Společné bydlení s přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 23:11
Společné bydlení s přítelem

Dobrý večer, po roce a půl vztahu jsem se zeptala přítele(němec) jestli se mnou nechce bydlet. On odpověděl, že je to brzo a moc složitý. Přitom já se kvůli němu přestěhovala do Německa, vůbec jsem neuměla německy, za 3 mesice jsem se naučil, našla si práci, bydlení. Každý den jsem sama, nemám tu žádné přátele ani rodinou a s ním se vidím 2× za týden. Moc ho miluju, ale všechno mě tu ubíjí. Už nevím, co mám dělat. Jaký na to máte názor? Je to opravdu moc brzy? :(
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lovean
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 06.09.18 23:25
@Anonymní píše:
Dobrý večer, po roce a půl vztahu jsem se zeptala přítele(němec) jestli se mnou nechce bydlet. On odpověděl, že je to brzo a moc složitý. Přitom já se kvůli němu přestěhovala do Německa, vůbec jsem neuměla německy, za 3 mesice jsem se naučil, našla si práci, bydlení. Každý den jsem sama, nemám tu žádné přátele ani rodinou a s ním se vidím 2× za týden. Moc ho miluju, ale všechno mě tu ubíjí. Už nevím, co mám dělat. Jaký na to máte názor? Je to opravdu moc brzy? :(
Děkuji

Ahoj já teda nevím jestli je to moc brzy já se s přítelem sestěhovala po dvou měsících známosti ale mě tlačil čas rozváděla jsem se z bývalým manželem pro každého je brzo něco jiného tak nevím jak poradit

darka15
Kecalka 293 příspěvků 06.09.18 23:27

řekla bych, že mu vyhovuješ jako hračka, nic víc

rena621
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 06.09.18 23:40
@Anonymní píše:
Děkuji

Oni nemci jsou takove povahy chladne,ale z toho co popisujes me pride ze Te nebere moc vazne. Muj nazor,mozna jsem to spatne pochopila. Jinak je uzastne jak si se osamostatnila. V zivote to dotahnes daleko protoze spolehas sama sebe.

fia80
Závislačka 2994 příspěvků 06.09.18 23:50

Pokud na tebe má čas 2× týdně, tak si v Německu najdi kamarády - je tady hodně Čechů a Slováků, pokud se necítíš na to kamarádit s Němci. Na Facebooku je hodně skupin, kde se sdružují lidi žíjící v DE. Pořádají se i různé srazy ve větších městech. Kde v DE bydlíš?

Jinak k dotazu - pokud se kvůli chlapovi přestěhouješ do zahraničí, tak bych předpokládala, že s ním začneš bydlet hned po příjezdu. 1,5 roku mi příjde celkem dlouho.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 436 příspěvků 07.09.18 01:39

Možná mu to takto vyhovuje. Někdo bydlí raději sám, než s někým. Nehledala bych za tím nutně něco špatného, rok a půl není zas tak moc, netlačila bych na pilu a zatím si zkusila zařídit pořádně osobní život. Přestěhovat se do Německa byla primárně tvá svobodná volba za předpokladu, že ti u balení nedržel pušku u hlavy - tak není úplně fér to brát způsobem; já sem šla za Tebou, tak by to teď mělo vypadat „tak a tak“. :think:

Halamka
Závislačka 3694 příspěvků 07.09.18 05:18

Tak pokud by mě cizinec přítel požádal o přestěhování, první by mě napadlo, že k němu.
Na druhou stranu jsi dokázala se sama o sebe postarat. Jazyk, bydlení, práce. Což je úžasné a mělo by ti to dodat takovou sílu, že se nebudeš nechávat oblbovat chlapem, ktery Bůh ví, jestli tě bere jako vazny vztah.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 07.09.18 06:00

Ty si pro vztah udelala hodne. On asi nic. Videt se 2×tydne je sakra malo na zacatek. Proto pokud jste oba pracovne vytizeni je prave dobry spolu bydlet a usinat spolu atd… (dalsi bonus jsou usetrene finance pro budoucnost) tohle mi prijde, ze nema proste vubec smysl. Ty chces neco jineho nez on a to jde jen o bydleni… to uz je spatne mi prijde. Ja bych se takhle trapit nechtela

ivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 07.09.18 06:27
@Micaella22 píše:
Ty si pro vztah udelala hodne. On asi nic. Videt se 2×tydne je sakra malo na zacatek. Proto pokud jste oba pracovne vytizeni je prave dobry spolu bydlet a usinat spolu atd… (dalsi bonus jsou usetrene finance pro budoucnost) tohle mi prijde, ze nema proste vubec smysl. Ty chces neco jineho nez on a to jde jen o bydleni… to uz je spatne mi prijde. Ja bych se takhle trapit nechtela

aby neměl těch zbylých 5 dnů nějakou jinou :lol: . Taky mi vídání 2× do týdne v začátku vztahu připadá hodně málo.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33860 příspěvků 07.09.18 06:57
@Anonymní píše:
Děkuji

Očekávala bych,že pokud se kvůli někomu někam stěhuju tak půjdu k němu. Sice to máme každý jinak, ale s dotyčným bych si ujasnila na čem jsem. Já se k partnerovi přestěhovala po půlroční známosti byla jsem vdaná a řešil se rozvod :kytka:

Hroznej puberťák
Kelišová 5398 příspěvků 07.09.18 07:05
@Anonymní píše:
Děkuji

Přestěhovala ses kvůli němu do Německa, naučila se německy, našla si práci, a po roce a půl (!!!) se vidíte dvakrát do tejdne a je „brzo“ a „složitý“ spolu bydlet?!? No tvl… Něčemu takovému říkáš přítel??? Jako sorry, ale to i s milenkou se vidím častějc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 07.09.18 07:31

Přestěhovat se za někým do Dojčlandu a pak ho vídat 2× týdně? 8o bydlet s tebou nechce, usínat s tebou nechce… Nevím no

Verunecka289
Závislačka 3342 příspěvků 07.09.18 09:58
@ivašot. píše:
aby neměl těch zbylých 5 dnů nějakou jinou :lol: . Taky mi vídání 2× do týdne v začátku vztahu připadá hodně málo.

Napadlo mě to stejný, jestli náhodou není ženatý :lol:

K K
Kecalka 481 příspěvků 07.09.18 11:11
@Anonymní píše:
Děkuji

Tybrdo, jestli to s tim Nemcem nevyjde, tak bych mel vaznej zajem!!! :kytka:

Popravde, je skoro fuk kde bydli on v DE a kde ty v CR - ale videt se je otazka ca. 8 hodin jizdy autem, nebo letadlo a pak hromadna doprava… Takze bejt zenskou, ktera se ev. bude muset jednou odstehovat z vlasti kvuli svy lasce, tak bych cekal, ze ON bude navstevovat jednou za dva tri tejdny v CR me… Po nekolika mesicich bych se nastehoval ke svy lasce do Nemecka a ocekaval bych, ze cas budeme travit spolu/prip s jeho prateli, rodinou, cojavim s kym…

Tak nejak to bylo s moji slecnou, kdyz jsem poznaval jeji zemi ja. Predtavila mi rodinu, kamaradky a kdyz jsem ted pracovne v jeji zemi, mam co delat, abych stih navstivit vsechny lidi, ktery jsem diky ni poznal a jsou mi blizky (tim nemyslim jeji kamaradky :mrgreen: :mrgreen: )… A to jsem v ty zemi stravil jen par mesicu. Ze po roce a pul neznas v DE nikoho je dost divny.

Taky to vidim tak, ze ty pro vztah riskujes vse - panovi je moc se sestehovat (a to neriskuje nic).

Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 07.09.18 11:15

To máš za trest, že ses přestěhovala do Reichu a máš nácka,,,,

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >