Kvalitní čaje - jaké kupujete?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
44
8.1.22 13:58

Kvalitní čaje - jaké kupujete?

Zdravím, rada bych domu pořídila kvalitnější pytlíkové čaje - něco co má opravdu chuť a není to jen obarvená voda. Ovocné i černé. Máte nějaké favority? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10520
8.1.22 14:04

@Terezzkaa Kupují na Manu café -Manu tea.Ale kupují sypané velký výběr a kvalita. Mrkni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
8.1.22 14:17

Jestli pytlíkové, tak doporučuji Basilur, ty fakt miluju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
8.1.22 14:23

Pro mě top Basilur. Preferuji sypané, ale sáčky taky super. Nejraději mám basilur-bouquet-cream-fantasy-zeleny-caj

Příspěvek upraven 08.01.22 v 15:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
8.1.22 14:27

Nevim, jestli jsou kvalitni, ale kupuju Twinings, mam rada zeleny s citronem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15588
8.1.22 14:46

Já kupuji Sonnentor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2745
8.1.22 14:52

Já piju Earl Grey (od Pickwick, Teekanne i Ahmad Tea ok). Děti ananasový Pickwick. Jinak výborné čaje Basilur. Ještě Teekanne zelený s opuncií výborný.

Příspěvek upraven 08.01.22 v 14:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2056
8.1.22 14:53

No nevím.., trochu předražená sranda ne ten Basilur..? Teď jsem schválně koukla na sáčkový ovocný čaj Jahoda & Malina za skoro 80 Kč a složení mě tedy odradilo.. :zed:
70% ibišek, pak 10% jablko, pak pomeranč. kůra a uvedená příchuť čaje je pouze aroma, nic víc..
Co na tom stojí těch 80 Kč?.. asi ten dovoz ze Srí Lanky.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
8.1.22 14:55

Kupuji Dilmah nebo z Německa dovážím Eilles Tee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2176
8.1.22 14:58

Ja kupuji Kusmi tea :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
8.1.22 15:11
@Zwetta píše:
No nevím.., trochu předražená sranda ne ten Basilur..? Teď jsem schválně koukla na sáčkový ovocný čaj Jahoda & Malina za skoro 80 Kč a složení mě tedy odradilo.. :zed:
70% ibišek, pak 10% jablko, pak pomeranč. kůra a uvedená příchuť čaje je pouze aroma, nic víc..
Co na tom stojí těch 80 Kč?.. asi ten dovoz ze Srí Lanky.. 8o

Jsou opravdu chuťově dobré. Levné nejsou, ještě miluji Harney and Sons, to je chuťově taky pecka. Jejich skořicový např. ale to už asi půjdeš z ceny do vývrtky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9115
8.1.22 15:23

Basilur mi moc nechutná, je takový nevýrazný. Mnohem lepší je třeba Dilmah (občas se dá koupit v akci), Jaftea, Mabroc nebo Tarlton - ale jen černé, ovocný nepiju, max. černý s příchutí. Dobrý je i Ahmad Tea.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
8.1.22 15:27

Cerny caje M&S pomer cena vykon k nezaplaceni a ty caje jsou fakt dobry - jednu dobu jsem krom zelenych nic jinyho nepila.
Zeleny caje tam jsem min narocna takze mi staci i obyc Pickwick, Ahmad tea apod. A ja se priznam, ze i broskvovy/jahodovy od Jenci mi fakt chutna a to jinak ostatni caje od nich nic moc.
Ovocny.. to byl dlouhou dobu orisek, ale kupuju od Teekanne asi cokoliv co Ti bude chutnat, pak ovocny svaraky od Loyd. Ted jsem koupila vanocni edici pyramidek z Lidlu a taky fajn.

Jinak sypany sem tam nejaky koupim, ale jedu spis na pytlikach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27772
8.1.22 16:02
@TO_IT píše:
Jestli pytlíkové, tak doporučuji Basilur, ty fakt miluju

Souhlas. Pak mam ráda i Dilmah. A Wintona, dobře jsou i Twigg nebo tak nějak, ale dost drahe. Ahmad ujde.

Nevadí mi prolozit občas s London nebo Majestic.

Edit: Tak je to Twinings.

Příspěvek upraven 08.01.22 v 16:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27772
8.1.22 16:10

Na běžné pití kupuju Pickwik, Teekanne (mám ráda jejich ochucené bile a zelené), obcas Loyd (to už je ale opravdu jen taková obarvena aromatizovana voda).

Já totiz dam běžné tak 6 velkych hrnku caje za den. :lol:

Nejhorší čaj ever byl Babiččin, následován nějakou Jemcou. Jo a supermarketove caje v USA až na jejich broskvový nebo citronový ice tea byly taky celkem humac.

Příspěvek upraven 08.01.22 v 16:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat