Nevěra manželky - prosba o radu

Anonymní
10.11.19 23:12

Nevěra prosba o radu

Ahoj všem,
Nevím zda se tu už někdo na něco podobneho ptal, ale už jsem zoufalej a nevím co dál.
Manželka si dopisovala se 3 chlapama. 1 našla na nějakém sex chatu. 2 našla na FB blbec jí pogratuloval k narozeninám a o 3 napíši zvlášť. Bohužel a nebo bohudík nevím jsem spozoroval změnu v chování. Uklizela nebo spíš schovávala telefon atd. Jelikož jsem něco tušil tak ač nerad jsem se ji podival do telefonu. Můj život ve vztahu dostal obrovskou ránu. Psal ji: ahoj čubinko jak si se vyspinkala atd. Hned jsem na ní udeřil, ale bohužel jsem to nezvládl emocionálně. Manželka viděla jak jsem brečel. Slíbila že už to neudělá. Do 3 dnu přišel frajer z FB se kterým si bohužel stále píše. Průběh po odhalení byl velmi podobný. Ten 3, kterého ani nevím kde sehnala, ale bohužel jela za ním na letiště si naplacat na zadek jelikož má ráda BDSM ( to že má toto ráda až takto jsem nevěděl po 16 manželství- tahání za vlasy atd ano ). Vše jsem po každé odhalil u ní v mobilu. Opravdu jsem se sesypal a chtěl jsem skončit já blbec se životem. Nakonec rozum zavelel odejdi aspoň na týden pryč. Po tomto oznámení manželce se sesypala neuvěřitelným způsobem a prosila ať zůstanu že už to neudělá a že vše zkazila. Jelikož máme 9 dceru, která je ve škole šokována, tak jsem neodešel. Snažil jsem se se to řešit, ale její každá odpověď byla že to nebyla ani 1 nevěra. Tento problém co máme ale nemohu teď s ní řešit jelikož leží v nemocni po operačním zákroku ( praskla ledvinova cista ).
Já jsem dostal leky od psychologa na nervy, ale je to pak ještě horší. Dal jsem ženě moznost odpuštění 2 podmínkami:
1. odemknes na stálo telefon a pokud budu chtít, tak se podívám, ale vždy budeš u toho.
2. Prestanes si s ním psát ( pán cislo2 FB ).

Co čert nechtěl po převozu do nemocnice jí ten frajer napsal ( manželka prý horší bolest nezažila) ještě když jsme byly v čekárně a ona samozřejmě odepsala. To jsem zjistil cca 10 minut po odepsání. Blbec jsem jí konfrontoval a jediné co jí zajímalo bylo to, kdy jsem stihnul jí koukat do telefonu ( velmi se za to omlouvám ale já jí nevěřím už). Její vysvětlení bylo: on mě napsal ne já jemu, ale slušnost je odepsat.

Moc Vás prosím o radu jak se mám chovat jak a jestli to jde zachránit a jak jí mám důvěřovat. Osobně si myslím že je konec, ale nechce si to přiznat CO DÁL?
Omlouvám se za slohovku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.11.19 23:23
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
Nevím zda se tu už někdo na něco podobneho ptal, ale už jsem zoufalej a nevím co dál.
Manželka si dopisovala se 3 chlapama. 1 našla na nějakém sex chatu. 2 našla na FB blbec jí pogratuloval k narozeninám a o 3 napíši zvlášť. Bohužel a nebo bohudík nevím jsem spozoroval změnu v chování. Uklizela nebo spíš schovávala telefon atd. Jelikož jsem něco tušil tak ač nerad jsem se ji podival do telefonu. Můj život ve vztahu dostal obrovskou ránu. Psal ji: ahoj čubinko jak si se vyspinkala atd. Hned jsem na ní udeřil, ale bohužel jsem to nezvládl emocionálně. Manželka viděla jak jsem brečel. Slíbila že už to neudělá. Do 3 dnu přišel frajer z FB se kterým si bohužel stále píše. Průběh po odhalení byl velmi podobný. Ten 3, kterého ani nevím kde sehnala, ale bohužel jela za ním na letiště si naplacat na zadek jelikož má ráda BDSM ( to že má toto ráda až takto jsem nevěděl po 16 manželství- tahání za vlasy atd ano ). Vše jsem po každé odhalil u ní v mobilu. Opravdu jsem se sesypal a chtěl jsem skončit já blbec se životem. Nakonec rozum zavelel odejdi aspoň na týden pryč. Po tomto oznámení manželce se sesypala neuvěřitelným způsobem a prosila ať zůstanu že už to neudělá a že vše zkazila. Jelikož máme 9 dceru, která je ve škole šokována, tak jsem neodešel. Snažil jsem se se to řešit, ale její každá odpověď byla že to nebyla ani 1 nevěra. Tento problém co máme ale nemohu teď s ní řešit jelikož leží v nemocni po operačním zákroku ( praskla ledvinova cista ).
Já jsem dostal leky od psychologa na nervy, ale je to pak ještě horší. Dal jsem ženě moznost odpuštění 2 podmínkami:
1. odemknes na stálo telefon a pokud budu chtít, tak se podívám, ale vždy budeš u toho.
2. Prestanes si s ním psát ( pán cislo2 FB ).

Co čert nechtěl po převozu do nemocnice jí ten frajer napsal ( manželka prý horší bolest nezažila) ještě když jsme byly v čekárně a ona samozřejmě odepsala. To jsem zjistil cca 10 minut po odepsání. Blbec jsem jí konfrontoval a jediné co jí zajímalo bylo to, kdy jsem stihnul jí koukat do telefonu ( velmi se za to omlouvám ale já jí nevěřím už). Její vysvětlení bylo: on mě napsal ne já jemu, ale slušnost je odepsat.

Moc Vás prosím o radu jak se mám chovat jak a jestli to jde zachránit a jak jí mám důvěřovat. Osobně si myslím že je konec, ale nechce si to přiznat CO DÁL?
Omlouvám se za slohovku.

Pokud to chcete zachránit, trvala bych na zrušení FB, a dala nůž na krk ať přetrhne kontakty s těmi muži a žádné další nevyhledává, jinak je konec :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
10.11.19 23:26

Ja ti reknu co se stalo: miluje Te, ale zamavaly s ni hormony, tak si odskocila a ted z toho mate doma psycho.
Nevim, ja bych to tak nehrotil, spis bych se ji snazil dostat do opravdu niternich sexualnich fantazii a zkusil ji vyjit vstric… Treba bys zazil hurikan vasne jako uz dlouho ne…

Jestli jste spolu 16 let tak snad vas drzi pri sobe vic, nez jenom sex..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 23:27

Já ano ale nevím zda ona taky a to mě zabijí. Furt mě říká že neví. A že to teď nechce řešit když je nemocná

• Citovat
  • Nahlásit
19043
10.11.19 23:27

Ty máš doma submisivní ženskou a chováš se jako bačkora. Začni se k ní chovat jako chlap a nebude mít potřebu to vyhledávat jinde. Rozbrečet se před ní, to je opravdu vrchol chlapskýho chování. Evidentně k sobě nepasujete a možná bude lepší, když si půjdete každý po svém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 23:30
@Pan Svobodomyslny píše:
Ja ti reknu co se stalo: miluje Te, ale zamavaly s ni hormony, tak si odskocila a ted z toho mate doma psycho.
Nevim, ja bych to tak nehrotil, spis bych se ji snazil dostat do opravdu niternich sexualnich fantazii a zkusil ji vyjit vstric… Treba bys zazil hurikan vasne jako uz dlouho ne…Jestli jste spolu 16 let tak snad vas drzi pri sobe vic, nez jenom sex..

Sex nedostavam už nějakou dobu. Jsem doma už jenom pro dceru a snažím se něco zachránit

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 23:34
@Janli píše:
Ty máš doma submisivní ženskou a chováš se jako bačkora. Začni se k ní chovat jako chlap a nebude mít potřebu to vyhledávat jinde. Rozbrečet se před ní, to je opravdu vrchol chlapskýho chování. Evidentně k sobě nepasujete a možná bude lepší, když si půjdete každý po svém.

Děkuji do té doby jsem nebyl takový ale ono to člověka zlomí. Ale i tak děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
20098
10.11.19 23:38

Nevědět, co tvoje žena má ráda, když jste spolu tolik let je ostuda, tvoje. Tak si to našla jinde. A ty jí předvádíš divadlo jak labilní hysterická ženská, protože vůbec nevíš, jak na ní. Přestaň se sebevraždit a kontrolovat jí mobil a začni se chovat jako chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19043
10.11.19 23:47

@terien kdyby se na mě provalila nevěra, tak spíš zkousnu pár facek než aby se přede mnou chlap rozbulel a šel páchat sebevraždu...….. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
10.11.19 23:51

Jestli tam byl vytvořen DS vztah, tak se odtrhává jen velmi těžko. Od počátku se tvoří pouto a dominanti manipulují, klidně i velmi nápadně, ale ta sub povaha to chce a jde za tím. Odtrhnout se od něčeho takového může přinést šílenější stavy, než přijít např „jen“ o lásku.
Neodpovedet může pomalu trhat žíly :)
Ten váš vztah očividně stojí za backoru, co vlastně řešíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
10.11.19 23:58

Hele zakladatel, vysrat se na to. Mas doma devku, ktera si to rozdava s kdekym. A kdyz se domluvite, ze konci s nima, tak zase lze. Ma te jen na penize a zadna ucta. Fakt jdi o dum dal a netrap se v takovem vztahu, kdy budes porad dokola resit jeji neveru. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20098
10.11.19 23:58
@Janli píše:
@terien kdyby se na mě provalila nevěra, tak spíš zkousnu pár facek než aby se přede mnou chlap rozbulel a šel páchat sebevraždu...….. :roll:

Já bych je i čekala a k tomu rambajz, že to svět neviděl. Ale slzy a sebevražda? Bych už v hlavě měla další rande.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
10.11.19 23:59
@Pan Svobodomyslny píše:
Nevim, ja bych to tak nehrotil, spis bych se ji snazil dostat do opravdu niternich sexualnich fantazii a zkusil ji vyjit vstric… Treba bys zazil hurikan vasne jako uz dlouho ne…Jestli jste spolu 16 let tak snad vas drzi pri sobe vic, nez jenom sex..

Co to placas, ty ji snad znas? Treba je s nim jen ze zvyku a pohodlnosti. Vzdyt v tom vztahu neni zadna ucta ani duvera. Jaky to ma smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
11.11.19 00:01
@Janli píše:
Ty máš doma submisivní ženskou a chováš se jako bačkora. Začni se k ní chovat jako chlap a nebude mít potřebu to vyhledávat jinde. Rozbrečet se před ní, to je opravdu vrchol chlapskýho chování. Evidentně k sobě nepasujete a možná bude lepší, když si půjdete každý po svém.

On je jaky je. Ji to roky vyhovovalo, submisivni chlap ma sve vyhody. A na sex si najde nekoho jinyho? No jako super vychcanost. Fakt jedine konec je reseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
11.11.19 00:01

A tohle mu ona urcite dela dlouhy roky a je projeta vice nez vrata od stodoly. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat