Nevěra v lázních

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.1.22 16:33

Nevěra v lázních

Chystám se brzy do lázní a tak mě napadlo téma pro pobavení. Zažily jste někdy nějaký lázeňský románek? Nebo někdo z vašeho okolí? Myslíte, že se tam opravdu vyskytují takoví ti " baliči" co si chtějí užít? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
844
8.1.22 16:35

Hele manželův děda jezdil do lázní každý rok od cca 50ti let a jezdil tam jenom za jedním účelem. :mrgreen: A to normálně přiznal. Říkali jsme mu švihák lázeňský. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.22 16:36

Baliči jsou, já narazila na samé “opelichané” staré, spíš k smíchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
8.1.22 16:41
@Anonymní píše:
Chystám se brzy do lázní a tak mě napadlo téma pro pobavení. Zažily jste někdy nějaký lázeňský románek? Nebo někdo z vašeho okolí?Myslíte, že se tam opravdu vyskytují takoví ti " baliči" co si chtějí užít? :mrgreen:

Jo, bohužel vyskytují. A připrav se, že jsou i dost dotěrní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6121
8.1.22 16:44
@Dlouhá punčoška píše:
Baliči jsou, já narazila na samé “opelichané” staré, spíš k smíchu.

A kdyby aspoň prachaté :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11016
8.1.22 16:45

Vypelichaní dědci, co mají blbé kecy. (bydlela jsem blízko lázeňského parku :roll: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4076
8.1.22 16:45

Mně to přijde spíš jako mýtus. :-). Byla jsem v lázních na pohybové ústrojí, bylo tam asi 80% žen, chlapi většinou po totálních endoprotézách, čili ani nevím, „jak“ :-D a nebo po vyhřezlé plotýnce a to taky není sranda. Navíc bydlení po dvou, kam by asi šel spolubydla? Mně přišlo fajn, že jsme tam byli všichni sami za sebe, bez rodin atd., připadala jsem si tam jako malá holka, která má všude kamarády a s každým se dá do řeči. Za mně lázně fakt fajn relax pro tělo i duši, ale že by tam po večerech a nocích byl rych tohoto typu, to jsem si nevšimla a ani si to nemyslím. Jo vlezlej pán tam byl, neskutečně vlezlej - a když mu pak na víkend přijela manželka, tak dělal, že nikoho nevidí a nezná. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19898
8.1.22 16:54

Jo, můžu potvrdit, že před některými neodbytnými týpky jsem se musela zapírat i schovávat. Ti už to brali jako sport.
Na druhou stranu tam byla i spousta milých mužů, s některými se kamarádím dodnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23061
8.1.22 17:26

No jéje. Zrovna nedávno mi vyprávěla mamky kamarádka co jezdí každý rok už 30 let a že jsme se tedy nasmály. Hodně lidí tam jezdí výhradně za románkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
8.1.22 18:11

Byli jsme jednou s manželem ve Františkových lázních. Šli jsme do místního hudebního podniku, po chvilce to byl samý duchodec (nám bylo tenkrát kolem 30 a byli jsme tam nejmladší) Jen začli hrát, odhodili berle a hůlky a šli trsat. Dědula se nestyděl a šel ke stolu dámy požádat o tanec :) No my z nich tenkrát nemohli! Fakt se uměli skvěle bavit :D Tenkrát to bylo úsměvné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 13:29

Ano, v lázních se obvykle nějaký takový dotěrný „švihák lázeňský“ najde, který se snaží získat mladší ženy. Zakladatelko, kam jedete do lázní? Ať léčba pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41172
12.1.22 13:51

@Jana Martinková No kdyby na mne takový,, švihák", sahnul, tak to se mnou švihne. Jsou to takoví paprdove až hanba. Snad jsem tam žádného neviděla. Většinou jsou to obtloustli pruplesateli pánové v domácích kalhotách a pantoflich. Pokud se tam objeví nějaký opravdu elegantní pan, tak většinou s neméně elegantni dámou. No a navíc, pobyt v lázních bych si nikdy nezkazila nějakým chlapem. Paul Newman už je bohužel po smrti, a co vím, do českých lázní stejně nejezdil. A to byl snad jediný chlap, který by za hřích fakt stál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2985
12.1.22 16:24

Bývalý tchán si v lázních každoročně dával 3 týdenní rande s jednou paní učitelkou ze školky… Přes 10 let… Rodina to věděla včetně tchýně, ale dělalo se jako že nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat