Nevím, že by byl uražený?

Anonymní
3.2.21 11:26

Nevím, že by byl uražený?

Ahoj, jde o jednoho kluka. Chodili jsme spolu do jedné třídy. Ve třídě se často předváděl. Ostatní ho brali jako trochu outsidera. Jednou mě i pozval ven, ale slušně jsem odmítla.
Teď jsme se po nějaké době viděli, organizovali jsme sraz. Ještě jsem mu normálně i napsala ohledně srazu, psali jsme si a omlouval se, že nemohl přijít na první domluvený termín. Na srazu se zase před námi předváděl. Trochu mi to přišlo divný. Napsala jsem mu pak ještě zprávu na messengeru k narozeninám a zeptala jsem se ho, jestli by se nechtěl vidět? Řekla jsem si, že bych nechtěla aby mezi námi bylo nějaké napětí nebo tak něco, když se na tom srazu choval trochu divně. Zprávu si zobrazil a nic neodpověděl.
Tak nevím, co si myslet? Dělá mrtvého brouka, ale přeci jen si myslím, že třeba mohl něco odepsat, že se mu to nehodí nebo nemá zájem…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2152
3.2.21 11:28

No, asi ses ho dotkla, když jsi mu napsala, že se choval divně. Taky bych pak neměla chuť ti odepisovat nebo se vidět..Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46062
3.2.21 11:34
@Lil Kitkatt píše:
No, asi ses ho dotkla, když jsi mu napsala, že se choval divně. Taky bych pak neměla chuť ti odepisovat nebo se vidět..Kolik vám je?

jsem si to precetla jeste jednou, a nepochopila jsem z toho, ze mu napsala, ze se choval divne :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16556
3.2.21 11:40

Nechápu - a ty ho chceš vidět proč? Rande? Kamarádská schůzka? Dost možná ani on netuší, jaké s ním máš „záměry“. A moc nechápu, jak jde ruku v ruce divné chování, outsider a předvádění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2225
3.2.21 11:48
@Anonymní píše:
Ahoj, jde o jednoho kluka. Chodili jsme spolu do jedné třídy. Ve třídě se často předváděl. Ostatní ho brali jako trochu outsidera. Jednou mě i pozval ven, ale slušně jsem odmítla.
Teď jsme se po nějaké době viděli, organizovali jsme sraz. Ještě jsem mu normálně i napsala ohledně srazu, psali jsme si a omlouval se, že nemohl přijít na první domluvený termín. Na srazu se zase před námi předváděl. Trochu mi to přišlo divný. Napsala jsem mu pak ještě zprávu na messengeru k narozeninám a zeptala jsem se ho, jestli by se nechtěl vidět? Řekla jsem si, že bych nechtěla aby mezi námi bylo nějaké napětí nebo tak něco, když se na tom srazu choval trochu divně. Zprávu si zobrazil a nic neodpověděl.
Tak nevím, co si myslet? Dělá mrtvého brouka, ale přeci jen si myslím, že třeba mohl něco odepsat, že se mu to nehodí nebo nemá zájem…

Proč mám pocit, že tohle tady už bylo? A ne jednou… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 11:51

Chtěla jsem ho vidět, protože mi přišlo, že se chová hrozně odměřeně, různě mi i na tom srazu odsekával ve smyslu: No, co… Neměla jsem z toho dobrý pocit. Tak jsem ho chtěla i zeptat, proč se takto choval.
Když jsme spolu chodili do třídy, tak na mě různě dorážel. Třeba mi říkal:,, No to víš, že jo,, Často i plácal různé blbosti, ale to jsem brala, že ve mně asi chce vzbudit zájem, když mě tenkrát pozval ven (dodnes tedy nevím, jak to se mnou tenkrát myslel).
Právě mně překvapilo, že tak na tom srazu choval, tak nevím, jestli je i tak po té dlouhé době n a mě uražený.

• Citovat
  • Nahlásit
a12
46062
3.2.21 12:05
@Anonymní píše:
Chtěla jsem ho vidět, protože mi přišlo, že se chová hrozně odměřeně, různě mi i na tom srazu odsekával ve smyslu: No, co… Neměla jsem z toho dobrý pocit. Tak jsem ho chtěla i zeptat, proč se takto choval.
Když jsme spolu chodili do třídy, tak na mě různě dorážel. Třeba mi říkal:,, No to víš, že jo,, Často i plácal různé blbosti, ale to jsem brala, že ve mně asi chce vzbudit zájem, když mě tenkrát pozval ven (dodnes tedy nevím, jak to se mnou tenkrát myslel).
Právě mně překvapilo, že tak na tom srazu choval, tak nevím, jestli je i tak po té dlouhé době n a mě uražený.

A není to jedno? :lol: předpokládám, že jste se videli po x letech na tom srazu a zas se x let do dalšího srazu neuvidíte.. Btw kdy jste měli ten sraz? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4432
3.2.21 12:08

Není na tebe uražený, prostě nemá zájem. To je snad evidentní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4432
3.2.21 12:09
@Moringa píše:
Proč mám pocit, že tohle tady už bylo? A ne jednou… :think:

To víš, že bylo. Děvče si myslí, že je pupek světa a všichni jsou z ní i po letech hotoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16556
3.2.21 12:12
@Anonymní píše:

Chlapi (kluci) se obvykle neurážejí, netrucují a demonstrativně neodmlčují. To je doména žen ;) Takže pokud nereaguje, nemá zájem. Smiř se s tím a dej mu pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
3.2.21 12:44

No však jsi ho zprvu odmítla a teď tě štve, že on odmítl tebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2152
3.2.21 13:34
@a12 píše:
jsem si to precetla jeste jednou, a nepochopila jsem z toho, ze mu napsala, ze se choval divne :oops:
Vždyť to tam vyloženě zakladatelka píše. :lol:
@Anonymní píše: Řekla jsem si, že bych nechtěla aby mezi námi bylo nějaké napětí nebo tak něco, když se na tom srazu choval trochu divně..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46062
3.2.21 13:38
@Lil Kitkatt píše:

Porad tam nevidím, že JEMU napsala, že se choval na srazu divně :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek