostatně kvůli mému vzhledu zamnou i poprvé přišla a začala semnou flirtovat. Sedli jsme si hned od první chvíle. Pamatuju, jak mi říkala, že jsem jako její dvojče. Potom začala mít problémy se žárlivostí, protože jak jsem již zmínil, spousta žen mě chtělo. Já jsem jí k žárlivosti, ale nedal žádný důvod a netrávil jsem čas se žádnou jinou ženou, ani jsem to nechtěl, měl jsem jí plnou hlavu.Ona žárlila i na svoje kamarádky, když se na mě jenom o něco dýl podívaly. Ale ona potom úplně obrátila, přestala mi dělat žárlivé scény a začal jsem se od známých dozvídat, že si vypisuje s jinými muži stylem " jsem nezadanná„. To samozdřejmě celou dobu zapírala a já jsem jí jakožto svojí přítelkyni věřil. Největší rána přišla, když mi můj kolega v práci strčil telefon před obličej a já viděl, že má profil na tinderu ( pro starší a neznalé tinder je seznamka). Zůstal jsem jak opařený a nevěděl, co mám dělat. Takže jsem na ní naběhnul, že proč to dělá, jestli jí snad dávám málo pozornosti, jestli není spokojená v posteli, jestli jsem něco udělal. Na to se mi dostalo odpovědi, že jsem perfektní a nezaslouží si mě a že když je vedle mě, tak si připadá jako špatný člověk. To jsem samozdřejmě vzal jako slova útěchy a rozešel jsem se ní. Vůbec jsem jí nekontaktoval a ona mi ještě několik týdnů po rozchodu vypisovala, že mě chce zpátky. Zeptal jsem se, jestli už mi vysvětlí tu seznamku a na to jsem nedostal odpověd, nikdy mi to nevysvětlila. Chtěl bych vědět proč. Co vede ženu k tomu, aby byla nevěrná? Upozornuji, že jsem jí vždy vyjadřoval otevřeně city a snažil se jí být nejlepším kamarádem. Nikdy jsem jí nebyl nevěrný ani neudělal nic, kvůli čemu by ke mně musela chovat zášt a vracet mi to v podobě " nevěry“.

Samozřejmý - samozřejmě. To se nedá, omlouvám se za OT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.4.21 20:30

Mám za to, že je to u většiny lidí chyba v komunikaci, neumí si o problémech promluvit a udělat kompromisy. Někteří to mají patologické atd. Důvodů může být spousta. Tvoje bývalá přítelkyně asi nebyla z tebe tak unešená. Buď rád, že se to stalo na začátku a ne později, až by jste měli třeba děti.

Příspěvek upraven 27.04.21 v 20:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
27.4.21 20:31

1. Minimalne 3× jsem behem cteni postrehla narazku na tvou udajnou fyzickou atraktivitu a dokonalost – nafoukanky nema nikdo rad.

2. Samozrejme se NEpise samozDrejme, to D tam nepatri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
27.4.21 20:39

Důvodů může být spousta. Ale třeba měla ve vašem vztahu nedůvěru, jestli jsi tak atraktivní a třeba jsi ji to dával nějak hodně najevo, tak se mohla leknout, že ji tě přebere nějaká další holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21125
27.4.21 20:42

Tak jsem si to přeložila, že sukničkář dostal poprvé za vyučenou. Tak si najdi jinou, když můžeš mít každou, kterou chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1755
27.4.21 21:00
@divine woman píše:
Tak jsem si to přeložila, že sukničkář dostal poprvé za vyučenou. Tak si najdi jinou, když můžeš mít každou, kterou chceš.

Taky z toho mám ten pocit. No hlavně že je tak neodolatelný :lol: :lol: První borka, co si z něj nesedla na zadek a pán se z toho sbírá ještě rok :mrgreen: :mrgreen:
Každému, co jeho jest… Bůh ví kolika slečnám on, takový neodolatelný sličný chlapec :mrgreen: :mrgreen:, zlomil srdce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
27.4.21 21:03

A proto je lepší být ošklivý a pečlivě si vybrat, kterou budu muset náročně ukecávat, než se takhle nechat nahánět od zástupů neodbytných ženských :D :* :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
27.4.21 21:11

Chlape nekňourej a rozdělej další…hlavně k ženám nevzhlížej, nepovažuj je za dokonalé éterické bytosti a nesnaž se jím ve všem vyhovět a nenos je na rukách, ale naopak je považuj za spotřební zboží a nedělej s nima žádné ciráty…pak tě budou milovat až za hrob…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
27.4.21 21:45

Kdyz jsi takovy Adonis s dokonalou povahou, tak prehrab trochu ten zastup chtivych zen, co u tebe stoji frontu, a vrhni se nejake do naruce. Hlavne se poradne chytni za koule a bud pro ne vic chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
27.4.21 22:01

Prosím, pošli mi do zprávy fotku, chtěla bych vidět, jak vypadáš, když po Tobě touží spousta žen :wink:
A k tématu - do fitka chodil jeden fakt luxusní kluk, moc krásný.. Tajně jsem o něm snila, představovala si, jaké by to bylo si ho pomazlit a trápila se tím, že u něj stejně nemám šanci.. No, jednou jsme šli na procházku, pak na večeři, začali jsme se vídat a já zjistila, že je to s ním ještě lepší než v mých představach.. Měl krásný hlas, byl milý, pozorný.. Časem jsme spolu začali bydlet, skvěle vařil, díval se se mnou na mé oblíbené filmy, bral si volno v práci, když jsem byla nemocná, aby se o mě postaral.. Když to shrnu, tak to bylo jako z pohádky a já to psychicky nedávala.. Přišlo mi, že je ve všem lepší než já, připadala jsem si vedle něj menecena, když jsme někam šlo, tak se po něm Všechny ženy divaly, on si jich nevšímal, ale já pak začala zarlit.. A prostě jsem to nebyla já… Uvědomila jsem si, že s ním nedokážu být šťastná a taky jsem proto hledala jinde někoho vedle koho bych mohla být sama sebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
27.4.21 22:11

Krása je fajn, ale hlavně se z toho nepos.er kluku ušatej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
27.4.21 22:45

To je teda krásná historka.1.5 ti leží v žaludku. Moc se mi ti nechce věřit. Když jsi tak neodolatelnej jak o sobě sám píšeš. Tak už jsi dalších frajerek musel mi až až… Asi ji k tomu vedlo třeba nízké sebevědomí nebo se s tebou nudila. Těch důvodů může být ranec.Ale nezoufej si někdo tak podledný, inteligentní a věrný jistě brzy najde tu pravou lásku :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
827
28.4.21 00:41

Proč to delala? Jednoduše. Vedle tebe si připadala nesebevedoma, že asi na takového muže nemá, a tak zvedala sebevědomí zájmem jiných mužů. Tot vše. Jinak nevím proč tomu říkáš nevěra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat