Nevěra, rozchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angel29
Nováček 7 příspěvků 23.10.18 07:38
Nevera, rozchod

Vecera a rozchod :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ontar
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 23.10.18 07:51
@Angel29 píše:
Vecera a rozchod :,(

Ještě jsi nesnídal/a?

Angel29
Nováček 7 příspěvků 23.10.18 07:56
Nevera, rozchod

Dobry den. Chtel bych poprosit o radu a jak by ste to resily vy. S moji zenou sme spolu uz 12 let a mame spolu 2 kluky.zacatkem roku jsem zjistil ze me podvadi s nekym muzem se zahranici online (vse jen pres telefon). Kdyz sem ji rekl ze to vim tak plakala a bylo ji to lito a ze to us neudela. Pak ale v prubeho dalsich mesicu sem zjistil ze neprestala a vse se odehralo znova. Posilani nahych fotek, videi a milostneho psani s obou stran.zas plakala atd. Uz se to opakovalo asi po 4. Tet sem ji rekl ze me to uz nebavi a co chce dal. Rekla ze stratila lasku ke me, uz to neni ta sama zena jak byvala. Ja ji opravdu moc miluju a nechci ji stratit ani nasi rodinu ale myslym ze si zas spolu pisou. Poradte co mam delat. Uz oni bojoju skoro rok a porad prohravam, nechce se otom bavit, chce mit jen svuj klid na telefonu a je ji jedno co a jak. Prej ji omrzel zivot. Jak se mam zachovat? Myslyte ze je naka sance nebo rada na zachranu? Moc dekuju za pomoc

Malina7
Závislačka 2667 příspěvků 23.10.18 07:59

Léčba šokem. Řekla bych jí, že končím, a ať si tedy jde za svým internetovým idolem. Nenech ze sebe dělat blbce a bouchni si pořádně do stolu.

ontar
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 23.10.18 08:06
@Angel29 píše:
Dobry den. Chtel bych poprosit o radu a jak by ste to resily vy. S moji zenou sme spolu uz 12 let a mame spolu 2 kluky.zacatkem roku jsem zjistil ze me podvadi s nekym muzem se zahranici online (vse jen pres telefon). Kdyz sem ji rekl ze to vim tak plakala a bylo ji to lito a ze to us neudela. Pak ale v prubeho dalsich mesicu sem zjistil ze neprestala a vse se odehralo znova. Posilani nahych fotek, videi a milostneho psani s obou stran.zas plakala atd. Uz se to opakovalo asi po 4. Tet sem ji rekl ze me to uz nebavi a co chce dal. Rekla ze stratila lasku ke me, uz to neni ta sama zena jak byvala. Ja ji opravdu moc miluju a nechci ji stratit ani nasi rodinu ale myslym ze si zas spolu pisou. Poradte co mam delat. Uz oni bojoju skoro rok a porad prohravam, nechce se otom bavit, chce mit jen svuj klid na telefonu a je ji jedno co a jak. Prej ji omrzel zivot. Jak se mam zachovat? Myslyte ze je naka sance nebo rada na zachranu? Moc dekuju za pomoc

To psaní se zahraničím je celkem neškodné, ale po té větě, že k tobě ztratila lásku bych s ní definitívně přestal do budoucna počítat, aniž bych dělal nějaké unáhlené kroky a říkal jí o tom…když ženský rupne v kedlubně, tak je to na 99% ztracené a pokud to nevezmeš, jako fakt a budeš dělat nějaké zachraňovací tanečky, tak tě čeká jen trápení…bohužel..

kve-tinka
Závislačka 4394 příspěvků 7 inzerátů 23.10.18 08:07

Nevyhrožuj, jednej…jestli jsou kluci větší, prostě se sbal a někam na týden vypadni - kámoš,rodina… klukům se může říct, že jsi pracovně pryč.
Nechápu, že někoho baví románky, kor přes virtuální svět. :roll:

cecetka
Kelišová 7365 příspěvků 23.10.18 08:21

@Angel29 Posli ji za tim virtualem. Vsak to s detma doma sam zvladnes. Nechej ji otevrene dvere, pokud o ni nechces prijit. Ona se vrati a zklidni. Potrebuje sok ze zmeny, ktera by mohla nastat.
Skoda, ze nezname jeji nazor, proc od tebe utika do virtualniho sveta :nevim:

Stale nerozumim tomu, proc dospeli lide sdileji na netu sve osobni a velmi intimni fotografie. To maji nizsi intelekt? :nevim:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 23.10.18 08:47

Jaké IQ má Tvoje žena?
Proč si myslí, že jí nějakou lásku vynahradí někdo, komu pošle fotky sama sebe po 2 dětech? Ten její virtuál nikdy neviděl nahatou ženu? Bude to úchyl.

Já z toho, jak píšeš, nedokážu odhadnout, zda jsi schopen se uživit nebo ne. Jestli stačí jen Tvůj plat k případné samostatnosti, kdyby se manželka zbláznila ještě více a chtěla oddělené žití. Promýšlej různé varianty. A asi ji pomalu vytěsni z hlavy, ona si chce žít ve svém vlastním světě, realita jí nyní nezajímá. Jen ať se taky stará o děti a Ty se postarej o vlastní zábavu bez ní. Asi to jinak nepůjde.
Nemusíte se rozcházet, ale budeš muset přijmout fakt, že ona by chtěla něco, co doma nemá - možná hledá obdiv na své přednosti? Jestli je stále pěkná, mohl jsi jí občas něco pochválit, asi to chce slyšet.
Jestli pěkná není, tak je zoufalá a když se dobře natočí, tak se selfie fotka povede. Sklidí nezasloužený obdiv, ale pomatencům to možná stačí.
Možná ji nyní ještě miluješ, ale jak dlouho vydržíš skutečně milovat blázna, co rozdává nahatý fotky? Kdybych toto zjistila o manželovi, tak mi to vydrží jen krátce, nasadila bych si samoléčbu a sama bych na sobě pracovala, abych se odpoutala citově. Ono to jde, když člověk musí.

Proximus
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 23.10.18 08:57
@LaPaloma píše:
Jaké IQ má Tvoje žena?
Proč si myslí, že jí nějakou lásku vynahradí někdo, komu pošle fotky sama sebe po 2 dětech? Ten její virtuál nikdy neviděl nahatou ženu? Bude to úchyl.Já z toho, jak píšeš, nedokážu odhadnout, zda jsi schopen se uživit nebo ne. Jestli stačí jen Tvůj plat k případné samostatnosti, kdyby se manželka zbláznila ještě více a chtěla oddělené žití. Promýšlej různé varianty. A asi ji pomalu vytěsni z hlavy, ona si chce žít ve svém vlastním světě, realita jí nyní nezajímá. Jen ať se taky stará o děti a Ty se postarej o vlastní zábavu bez ní. Asi to jinak nepůjde.
Nemusíte se rozcházet, ale budeš muset přijmout fakt, že ona by chtěla něco, co doma nemá - možná hledá obdiv na své přednosti? Jestli je stále pěkná, mohl jsi jí občas něco pochválit, asi to chce slyšet.
Jestli pěkná není, tak je zoufalá a když se dobře natočí, tak se selfie fotka povede. Sklidí nezasloužený obdiv, ale pomatencům to možná stačí.
Možná ji nyní ještě miluješ, ale jak dlouho vydržíš skutečně milovat blázna, co rozdává nahatý fotky? Kdybych toto zjistila o manželovi, tak mi to vydrží jen krátce, nasadila bych si samoléčbu a sama bych na sobě pracovala, abych se odpoutala citově. Ono to jde, když člověk musí.

Děkuji Ti @LaPaloma, že jsem se po ránu mohl ze srdce zasmát ! :palec: Je vidět, že jsi nestranná a chlapům nechceš nikdy nasadit psí hlavu na krk. Tak ona mu posílá svoje nahaté fotky ale ÚCHYL je on ???? ???? ????

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 23.10.18 09:10
@Proximus píše:
Děkuji Ti @LaPaloma, že jsem se po ránu mohl ze srdce zasmát ! :palec: Je vidět, že jsi nestranná a chlapům nechceš nikdy nasadit psí hlavu na krk. Tak ona mu posílá svoje nahaté fotky ale ÚCHYL je on ???? ???? ????

O ní jsem kulantně napsala, že je nižšího IQ, zoufalá. Podle mně si ona hledá chlapa do postele a je tak hloupá, že si myslí, že ho najde v zahraničí. Pro mně je ona hlavně hloupá, neschopná domyslet konce. Nebo je duševně nemocná nebo ze zakladatele vynervená, že ztratila lásku, plakala, slibovala … a pak natočila další video. Úchylná ona není, ona něco hledá, ani neví co, podle mně.

A on je hlavně úchyl, sbírá fotky a videa nahých ženských, který nikdy ve skutečnosti neviděl, jako by jich bylo všude málo. Sežene přeci mnohem pěknější fotky ženských, co nejsou po dětech a jsou to dvacítky. K tomu si dá zahraniční adresu. On dost možná vůbec nic nechce, jenom ty fotky. V tom nevidím normálního chlapa, ale úchyla. Normální chlap chce ženskou do postele, fotky mu nestačí. Jo, a mimochodem, pro mně chlap, co si to raději udělá sám nad fotkou není chlap, a má k nějaké úchylce blízko.

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 23.10.18 09:50
@LaPaloma píše:
O ní jsem kulantně napsala, že je nižšího IQ, zoufalá. Podle mně si ona hledá chlapa do postele a je tak hloupá, že si myslí, že ho najde v zahraničí. Pro mně je ona hlavně hloupá, neschopná domyslet konce. Nebo je duševně nemocná nebo ze zakladatele vynervená, že ztratila lásku, plakala, slibovala … a pak natočila další video. Úchylná ona není, ona něco hledá, ani neví co, podle mně.A on je hlavně úchyl, sbírá fotky a videa nahých ženských, který nikdy ve skutečnosti neviděl, jako by jich bylo všude málo. Sežene přeci mnohem pěknější fotky ženských, co nejsou po dětech a jsou to dvacítky. K tomu si dá zahraniční adresu. On dost možná vůbec nic nechce, jenom ty fotky. V tom nevidím normálního chlapa, ale úchyla. Normální chlap chce ženskou do postele, fotky mu nestačí. Jo, a mimochodem, pro mně chlap, co si to raději udělá sám nad fotkou není chlap, a má k nějaké úchylce blízko.

Mně spíš ona přijde jako jednodušší osoba, co nějaké sebereflexe a změny není schopná. Nevím proč, vybavuje se mi jedna rodinka z Výměny manželek - a to jsem na to koukala v době, kdy tam byli ještě relativně normální lidi.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8312 příspěvků 23.10.18 10:06

tvl, oni spolu ani nepíchali a ona je hluboce zamilovaná, tak to je fakt diagnóza, já bych jí přenechal virtuálnímu nabíječi a sbalil kufry, blbý je, že v tom lítaj děti, co střídavka, respektive je ona vůbec schopná se sama o ty děti starat ?

Angel29
Nováček 7 příspěvků 23.10.18 10:12
@jednoslunicko píše:
Mně spíš ona přijde jako jednodušší osoba, co nějaké sebereflexe a změny není schopná. Nevím proč, vybavuje se mi jedna rodinka z Výměny manželek - a to jsem na to koukala v době, kdy tam byli ještě relativně normální lidi.

Tak jenam obou pred 30 tkou a ano zena je hubene postavy s dobrou postavau I po detech. Vzdy sem ji skladal komplimenty a byl kni jen dobry. V postely nam to slo dobre bych rekl. Psala si snim na online hre a pak pres nake ty video chaty jako Skype atd. Ano posila mu videa a fotky a on ji to same. Deti jsou uz velci a vim ze to takhle nejde dal, ale nemuzu se prenest pres to ze sem to byl ja pred rokem co mu rikavala miluju te a tet to je nekdo koho ani nevidela. Veci co mu pise treba nerekla ani me. Hodne me to boli kdyz vim ze rekne jdu na wc treba 6 krat dene I kdyz vim ze nepotrebuje. Praci mam a dokazu se uzivit ona ma praci taky do ktere tet chodi obcas. Vim ze bych si mel bouchnout ale sem sni od 17let a nemuzu se donutit odjet pryc. Skousim ji to vysvetlovat, rikat ji co kni cejtim, co nase rodina ale vzdy rekne ,, prestan uz, nic nedelam, bud v klidu,, pritom vim ze lze. Tel ma na code a nenecha ho bez dozoru. Jinak vsem moc dekuju as nazor

Angel29
Nováček 7 příspěvků 23.10.18 10:16
@pohledzdruhes­trany píše:
tvl, oni spolu ani nepíchali a ona je hluboce zamilovaná, tak to je fakt diagnóza, já bych jí přenechal virtuálnímu nabíječi a sbalil kufry, blbý je, že v tom lítaj děti, co střídavka, respektive je ona vůbec schopná se sama o ty děti starat ?

Ano oto prave jde, tet ma svuj virtualni svet a deti si delaji vse sami kdyz jsem v praci. Takze I to je jeden s duvodu proc nechci odejit

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 23.10.18 10:17
@Angel29 píše:
Tak jenam obou pred 30 tkou a ano zena je hubene postavy s dobrou postavau I po detech. Vzdy sem ji skladal komplimenty a byl kni jen dobry. V postely nam to slo dobre bych rekl. Psala si snim na online hre a pak pres nake ty video chaty jako Skype atd. Ano posila mu videa a fotky a on ji to same. Deti jsou uz velci a vim ze to takhle nejde dal, ale nemuzu se prenest pres to ze sem to byl ja pred rokem co mu rikavala miluju te a tet to je nekdo koho ani nevidela. Veci co mu pise treba nerekla ani me. Hodne me to boli kdyz vim ze rekne jdu na wc treba 6 krat dene I kdyz vim ze nepotrebuje. Praci mam a dokazu se uzivit ona ma praci taky do ktere tet chodi obcas. Vim ze bych si mel bouchnout ale sem sni od 17let a nemuzu se donutit odjet pryc. Skousim ji to vysvetlovat, rikat ji co kni cejtim, co nase rodina ale vzdy rekne ,, prestan uz, nic nedelam, bud v klidu,, pritom vim ze lze. Tel ma na code a nenecha ho bez dozoru. Jinak vsem moc dekuju as nazor

Ještě jsi k tomu bouchnutí prostě nedozrál. Až tě to bude žrát a ničit dostatečně dlouho, něco se v tobě zlomí, už to nebudeš chtít zažívat a půjdeš na to jinak - buď toho nechá nebo odejdeš. Nic jiného ti už tvoje mysl totiž nedovolí. Nějaká sebezáchovný mechanismus to je - aspoň já to tak mám. Vysvětluju, prosím, nabízím řešení, jsem trpělivá - a pak se najednou něco ve mně přepne - aniž bych pro to cokoli udělala a pak už je míč na té druhé straně. Není to nic předstíranýho, je to tak pravdivý, že to z člověka až čiší - že teď už není místo na kecy, ale že chce vidět skutečné činy nebo končí.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >