Reklama

Přítel mě nechce pustit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 12:08
Přítel mě nechce pustit

Dobry den omlouvám se předem za anonym.. S přítelem sme spolu přes 3 roky a máme spolu 10 měsíční dcerku kterou nadevše miluju.. S přítelem sme si pár měsíců před těhotenstvím začaly hodně nerozumět nebo spíš já sním sme dost mladí mu 22 mě 20.. Tak sem to chtěla ukončit ale prostě to nešlo vůbec ho nezajímal můj názor on mě miluje já miluju jeho a konec jeho slova dal se semnou nebavil a dělal že se nic nestalo poté začal dělat v postely naschváli nikdy v životě mi to nedělal ale asi už necítil že mě co kdysi tak si myslel že dítě nás spojí nasadila sem prášky ale bylo pozdě zjistila sem ze sem v 16tt a potrat Už nešel teď sem nejšťastnější za moji holčičku ale co dál..? Dcerka se nám narodila ale spíš aby nás to Zbližilo tak to bylo ještě víc horší měla jsem velký strach o malou a věnovala se jen ji od porodu sme spolu nic neměli až do teď.. začala sem mít asi už jiné vyhlídky na život.. I když hodně chtěl a pořád chce a nutí mě tak mě to ještě víc od něj odpuzuje bydlíme spolu naproti bydlí moje babička takže občas jdu na brigádu a babička hlídá a tam se strašně odrelaxuju pokecám si a je mi lépe.. Nedáváme si ani pusu nic takového já ho beru jako kamaráda ale on mě ne a nechápe to.. Když si sním sednu a normálně to chci vyřešit tak mi řekne že ho to nezajímá že ho miluju a chci být sním a ať ho nenervuju že máme dítě.. Prosím ze nejsem jediná nechci být rozvraceč rodiny ale nedokážu si představit že spolu zůstaneme.. S hloubi duše ho nenávidím a sexuálně mě odpuzuje zkoušela sem to milionkrát ale vždycky se pohadame vždycky mě něčím vytoci.. On to cítí že to není jako kdysi že se k němu chovám jako kamarádka ale nedokáže si to přiznat bere mě jako samozřejmost jak kdyby si mě někde koupil a sem jeho a neptá se mě co já chci jak to cítím já.. Je pravda že se cítím hrozně kvůli malé.. Ale kolik maminek je samo a zvládají to a třeba časem se najde někdo kdo bude milovat nás obě.. A navíc já mu malou neberu neznámena že když nebude spolu my tak on z malou nemůže být.. Poraďte prosím pomožte jak to udělat.. Psychicky mě to hrozně depta.. Nemluvíme spolu pokaždé se mě ptá na to samé co malá? Co papala? A pak mluví jen sám o sobě co bylo v práci ale když mu chci říct jak mě bylo v práci tak mě neposlouchá.. Nikam nechce chodit jasný chápu že je unavený z práce ale měl teď dva týdny volno a nechtělo se mu jít ani do kina nikde známí nás vzali že si půjdeme někde sednout a on ne a když ho přemluvim tak celou dobu mlčí a jak sem spíš takový typ že si ráda někde za čas zajdu.. On by chtěl být nonstop doma a spát.. ????A to nemá namahavou práci dělá 8mi hodinové směny a má víkendy volno.. Nejde to už dál a slovně jak sem psala mi odpoví tohle co mám dělat :/ sem hrozně nešťastná

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 12:14
@Anonymní píše:
Dobry den omlouvám se předem za anonym.. S přítelem sme spolu přes 3 roky a máme spolu 10 měsíční dcerku kterou nadevše miluju.. S přítelem sme si pár měsíců před těhotenstvím začaly hodně nerozumět nebo spíš já sním sme dost mladí mu 22 mě 20.. Tak sem to chtěla ukončit ale prostě to nešlo vůbec ho nezajímal můj názor on mě miluje já miluju jeho a konec jeho slova dal se semnou nebavil a dělal že se nic nestalo poté začal dělat v postely naschváli nikdy v životě mi to nedělal ale asi už necítil že mě co kdysi tak si myslel že dítě nás spojí nasadila sem prášky ale bylo pozdě zjistila sem ze sem v 16tt a potrat Už nešel teď sem nejšťastnější za moji holčičku ale co dál..? Dcerka se nám narodila ale spíš aby nás to Zbližilo tak to bylo ještě víc horší měla jsem velký strach o malou a věnovala se jen ji od porodu sme spolu nic neměli až do teď.. začala sem mít asi už jiné vyhlídky na život.. I když hodně chtěl a pořád chce a nutí mě tak mě to ještě víc od něj odpuzuje bydlíme spolu naproti bydlí moje babička takže občas jdu na brigádu a babička hlídá a tam se strašně odrelaxuju pokecám si a je mi lépe.. Nedáváme si ani pusu nic takového já ho beru jako kamaráda ale on mě ne a nechápe to.. Když si sním sednu a normálně to chci vyřešit tak mi řekne že ho to nezajímá že ho miluju a chci být sním a ať ho nenervuju že máme dítě.. Prosím ze nejsem jediná nechci být rozvraceč rodiny ale nedokážu si představit že spolu zůstaneme.. S hloubi duše ho nenávidím a sexuálně mě odpuzuje zkoušela sem to milionkrát ale vždycky se pohadame vždycky mě něčím vytoci.. On to cítí že to není jako kdysi že se k němu chovám jako kamarádka ale nedokáže si to přiznat bere mě jako samozřejmost jak kdyby si mě někde koupil a sem jeho a neptá se mě co já chci jak to cítím já.. Je pravda že se cítím hrozně kvůli malé.. Ale kolik maminek je samo a zvládají to a třeba časem se najde někdo kdo bude milovat nás obě.. A navíc já mu malou neberu neznámena že když nebude spolu my tak on z malou nemůže být.. Poraďte prosím pomožte jak to udělat.. Psychicky mě to hrozně depta.. Nemluvíme spolu pokaždé se mě ptá na to samé co malá? Co papala? A pak mluví jen sám o sobě co bylo v práci ale když mu chci říct jak mě bylo v práci tak mě neposlouchá.. Nikam nechce chodit jasný chápu že je unavený z práce ale měl teď dva týdny volno a nechtělo se mu jít ani do kina nikde známí nás vzali že si půjdeme někde sednout a on ne a když ho přemluvim tak celou dobu mlčí a jak sem spíš takový typ že si ráda někde za čas zajdu.. On by chtěl být nonstop doma a spát.. ????A to nemá namahavou práci dělá 8mi hodinové směny a má víkendy volno.. Nejde to už dál a slovně jak sem psala mi odpoví tohle co mám dělat :/ sem hrozně nešťastná

Mateřství není pro tebe. Podle mě nejsi ještě zralá. Ani se pořádně neznáte. Ale dítě už je. Možná by to chtělo nějakou poradnu, kde by vám poradili, jak žít. Asi jste to ani jeden doma neviděli a teď to neumíte. Ale všechno se dá naučit. Základ je ten, že musíte oba chtít. Máte se rádi? F

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 06.09.18 12:21

Ahoj,
no, opravdu jste mladí a určitou nezkušenost z vašeho příběhu cítím.
Neumím si úplně představit ty naschvály v posteli, ale o to nejde.
Jde o to že:

• pokud spolu zůstanete, dítě bude vyrůstat v modelu, kdy matka cítí k otci odpor
  • ty budeš x let nešťastná
  • neutěšený psychický stav se promítne do stavu zdravotního.

Takže spartnerem bych v tomto duchu promluvil - že buď začne vztah fungovat, budete se vzájemně poslouchat a bude to partnerství jako vzájemně výhodný prvek.
Popravdě v tom ale vidím stejně tak tvoji chybu, jako jeho. On je stejný. A tys to přeci viděla i dřív, ne? A v tom vidím tu nezkušenost - mělas představu, že se to zlepší. Moje zkušenost však je, že když něco ve vztahu nefunguje od začátku, časem se to spíš horší, než že by se t lepšilo.

_0812_
Kecalka 476 příspěvků 06.09.18 12:27

Tak on se rozhodl, že ho miluješ, tak to tak prostě bude jo? Hahááá. Tak ty se zas rozhodni ho koupnout do zádele. Pokud by ti babička pomohla popros jí na nějakou dobu o azyl, najdi si jesličky a finančně se nějak postav na vlastní nohy. Nebo práci z domu, dá se najít. Zajdi na sociálku, nech si malou svěřit do péče, požádej o alimenty. Rodičák+alimenty+ aspoň půl úvazek a třeba občas nárazová brigáda a pronájem garsonky bys mohla zvládnout a k tomu skromné živobytí a pak až dáš malou normálně do školky už to bude jen lepší.

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 06.09.18 12:51

Takže jsi to chtěla ukončit ještě před těhotenstvím a on řekl že tě miluje, ty jeho a tvůj názor ho nezajímal? No, prominˇale jeho názor tě taky zajímat nemusel. Měla jsi to ukončit a měla bys tedˇklid. Tedˇmáte dítě a není to tak jednoduché. Každopádně, nutit tě abys s ním žila když ty nechceš nemůže. Tak zkus poprosit babičku jestli by ti na čas nepomohla aby ses mohla ostavit na vlastní nohy a odejdi od něj. Stejně to tak nakonec dopadne, tak proč to prodlužovat :nevim:

someargue
Kecalka 146 příspěvků 06.09.18 12:55

Chudák dítě :,( Udělala bych maximum pro zachránění rodiny, to není vůbec snadno najít si partnera, který bude milovat i tvoje dítě + tvůj současný tě miluje, zajímá se o malou, nemlatí, nepije, nebere drogy atd. Viděla bych to na poporodní depresi ?
V první řadě zajdi k psychologovi. Připravit dceru o tatu můžeš vždy, protože vidět svoje dítě každý večer a parkrát týdně je sakra rozdíl.

kocourek88
Kecalka 290 příspěvků 06.09.18 12:55

já bych odešla, dokud to jde a dokud to to dítě ještě tolik nevnímá :? bohužel tohle jsem nezvládli moc dobře a pokud Ty ho nemiluješ a dokonce k němu cítíš odpor, není jiné řešení.
to, že on to nechce pochopit je jeho boj bohužel - takže sbalit si věci, vysvětlit mu, že malou uvidí kdykoliv bude chtít a hurá vstříc snad už šťastnějším zítřkům

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 13:16

Děkuji moc za názory.. Naschváli v posteli byli takové že sem odmítala prášky a přítel byl spolehlivý v prerusovanem sexu. děti miluju ale nebyla sem připravena a on to věděl ale dítě chtěl ale chápal mě.. plánovala sem to o pár let pozdeji názor moji rodiny je ze si mě chtěl pojistit.. Dítětem.. On má s mojí rodinou dobre vztahy a což já s jeho nemám.. Moje mamka s kterou sem to probírala říkala že mi pomůže.. Ale nejde to je jak pijavice všude chodí zamnou a kontroluje mě. Nikam nemůžu a můj názor jakoby nebyl navrhla sem mu volný vztah a prostě mi na to řekl že vůbec že spolu jsme a budeme.. Mě osobně kdyby se někdo takhle ke mě choval tak bych to rychle pochopila.. On ne.. Prostě ho miluju a sme spolu a víc ho nezajímá.. Finančně je to u nás takhle já si vydělávám plus rodicak atd.. On mi dá 2 tisíce na malou a zbytek jedem každý sám za sebe takže finance nejsem na něj vůbec závislá. Spíš kdybych šla k babičce tak vím že by tam pořád chodil byl by tam nebo mi dělal ostudu a nedej bože aby tam výrvaval pod oknem tak vždycky radši jdu domu nechci stresovat svými problémy prarodiče a rodiče.. Ale mám v nich velkou podporu a říkali ať se rozhodnu jak chci stojí zamnou.. Vím že sem mladá ale. O malou se dokážu postarát a vše co potřebuje zajistit.. Ráno vstanu postarám se o malou babička přijde a jdu do práce přijdu kolem 14 hodiny domu za pár minut přítel ani si nesvliknu bundu utíkám pro malou a on místo čau řekne nachystej mi oběd však si žena.. A já přišel z práce.. Ona já sem žena ale ne služka a také sem přišla z práce a navíc se starám o malou to mě dokáže úplně vytočit to za den vždycky kypne poslední kapka a už je zase hádka..
Jak tady někdo píše zkoušela sem vše možné abych znova začala k němu něco cítit.. Ale prostě mám v sobě nějaký blok nejde to a cítím k němu odpor jak tady někdo psal.. Přítel jak kdyby nic mi navrhne druhé dítě? My spolu ještě nespali od toho porodu jednou sme to zkoušeli myslela sem si že je třeba právě to co nám v tom vztahu chybí a zlepší se to ale ve mě se to ještě více zhoršilo.. A od té doby spím s malou v pokoji a on v ložnici.. Nejde sním v klidu nic řešit a myslím si že se to ve mě už nevrátí ten cit k němu.. Zkoušela sem navrhnout nějakou romantiku večeře kino dopadlo to tak že sme šli na večeři v kině usl a celou dobu myslel jen na to jedno. Ano chyba je v obou směrech.. Ale já zkoušela hodně věcí on se ani nesnaží třeba nějak bere mě jak už sem psala jak jeho majetek který si koupil udělal si na mě pojistku abych náhodou neutekla.. Ale i s dítětem se dá vše zvládnout sama i když sem si vždy přála mít rodinu se vším všudy.. Ale nechci celý svůj život se trápit a malá by to nesla si myslím hůř kdyby viděla až bude větší že to není ona a nechci ať mě vidí ubrecenou a ve stresu.. :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 06.09.18 13:21

@someargue No jo, jenže na to musí být dva, jinak to nefunguje :nevim:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1636 příspěvků 06.09.18 13:22

To je hrozný. Naštěstí máš podporu v rodině tak s jejich pomocí od něj co nejdřív uteč. Nečeká tě s ním šťastný život, opravdu ne.

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 15.09.18 23:38

Obyčejně si tě pojistil. Oba jste nezralí, ale popravdě bych s takovým v jedné domácnosti opravdu nebyla. Odstěhovala bych se k babičce a zkusila znovunavázání vztahu s tím, že se bude muset chlapec víc snažit. Pokud ho TY nezajímáš, tak ON nemusí zajímat tebe. Nevychovávala bych dítě v modelu rodiny, jakou praktikuje tatínek dítěte. Jsi mladá, tatínka vždycky seženeš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama