Nevěra a komunikace

165
3.2.21 13:19

Nevěra a komunikace

Ahoj holky, mám chvilku přítele. Vyprávěl mi o své minulosti (chtěla jsem) a měl dost žen. Nikdy, ale svou přítelkyni nepodvedl. Pravda, má jenom kamarádky, kamarády nemá. Prý si s chlapy nerozumí tolik, co se ženskýma. Ale pořád se kvůli tomu trápím, zda by mě s některou nich nepodvedl. Spal asi s půlkou z těch kamarádek. Opakovaně. A když mi to vypráví, žárlím čím dál tím víc. On, že mi nedává záminku a kdyby se s ní chtěl vyspat, tak mi to ani neříká. Právě, že naopak. Když mi vypráví o kámošce, tak to znamená, že se s ní vyspat nechce. Co si o tom myslíte? Já to beru jako záminku k pochybnostem. A nebo to opravdu moc hrotim a kdyby mě chtěl podvést, tak by se semnou na téma kámoška nebavil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16332
3.2.21 13:24

No především ho požádej, ať ti nevypráví o jiných ženách, zejména pokud si teprve začínáte. Fakt málokdo chce poslouchat o kamarádkách a o sexuálním životě s jinými. Aby si to necha pro sebe či kámoše je zcela legitmní požadavek.

Pokud to nezvládne, a neustále si bude honit ego hovorem o tom jak je super kámoš a výkonný milenec pro okolí, tak dost zvaž jestli si ho chceš nechat, příapdně jestli po něm chceš víc než jen ten sex, pokud je v tom vážně dobrej.

Pokud to zvládne akceptovat a přizpůsobí se tvým potřebám neslyšet takovéhle zbytečné informace, tak to je pro něj velké plus. No a pak někdy nastává čas na důvěrný rozhovor jak to kdo máte s nevěrou a žárlením a co od toho druhého kdo čeká (ne, to není automatické a samozřejmé že to oba vidíte stejně) a když si to vyjasníte a najdete nějaké řešení přijatelné pro oba, tak pak je potřeba věřit tomu druhému, nepátrat a s vlastní nejistotou se učit vypořádat.

Ale osobně se bojím, že tvůj nový objev se nedostane přes první úkol, totiž odpustit si debilní kecy o jiných ženách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57854
3.2.21 13:31

@Ou ale zakladatelka píše, že chtěla, aby jí o minulosti vyprávěl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3920
3.2.21 13:33

S kamarády/kamarádkami se nespí. Nejspíš chce vypadat jako hřebec, co ho každá chce, možná mu dělá dobře, že žárlíš. Ber to s rezervou. Nejspíš nespal ani se čtvrtinou těch žen. Kluci vždycky přeháněj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
3.2.21 13:48

Jsou dvě možnosti.

1. Ano, kdyby s nimi chtěl spát, nebude ti o nich vyprávět.
  2. Je to právě naopak, a pak je to děsně promyšlená kouřová clona ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10842
3.2.21 13:57

Tak ja bych treba nechtela chlapa, co ma sex jako konzum a je mu jedno, s kym spi, hlavne ze je dostupna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
3.2.21 14:09

Tak toho bych fakt po zkušenostech pustila z hlavy. Tady ty typy, co maji „kamarádky“ vždy smrdí nevěrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
3.2.21 14:13

@Lucie_Sx Nechce s nikým jiným spát, jenom se svojí přítelkyní, čili se mnou. Ale nemusí mi furt vyprávět o kámošce, na mě to dělá dojem, že mám mít pochybnosti. On, že to má mít opačný efekt, abych ty pochybnosti neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10842
3.2.21 14:17
@Shak píše:
@Lucie_Sx Nechce s nikým jiným spát, jenom se svojí přítelkyní, čili se mnou. Ale nemusí mi furt vyprávět o kámošce, na mě to dělá dojem, že mám mít pochybnosti. On, že to má mít opačný efekt, abych ty pochybnosti neměla.

Tak ono nejde o to, co dela ve vztahu, ale i o to, co dela jdyz vztah nema.
Jestli ojede vsechny kamosky v dosahu, tak ja bych se s nim proste na zivotnich hodnotach neshodla.
Navic takovy ma pri sebemensi vztahove krizi (a mozna i bez ni) naslapnuto na neveru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
3.2.21 14:18

Chlap nemá ženskou rozmazlovat a zbytečně se s ní vybavovat, ale pořádně jí doma zapřáhnout, aby jí přešly roupy!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20912
3.2.21 14:39

Po svých životních zkušenostech, bych chlapovi žádné kámošky netolerovala. Tyhle typy, co si musí mít kolem sebe jenom ženské, jsou notorický kurevníci a kámošky radodajky nedělají ve vztahu dobrotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
3.2.21 14:52
@terien píše:
Po svých životních zkušenostech, bych chlapovi žádné kámošky netolerovala. Tyhle typy, co si musí mít kolem sebe jenom ženské, jsou notorický kurevníci a kámošky radodajky nedělají ve vztahu dobrotu.

Absolutně stejná zkušenost. Pustila bych ho k vodě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1452
3.2.21 18:24

Tak sis o nich vyslechla a víc ať už nevypráví. Bude klid. Ale měj oči dokořán, jak se chová k tobě. Časem by se to mělo usadit a když nebudeš mít dobrý pocit ani pak, rozejít se můžeš vždycky. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
3.2.21 18:34

Když už na začátku vztahu mas pochybnosti, zvazila bych jestli má vůbec cenu v tom pokračovat. Tohle samo od sebe nevyšumí, i kdyby o kamaradkach přestal mluvit úplně, stejně to budeš pořad někde v hlavě mít. Tak bych si rozmyslela jestli je tohle typ partnera zrovna pro tebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
3.2.21 20:20

Jak vidno, hoch uvedl v praxi známou hlášku - je to přece spravedlivé, ty si necháš své kamarádky a já zase své kamarádky :D :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat