Nevěří že ho miluju

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.11.21 21:02

Nevěří že ho miluju

Ahojky, máte některá podobnou zkušenost? Mám cca 8 měsíců partnera. Jen se scházíme, nebydlime spolu. Zamilovala jsem se dost, on taky, ale nemůže uvěřit že ho miluju. Nechci aby to vyznělo, že jsem namyšlená, ale napsat to musim, říká mi že nevěří, že tak krasna žena ho může milovat. On není žádný krasavec, ale mě na kráse nesejde, rozumíme si, nasmejeme se dost, je hodný. Ja jsem si prožila hodně špatného s muži, většinou ty atraktivní mě jen využili a nazdar. Ale to je fuk, prostě nevím jak mu mám vyjádřit mou lásku k němu. Jinak, me je 38, jemu 52…Jsem obyčejna holka, která miluje a má v srdíčku tolik lásky, kterou dávám dětem a teď i příteli. Ale on si snad mysli ze to předstírám :nevim:.
Ja uz fakt nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
579
23.11.21 21:10

Podle mě má jen malé sebevědomí Má pocit, že na Tebe nemá, že si najdeš hezčího, lepšího. Je možné, že mu to prostě nevymluvíš, protože Ti neuvěří a/nebo chce být pořád ujišťován.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
23.11.21 21:10

V 52 je to už dost zvláštní - tenhle pocit jsem měl v mládí, tak do pětadvaceti… byly i holky, co řekly, že by si ani kolo neopřely… v pořádku, asi z jejich subjektivního pohledu měly pravdu a tenkrát jsem to hrotil, řešil, dneska je mi to fuk, rok od roku vidím, že vzhled je vážně jedna z okrajovějších věcí.

Asi je překvapen, jestli jsi vážně kočka, že najednou na takovou narazil, je třeba dlouhodobě zklamaný a nemůže se s tím srovnat. Buď přirozená a jemu řekni, ať je také přirozený. Nehledejte problémy kde nejsou.

Ale pokud se osm měsíců jen scházíte a nebyli jste spolu třeba aspoň týden někde zavření, tak to je také divné - jinak se lidi chovají když je vidí občasně, jinak se pak chovají v režimu 24/7 s partnerem. To si také vyjasněte - ale nejste už nejmladší, tak snad budete vzájemně tolerantní, že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
23.11.21 21:13
@Dana066 píše:
Podle mě má jen malé sebevědomí Má pocit, že na Tebe nemá, že si najdeš hezčího, lepšího. Je možné, že mu to prostě nevymluvíš, protože Ti neuvěří a/nebo chce být pořád ujišťován.

Jo a to jsem samozřejmě nenapsal - chce být ujišťován, potěšen, utvrzen, že je tvůj jediný - přesně jak píše Dana :)

Časem pak pochopí, třeba má špatné vzpomínky na něco nedávného, kdy třeba dělal jen kasičku a pak byl kopnut do zadnice či tak něco… ono se to zlomí, jen tím, že nejste spolu „pořád“ tak může hlodat nějaký zoubek, jestli zase příště bude setkání, jestli třeba příště zvedneš telefon a tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 21:14
@Dana066 píše:

Jo to mi taky rikal, ze mam na lepší a bla bla, a že ho stejně pošlu do háje. Me to tak ubližuje, když tak mluví, ale nehnu s ním. Prostě ne :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
6445
23.11.21 21:15

Se mu nedivím.
Mít tak mladou ženu je fakt výzva. A to teď nemyslím nijak špatně.
S jeho sebevědomím to bude nic moc a časem ti takový vztah bude vadit.
Jako mladší jsem prostě nebyla hezká, to přišlo až kolem cca 22 let. Byla jsem hodně dětská, mastná pleť i vlasy, malá a brýle. Ve 20 jsem vypadala tak na 13 let. Poté se to zlomilo, akné zmizelo a co byla mastná pleť deficit se stala výhoda, poněvadž mastná pleť neměla v těch cca 25 letech absolutně žádné vrásky, ve své podstatě se ze mě stala ze dne na měsíc úplně jiná žena. Chlapi mě do té doby nechtěli, někteří byli opravdu povrchní. Takže chápu, že v kráse zázraky nehledas. Mám manžela, který si taky myslel, že na mě prostě nemá. Ale já ho fakt chtěla a cením si úplně jiných věci, než je vzhled, protože mě má situace opravdu naučila nedívat se na lidi jen podle vzhledu. Jenže manžel má sebevědomí v pořádku a to je ten rozdíl u vás a u nás. Kdyby se věčně podceňoval, tak bych ho nechtěla, přestala by fungovat chemie. On ví co na něm miluji (ne není to ani balík peněz).
Takže se pokus příteli říct, že ten váš vztah zničí, pokud se nesebere. Sama vidíš, že už teď ti to vadí. Chlapa plačku bych vedle sebe nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 21:17
@RacionalniMuz píše:
Jo a to jsem samozřejmě nenapsal - chce být ujišťován, potěšen, utvrzen, že je tvůj jediný - přesně jak píše Dana :)Časem pak pochopí, třeba má špatné vzpomínky na něco nedávného, kdy třeba dělal jen kasičku a pak byl kopnut do zadnice či tak něco… ono se to zlomí, jen tím, že nejste spolu „pořád“ tak může hlodat nějaký zoubek, jestli zase příště bude setkání, jestli třeba příště zvedneš telefon a tak…

Vzdyt to mu říkám, že je můj chlapík, že ho nechci ztratit, že si vážím, že ho mám. Ale on je jak beran :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
6445
23.11.21 21:17

Dokonce jsem od manžela pár let starší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
23.11.21 21:23
@Anonymní píše:
Vzdyt to mu říkám, že je můj chlapík, že ho nechci ztratit, že si vážím, že ho mám. Ale on je jak beran :zed:

Tohle u takových typů fakt fungovat nebude. Prostě mu řekni, že musí zapracovat na svém sebevědomí a sebepřijetí. Nechci strašit, ale časem tě může manipulovat, omezovat a to vše jen ze strachu, že tě může ztratit. Někteří chlapi vedle sebe atraktivní ženu prostě mít nedokážou. Než jsem narazila na manžela, tak se mi to ve vztazích potvrdilo. A já nikdy neměla tolik energie abych pořád někoho ubezpecovala a posilovala jeho ego.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36992
23.11.21 21:29

Ty dávno nejsi holka a on je fňukna v kalhotách. Copak to musí být hned láska? Líbíte se sobě navzájem, tak to nechte plynout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11379
23.11.21 21:34

Máme s manželem téměř stejný věkový rozdíl a když jsme spolu začali, bylo to z jeho strany podobné. Pořád nevěřil, že s ním zůstanu, co na něm vidím a jak bych mohla mít každého, na koho si ukážu. Nikdy jsme nouzí o muže netrpěla, i když nejsem prvoplánová kráska. Ale když miluju, miluju celým srdcem. Jsme spolu 5 let a sedlo si to. Máme dvě malé děti a ano, má malé sebevědomí, pochybuje o sobě. Já se mu snažím pomoct najít k sobě lásku a on mě na oplátku strašně podporuje při všem, co mě napadne. Může to být fakt jen jeho blbá zkušenost, můj první partner mě po rozchodu několika slovy ranil tak, že zakopal mé sebevědomí několik kilometrů hluboko a trvalo dlouho, než jsem ho znovu našla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24065
23.11.21 21:42
@Anonymní píše:
Ahojky, máte některá podobnou zkušenost? Mám cca 8 měsíců partnera. Jen se scházíme, nebydlime spolu. Zamilovala jsem se dost, on taky, ale nemůže uvěřit že ho miluju. Nechci aby to vyznělo, že jsem namyšlená, ale napsat to musim, říká mi že nevěří, že tak krasna žena ho může milovat. On není žádný krasavec, ale mě na kráse nesejde, rozumíme si, nasmejeme se dost, je hodný. Ja jsem si prožila hodně špatného s muži, většinou ty atraktivní mě jen využili a nazdar. Ale to je fuk, prostě nevím jak mu mám vyjádřit mou lásku k němu. Jinak, me je 38, jemu 52…Jsem obyčejna holka, která miluje a má v srdíčku tolik lásky, kterou dávám dětem a teď i příteli. Ale on si snad mysli ze to předstírám :nevim:.
Ja uz fakt nevím.
dnes anonymně? Včera Ti bylo 41, jemu 57 a napsal Ti ošklivou sms.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
23.11.21 21:42

Holky, proč si hledáte tak staré muže?
Vždyť je to o 14 let
Ty ses narodila a on už měl dětství za sebou
A tady je výsledek
Jsi mladá žena
On si Tě našel a teď se třese strachy, že mu utečeš..
Ach jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 21:44
@Klopotkova píše:
dnes anonymně? Včera Ti bylo 41, jemu 57 a napsal Ti ošklivou sms.
???
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 22:16

Výrazně mladší hezká žena v nejlepších letech a stárnoucí a možná nehezký chlap, což si asi uvědomuje. Jeho sebevědomí asi není nejlepší. Chápu tě, že slyšet tohle opakovaně i po mnoha měsících vztahu, může být ubíjející, zvláště když ho miluješ a dáváš lásku najevo. Též jsem v mládí tuto situaci zažila, sice jsem byli věkem podobní, ale byl rozdíl ve vzdělání, což mi nevadilo, byl to chytrý kluk, ale vztah zničily jeho věčné řeči, že ho stejně nechám, protože nemá VŠ. Též měl nízké sebevědomí, navíc se u něj střídaly stavy, kdy se nepřirozeně snažil chovat jako machr, a pak zase brečel, že ho stejně nechám…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat