Nevěra, s kterým zůstat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jagwa
Kecalka 217 příspěvků 07.09.18 14:56
Nevěra s kterým zůstat?

Zdravím. Pro začátek, je mi jasné, že me tady dost lidí odsoudí. Ani já nedokážu pochopit, že jsem to udělala :zed:.
Je to tak dva roky, co se mi začal líbit kolega v práci a to tak, že hodně moc. Jenže jsem stydliva a dělala jsem jen náznaky. Kolegyně-kamaradky to poznaly a dělaly si ze mě srandu. Ve finále to jedna nevydržela a řekla mu to. Nemohla se koukat, jak se trápím, trvalo to několik měsíců. Nejdřív jsem myslela, že se hambou propadnu… Ale nedělo se nic. Kolega se dal choval jenom jako kolega. Řekla jsem si, že je to dobře, že teda nemá zájem, ale budeme dál v pohodě. Přestala jsem ho řešitý.
Někdy v tu dobu jsem potkala Ondru. Ted jsme spolu asi rok a půl. Byla to velká láska, takže po kolegovi jsem ani nevzdechla. Bohužel mu po pár měsících zjistili rakovinu s ne moc dobrou prognózou. Ten vztah nebyl vůbec ideální. Bylo běžný, že se zdejchnul a nedal o sobě vědět dny, ale i týdny :roll:. Taky jsem mu půjčila peníze… Ty historky, proč mi je nemůže vrátit, tady ani vypisovat nechci. :zed: Dlouho jsem tomu věřila, ale ted už moc ne. Vím, že mě miluje a ty společný chvíle byly ty nejkrásnější i když jsme se poslední dobou dost hádali. Před 14 dny odjel na léčbu (je cizinec). Vlastně jsem byla i ráda, že odjel.

Mezitim kolega prošel nějakou proměnou nebo co. Z tichyho chlapa se stal ten nejukecanejší. Pronajal si krámek, změnil bydlení… Byla jsem se za nim podívat, ale jen tak kamarádsky. No prokecali jsme celý odpoledne. Říkal mi, že si tehdy ničeho nevšimnul a myslel si, že si z něj ta kolegyně dělá srandu. A že ho to mrzí… Po práci dost často chodíme s kolegy na pivo. A tak tomu bylo i předevčírem. Byl tam i on a domluvili jsme se, že půjdem ještě jinam do baru. Byli jsme spolu celou noc, pak i u něj doma a povidali a povídali a nakonec skoncili v posteli. On šel ráno do prace a ať se za nim stavím. Vypadá to, že to všechno začal brát dost vážně, dělá ruzny plány a tak a v práci me políbil i před ostatními… Mě se vždycky moc líbil a vím, že toho máme dost společneho.
Do toho mi napsal přítel, že mu špatne dopadly testy a má prognózu 6 měsíců života :,(. Vím, že mě miluje a já jeho taky. Jenže to s kolegou se nedá brát jen jako úlet.
Díky za přečtení a teď do mě.

Příspěvek upraven 07.09.18 v 15:06

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

rokris
Kelišová 6244 příspěvků 07.09.18 15:01
@Jagwa píše:
Zdravím. Pro začátek, je mi jasné, že me tady dost lidí odsoudí. Ani já nedokážu pochopit, že jsem to udělala :zed:.
Je to tak dva roky, co se mi začal líbit kolega v práci a to tak, že hodně moc. Jenže jsem stydliva a dělala jsem jen náznaky. Kolegyně-kamaradky to poznaly a dělaly si ze mě srandu. Ve finále to jedna nevydržela a řekla mu to. Nemohla se koukat, jak se trápím, trvalo to několik měsíců. Nejdřív jsem myslela, že se hambou propadnu… Ale nedělo se nic. Kolega se dal choval jenom jako kolega. Řekla jsem si, že je to dobře, že teda nemá zájem, ale budeme dál v pohodě. Přestala jsem ho řešitý.
Někdy v tu dobu jsem potkala Ondru. Ted jsme spolu asi rok a půl. Byla to velká láska, takže po kolegovi jsem ani nevzdechla. Bohužel mu po pár měsících zjistili rakovinu s ne moc dobrou prognózou. Ten vztah nebyl vůbec ideální. Bylo běžný, že se zdejchnul a nedal o sobě vědět dny, ale i týdny :roll:. Taky jsem mu půjčila peníze… Ty historky, proč mi je nemůže vrátit, tady ani vypisovat nechci. :zed: Dlouho jsem tomu věřila, ale ted už moc ne. Vím, že mě miluje a ty společný chvíle byly ty nejkrásnější i když jsme se poslední dobou dost hádali. Před 14 dny odjel na léčbu (je cizinec). Vlastně jsem byla i ráda, že odjel.Mezitim kolega prošel nějakou proměnou nebo co. Z tichyho chlapa se stal ten nejukecanejší. Pronajal si krámek, změnil bydlení… Byla jsem se za nim podívat, ale jen tak kamarádsky. No prokecali jsme celý odpoledne. Říkal mi, že si tehdy ničeho nevšimnul a myslel si, že si z něj ta kolegyně dělá srandu. A že ho to mrzí… Po práci dost často chodíme s kolegy na pivo. A tak tomu bylo i předevčírem. Byl tam i on a domluvili jsme se, že půjdem ještě jinam do baru. Byli jsme spolu celou noc, pak i u něj doma a povidali a povídali a nakonec zkoncili v posteli. On šel ráno do prace a ať se za nim stavím. Vypadá to, že to všechno začal brát dost vážně, dělá ruzny plány a tak a v práci me políbil i před ostatními… Mě se vždycky moc líbil a vím, že toho máme dost společneho.
Do toho mi napsal přítel, že mu špatne dopadly testy a má prognózu 6 měsíců života :,(. Vím, že mě miluje a já jeho taky. Jenže to s kolegou se nedá brát jen jako úlet.
Díky za přečtení a teď do mě.

Nesoudím, ale od člověka s takovou prognozou bych neodešla.

Jagwa
Kecalka 217 příspěvků 07.09.18 15:04
@rokris píše:
Nesoudím, ale od člověka s takovou prognozou bych neodešla.

Přesně. Taky to tak cítím :?

freeport
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 07.09.18 15:08
@Jagwa píše:
Přesně. Taky to tak cítím :?

i já.

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 07.09.18 15:13

Taky to tak citim a toho člověka s to prognózou je mi líto..myslím si, že to je mladý člověk :,( a taky bych od něho neodešla měla si chvíli počkat půl roku není tak dlouhy :-(

unuděná
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 07.09.18 15:15

Citim to stejne jako holky.Kolegovi z prace rekni,ze potrebujes vic casu,klidne mu situaci vysvetli.Tam hnedle poznas,nakolik to s tebou mysli vazne.A soucasnemu partnerovi se pokus byt oporou.Pokud teda nekeca,aby si te udrzel (promin,jen me to tak napadlo jak jsi psala o jeho chovani k tobe…).

rokris
Kelišová 6244 příspěvků 07.09.18 15:19

S kolegou to ještě nemusí být na celý život. Což se ovšem nedá říct o tom pramizerném pocitu, který určitě musí zůstat z toho, když člověk opustí druhého v tak těžké nemoci.

majdalenka_r
Povídálka 48 příspěvků 07.09.18 15:22

Zůstávat s přítelem, protože má rakovinu, mi přijde horší, než od něj odejít. Výjimka je pokud by nikoho jiného neměl, ve smyslu rodinu. Ale vzhledem k tomu, že mu nedělá problém zmizet na x týdnů, asi tak úplně sám nebude. Můžeš mu zůstat oporou jako kamarádka, ne jako partnerka. Ale do nového vztahu bych na tvém místě hned neskákala.

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 07.09.18 15:30

Tyjo to je těžký. Ale já bych asi byla s kolegou. Ale píšu asi, protože v tvojí kůži nejsem. To si musíš rozhodnout sama.

Bábrdl
Generální žvanilka 21403 příspěvků 07.09.18 15:43

@Jagwa Nechci být nějak necitlivá, takže mě když tak hned zastav. Ale není ten přítel-cizinec s rakovinou Tunisan, Egyťan…? Znám od kamaráda policajta případy, kdy takhle kluci ze severní Afriky nebo Turecka tahali z holek peníze (že je nemocný on, že je nemocná jeho mamka, že je nemocný malý roztomilý synovec, že potřebuje na úplatek prachy, aby nešel na vojnu, že jim tam koupí letní byt…)

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6567 příspěvků 07.09.18 15:46
@majdalenka_r píše:
Zůstávat s přítelem, protože má rakovinu, mi přijde horší, než od něj odejít. Výjimka je pokud by nikoho jiného neměl, ve smyslu rodinu. Ale vzhledem k tomu, že mu nedělá problém zmizet na x týdnů, asi tak úplně sám nebude. Můžeš mu zůstat oporou jako kamarádka, ne jako partnerka. Ale do nového vztahu bych na tvém místě hned neskákala.

cítím to stejně. Podle popisu zakladatelky mi to nepřišla jako ideální a harmonický vztah :think:

S.Berankinová
Kecalka 292 příspěvků 07.09.18 15:56
@majdalenka_r píše:

Vidím to taky tak. Zůstat s ním ze soucitu by nadělalo ještě větší neplechu. Ale určitě bych ho neodkopla jako kus hadru.

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 07.09.18 16:08
@S.Berankinová píše:
Vidím to taky tak. Zůstat s ním ze soucitu by nadělalo ještě větší neplechu. Ale určitě bych ho neodkopla jako kus hadru.

Souhlasím…

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 07.09.18 16:37

K tomu s rakovinou bych se v žádném případě nevracela jako partnerka. A jak tu naznačuje @Bábrdl , tak můžeš možná čekat žádosti o peníze na léčbu. Nevěřila bych mu a ze mně by nic po minulých půjčkách nedostal.
A tím, že od Tebe odcházel jak pára nad hrncem dal jasně najevo, že NEJSI jeho partnerka, když jsi NEBYLA ani v minulosti. Fakt NEBYLA, podle to ho, co píšeš. BYLA JSI DOJNÁ KRÁVA.

Takže vzhůru do nového vztahu, s „nemocným“ můžeš komunikovat, ale to je asi tak všechno.

Bábrdl
Generální žvanilka 21403 příspěvků 07.09.18 16:47

@LaPaloma J8 bych nerada, aby to vyznělo, že určitě kecá. Jen varuju, že někdy u určitého druhu cizinců jde známý trik, jak získat peníze. :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >