Nevěrník, změní se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 14:28
Nevěrník, změní se?

Před třemi lety jsem přišla manželovi na nevěru. Byli jsme tenkrát spolu asi půl roku, byla to kolegyně z práce. (trvalo to cca měsíc) Dost se tenkrát byčoval, že toho lituje, že to byla chyba, že nevěděl jak z toho ven a bla bla bla. Snažím se mu odpustit, je to tři roky proboha a já mu pořád nedokážu věřit jako před tím :zed:… Jinak vztah máme krásný, mluvíme spolu, i v posteli nám to klape. Máme dvě děti… Můj dotaz… Myslíte, že se může chlap poučit, uvědomit si, o co se hraje a už nebýt nevěrný?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 23.01.18 14:31

Tohle ti nikdo neřekne. Může a nemusí. Vztah máte krásný, užívej si ho a neřeš. :srdce:

Russet
Echt Kelišová 9374 příspěvků 23.01.18 14:33

Jak vypadá to „byčování“? :) Je na tobě, jestli jdi mu schopná věřit. Já nevěru netoleruju. Nepráskla bych hned dveřmi, ale chlapec by to se mnou měl hodně těžké. Nechápu, co chlapa táhne jinam, když doma je „vše v pořádku“.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 23.01.18 14:33

Těžko těžko. Tohle měla kamarádka. Chlap ji podvedl poprvé. Ona špatná, on se omlouval,slibo­val.Pak přišla na další nevěru a psychicky to velmi těžce nesla. Nakonec milenka jejího muže otěhotněla a ona se s ním rozvedla.

Ketris
Echt Kelišová 9246 příspěvků 23.01.18 14:35

Záleží i jak to cítíš..

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 23.01.18 14:35
@Russet píše:
Jak vypadá to „byčování“? :) Je na tobě, jestli jdi mu schopná věřit. Já nevěru netoleruju. Nepráskla bych hned dveřmi, ale chlapec by to se mnou měl hodně těžké. Nechápu, co chlapa táhne jinam, když doma je „vše v pořádku“.

Co asi. Něco nového, zakázaného. To nevíš, že sousedovi jablka jsou vždycky lepší?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 14:39
@Ketris píše:
Záleží i jak to cítíš..

Podle mě, mě od té doby nepodvedl, chová se i jinak, lépe, přijde mi, že si váží toho co má. Že si uvědomil, o co mohl přijít (několikrát mi to i řekl). Všude v diskuzích čtu, že jak podvede jednou, podvede zas, tak ve mě začal vrtat červík…

Klopotkova
Kelišová 6786 příspěvků 23.01.18 14:40

Nevěrník se narozdíl od alkoholika, žárlivce, despotu apod. dokáže změnit, ovšem není to pravidlem, na stáří, jakmile ubývá testosteron, už nebude za ženskými lítat a chtít je souložit, ale bude na ně jen čumět.
Nechápu, co řešíš. Zamiloval se do ní? Pokud ano, tak bych to vnímalo jako problém. Nezamiloval se? Vrátil se zpět k Tobě? Donesl domů nějakou pohlavní chorobu? NE, tak už neřeš. :palec:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 23.01.18 14:40
@Anonymní píše:
Před třemi lety jsem přišla manželovi na nevěru. Byli jsme tenkrát spolu asi půl roku, byla to kolegyně z práce. (trvalo to cca měsíc) Dost se tenkrát byčoval, že toho lituje, že to byla chyba, že nevěděl jak z toho ven a bla bla bla. Snažím se mu odpustit, je to tři roky proboha a já mu pořád nedokážu věřit jako před tím :zed:… Jinak vztah máme krásný, mluvíme spolu, i v posteli nám to klape. Máme dvě děti… Můj dotaz… Myslíte, že se může chlap poučit, uvědomit si, o co se hraje a už nebýt nevěrný?

Já osobně si myslím že ne…tak jasně že bude říkat jak toho lituje a blabla…toto se odpustit nedá a člověk už pak prostě nevěří.

Premek_Orac
Závislačka 4081 příspěvků 23.01.18 14:41

Zakladatelko,
může se poučit i nemusí. To ti nikdo předem a zvlášť cizí neřekne.
Pokud se ale snaží, stojí o zachování vašeho partnerství, tak bych řekl, že si chybu uvědomil, lituje jí a setsakra si rozmyslí ji opakovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 14:41
@Klopotkova píše:
Nevěrník se narozdíl od alkoholika, žárlivce, despotu apod. dokáže změnit, ovšem není to pravidlem, na stáří, jakmile ubývá testosteron, už nebude za ženskými lítat a chtít je souložit, ale bude na ně jen čumět.
Nechápu, co řešíš. Zamiloval se do ní? Pokud ano, tak bych to vnímalo jako problém. Nezamiloval se? Vrátil se zpět k Tobě? Donesl domů nějakou pohlavní chorobu? NE, tak už neřeš. :palec:
:palec: :palec: :palec: :D

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 23.01.18 14:45

Nevím. Nevsázela bych na někoho, kdo už si nevěru vyzkoušel. Na, druhou stranu to bylo na začátku vztahu - neznáte se, nevíte co čekat atd. atd. Jednoduše mohl vzít zavděk divokým zážitkem, když ještě nevěděl, co může mít doma. Pokud od té doby ani jednou neškobrtnul, tak bych mu věřila a povožovala bych jeho úlet za odčiněný. ;)

káťa
Extra třída :D 12467 příspěvků 23.01.18 14:47
@Klopotkova píše:
Nechápu, co řešíš. Zamiloval se do ní? Pokud ano, tak bych to vnímalo jako problém. Nezamiloval se? Vrátil se zpět k Tobě? Donesl domů nějakou pohlavní chorobu? NE, tak už neřeš. :palec:

Jj, náš soused byl sousedce vždycky nevěrný, i když doma se choval vzorně. Na stará kolena dostal cukrovku a s tím spojené problémy s erekcí a nevěry skončily. Dneska je rád, že mu sousedka vyvařuje dietku a je hodný…

ivašot.
Kelišová 6003 příspěvků 23.01.18 14:47

Mě by na tom nejvíc znervózňovalo to, že to bylo po půlroce vztahu. V době, kdy do sebe bývají páry ještě naplno zamilované :think:. Dokážu pochopit, když se něco takového stane po x letelch manželství, kdy už je vztah rutina.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 23.01.18 14:47

Bohužel si to nemyslím, že by byl už jen věrný.. jednou tu hranici překročil, takže podruhé už bude mít menší problém tě s někým podvést

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama