Nevěrný partner mamky

Anonymní
4.2.21 15:49

Nevěrná mamka

Zdravím, ráda bych se někomu svěřila a případně byla ráda za nějakou rada.
Má mamka má přítele, jsou spolu poměrně dlouho - nějakých 7 let, když se poznali měl díky své bývalé manželce dluhy a tak je mamka splácela s ním a celkově mu pomohla z této nehezké životní situace.
Ale nedávno (cca 2 měsíce zpět) když byla mamka v práci jsem ho přistihla jak si telefonuje s nějakou ženou, tak jsem se ho zeptala a na to mi bylo odpovědělo, že to byla jeho bývalá žena, která mu údajně přála k Vánocům a od té doby ho prý “otravuje”, jenomže se to začalo stupnovat a vždy když je mamka někde v práci nebo pryč, tak si s ni pise a vola a mě už to přestává bavit, kdyby to aspoň nedělal takhle na oči. Vím, že tady je x temat na to, že otec/matka podvádí, ale vzhledem k tomu, že to není můj otec a ani ho tak neberu, tak spolu nemáme takové pouto tudíž je logické, že víc držím s mamkou a ani to s nim nechci nijak rozebírat a nejradši bych to mamce rekla, nechci ale udělat nějakou blbost. Je mi mamky lito, hlavně z toho důvodu, že mamka mu hodně pomohla ze situace do které se dostal, hlavně kvůli této ženě a on s ní teď je v v kontaktu a domlouvají si rande. :think: :? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
754
4.2.21 15:56

Proc je nadpis „Neverna mamka“, kdyz neverny je jeji partner? Zda se mi to nejake podezrele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
4.2.21 15:58

Je to nelehká situace ale mamince bych to řekla. Přítel se za to asi očividně nestydí když to dělá takhle okatě, tak snad se bude umět i obhájit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
4.2.21 16:00
@Niky2 píše:
Proc je nadpis „Neverna mamka“, kdyz neverny je jeji partner? Zda se mi to nejake podezrele.

Viď? Absolutně se to neshoduje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 16:03

@Niky2 nadpis měl být nevěrný přítel, ale jde o mamku a místo podváděná jsem omylem zanechala nevěrná, nehledejte na tom prosím nic, jde spis o příspěvek:)

• Citovat
  • Nahlásit
19620
4.2.21 16:04

@Niky2 prosím té teprve při psaní příspěvku to samo vyplynulo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 16:19

Snažíme se o miminko

Dobrý den
Chtěla bych poradit snažíme se o miminko už 4 roky chodila jsem na kontroly brala jsem prášky vitamíny a stále nic chtěla bych se zeptat na a koncee na msíc jeslí stim má někdo zkušenosti dekuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
4.2.21 16:40
@Žaneta kimova píše:
Dobrý den
Chtěla bych poradit snažíme se o miminko už 4 roky chodila jsem na kontroly brala jsem prášky vitamíny a stále nic chtěla bych se zeptat na a koncee na msíc jeslí stim má někdo zkušenosti dekuji za radu

Jakože chceš být nevěrná mamka s předstihem ( ještě než budeš mamka)? Jinak nechápu zařazení dotazu k tomuto tématu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
4.2.21 17:01

To je ta mamka, co ti nechce dovolit králíčka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
4.2.21 17:02
@Žaneta kimova píše:
Dobrý den
Chtěla bych poradit snažíme se o miminko už 4 roky chodila jsem na kontroly brala jsem prášky vitamíny a stále nic chtěla bych se zeptat na a koncee na msíc jeslí stim má někdo zkušenosti dekuji za radu

při sexu musí muž zavést penis do pochvy a pak ejakulovat, zkuste to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
4.2.21 17:20
@Magical-eyes píše:
Jakože chceš být nevěrná mamka s předstihem ( ještě než budeš mamka)? Jinak nechápu zařazení dotazu k tomuto tématu :think:

best comment ever :lol: :lol: :lol: :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
4.2.21 17:21

Dneska maji všichni dost :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3238
4.2.21 17:24
@Žaneta kimova píše:
Dobrý den

zkus říct Kimovi, aby trošku zhubnul, pak to půjde samo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30379
4.2.21 17:25
@Anonymní píše:
Zdravím, ráda bych se někomu svěřila a případně byla ráda za nějakou rada.
Má mamka má přítele, jsou spolu poměrně dlouho - nějakých 7 let, když se poznali měl díky své bývalé manželce dluhy a tak je mamka splácela s ním a celkově mu pomohla z této nehezké životní situace.
Ale nedávno (cca 2 měsíce zpět) když byla mamka v práci jsem ho přistihla jak si telefonuje s nějakou ženou, tak jsem se ho zeptala a na to mi bylo odpovědělo, že to byla jeho bývalá žena, která mu údajně přála k Vánocům a od té doby ho prý “otravuje”, jenomže se to začalo stupnovat a vždy když je mamka někde v práci nebo pryč, tak si s ni pise a vola a mě už to přestává bavit, kdyby to aspoň nedělal takhle na oči. Vím, že tady je x temat na to, že otec/matka podvádí, ale vzhledem k tomu, že to není můj otec a ani ho tak neberu, tak spolu nemáme takové pouto tudíž je logické, že víc držím s mamkou a ani to s nim nechci nijak rozebírat a nejradši bych to mamce rekla, nechci ale udělat nějakou blbost. Je mi mamky lito, hlavně z toho důvodu, že mamka mu hodně pomohla ze situace do které se dostal, hlavně kvůli této ženě a on s ní teď je v v kontaktu a domlouvají si rande. :think: :? :roll:

A Ty víš, že si domlouvají rande?

Jinak nenaděláš nic, Tvoje mamka patří mezi ženy, které tyhle typy omlouvají, dokud to jde, spíš dokud tam toho chlapa mají.
Dluhy zaplatí, aby chudátko nestrádalo.

Je mi to líto, ty peníze, které mamka do tohohle chlapa už narvala, měly být pro Tebe, bohužel, priority má matka dané.
Zkusit to můžeš, ale bude ho omlouvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2271
4.2.21 22:52

Rozhodne to mamce rekni. Ja jsem taky takhle mamce neco nerekla o jejim priteli abych ji zbytecne nezklamala a nakonec na to hrozne mamka dojela. Kdybych ji to byvala rekla, dala by si pozor a nakonec by ji to tak nesemlelo. Prave ze ji to reknes budes s ni. Tim ji pomuzes a nenechas ho aby ji ublizoval

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat