Neviditelní pavouci v posteli

Anonymní
15.5.20 05:01

NEVIDITELNÉ Pavouci v posteli

Neviditelné blikací mravenci tim to začalo každou noc. Brek řev. Nechtěl mit žádnou peřinu na sobě. Delam pro to max i mi uz ujeli nervy a dostal protože se choval nepricetne jako by mu přeskočilo. A uz jsem se fajt bála. O něj. Dnešní noc od dvou od rána neviditelný pavouk v posteli leze mu po zádech. Namesicny není. Stojí tu na kraji postele a klepe se ze leze po něm ze ho nudí zabít ale je neviditelný. Pohádali jsme se i tet ráno s mamkou ze ho mam vzít okamžitě na psychiatrii. :,( ikdyz říkáme ze to jsou kamarádi co mu pomáhají nekoušou ho tak on dělá stejně jako by po něm ten pavouk opravdu lezl. :zed:
Máte nějaké zkušenosti co s tim?
Vodí nas za nos nebo co… 8o
Syn 5 let.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

203
15.5.20 05:10

Zkusila bych přijít na to jak k tomu prišel, jestli nekoukal na něco v TV, internet apod. Ono i u pohádky na YouTube se muže dostat k tomuto. Popř se mu zdají noční můry protože má postel na špatném místě. Až v poslední radě bych vyhledala jinou pomoc. Většinou se toto dá vyřešit, jen to chce trochu pátrat kde na to přišel s stěhovat postel. (Sestra to taky mívala a pomohlo dat postel jinam)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 05:12

Když on je vidí všude i v jiné posteli i když stojí mimo postel

@Cloui píše:
Zkusila bych přijít na to jak k tomu prišel, jestli nekoukal na něco v TV, internet apod. Ono i u pohádky na YouTube se muže dostat k tomuto. Popř se mu zdají noční můry protože má postel na špatném místě. Až v poslední radě bych vyhledala jinou pomoc. Většinou se toto dá vyřešit, jen to chce trochu pátrat kde na to přišel s stěhovat postel. (Sestra to taky mívala a pomohlo dat postel jinam)
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.20 05:14

Za jak dlouho to přešlo u sestry? :think:
Ja chci spat. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
203
15.5.20 05:17

A je to už dlouho? Nemohl to opravdu někde vidět, proto se boji? Odněkud to mít musí :nevim: kdyžtak bych zkusila ještě pediatricku, a ona by mohla nějak pomoct. Psycholog bude hledat, pátrat v tom a dělat drama (vlastní zkušenost… akorát z vás udělá nezodpovedneho rodiče)

• segra cca půl roku, pak to přešlo na záchvaty ze seděla na posteli a rvala jak tur.. psycholog ji tenkrát akorát chtěl dat prášky.. to jsme nechtěli, tak jsme hlídali podměty co by mohli k tomuto vést… časté přepínání, aby byl doma klid a harmonie, žádné filmy kde se hádali aj proste je pohádky a pomalu to slo.
@Anonymní píše:
Když on je vidí všude i v jiné posteli i když stojí mimo postel
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
15.5.20 06:32

Syn měl jednu dobu také noční můry. Jemu se ale střídaly a často to bylo strachem, že o nás přijde. Když v noci přišel, vzala jsem si ho k sobě do postele. Člověk se sice nevyspí tak, jako když má postel pro sebe, ale pořád lepší, než hodinu uklidňovat.

U vás bych zkusila dát do rozprasovače vodu (možná s nějakou vůní) s tím, že je to postřik proti hmyzu s před spaním rozprášit po pokoji. Také bych mu uvařila meduňkovy čaj s medem na spaní a vysvětlila, že působí repelentne- pavoukům hrozně smrdí.

Prostě ho co nejvíc před spaním uklidnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3672
15.5.20 07:08

Syn trpival na noční můry, děsy..kdo ví, co to bylo. Když se v noci probudil s hysterakem, ze se samy zavírají dveře, nepomohlo mu nic vysvětlovat, přesvědčovat ho, ze se nezaviraji, ze dveře jsou hodný atp.. na ten iracionální problém pomohlo jedině iracionální řešení. Všechny dveře, na který z postele viděla, jsem otevřela dokořán a zaskladala věcma, aby se nemohly zavřít. Pak jsem.bud pockala u něj než usne nebo ho vzala usnout k nám do ložnice. A samozřejmě je potřeba zjistit příčinu a tu pak řešit. U něj to bylo tím, ze jednou se mezi námi zavřely dveře autobusu, on vevnitř, já venku. A asi o 14 dní později ho druhý syn omylem zamkl na záchodě. O další asi mesic později se ten druhý syn sám projel výtahem a nás straspytel se začal bát i dveří ve výtahu.. Takže přes den jsem s ním chodila na záchod a dveře držela rukou, u vytahu dávám pozor na bráchu, vstupujeme společné a dveře držím, nebo v nich stojím. U MHD velmi výrazně dávám najevo nástup s kočárkem, ve dveřích mám ruku až dokud nejsem taky vevnitř… je to asi pul roku a v noci uz spi krásně, záchod ani MHD už neřeší, jen občas slovně. Zůstal mu akorát strach z výtahů, ale ty jdou velmi dobře ohlídat, takže to zvládá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10185
15.5.20 07:17

Nechala bych ho spát u sebe v posteli. Večer půjdete spát spolu. Třeba tam to mít nebude. Pokud ano, tak by se dalo argumentovat, že maminka nic nevidi a neciti. Zkoušet jiná místa na spaní. Třeba na gauči. Ty čaje a rozprašovače mi přijdou jako super nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
15.5.20 07:46

Ahoj, také jsme měli. Spal u nás v posteli a nechali jsme rozsvícenou lampičku, to pomohlo. Jak již tady radí, zjisti na co se dívá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
15.5.20 07:52

Já jako malá křičela že tam mám bacili :D a Víš co to bylo? na stropě jsem měla nalepené t hvězdičky co s nasvítí a v noci pak září :D dělali mini odlesk na peřině :D Tak pokoukej ve zhaslém pokojíčku jestli se někde něco neodráží nebo neblyští :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
15.5.20 07:59

Jj úplně jsem si vzpomněla na dětství. Já měla chlapa za závěsem. Bydleli jsme ve 4.p a stejně tam byl. A víte co to bylo? Měli jsme v pokojíčku závěsy s takovyma bílýma, malýma konikama. A já si je vždy spojila do postavy a bylo :nevim: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5321
15.5.20 09:14

Je to celkem běžné…syn 4 roky to taky občas mívá, on teda v té chvíli nedokáže ani komunikovat a odpovídat…co se dělo mi řekne často až za několik dní.
Byla jsem ráda, že jsem ho v jeho 3,5 letech konečně přiměla spát ve vlastní posteli…a skončilo to po pár týdnech těmi hysteráky a tím, že večer brečel, že nechce jít spát, že ho tam straší ruka :nevim:
Tak je už zase u mě v posteli :zed: ale aspoň spíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8477
15.5.20 10:06

Hele, buď v klidu… mám 32 let a mám to stejně :lol:… prostě se občas v noci vzbudím a vidím na posteli, nebo na zemi obrovského pavouka, či lozit mravence a chvíli mi trvá, než mi dojde, že je to blbost a nereálné :lol:. Nikdy jsem to nezkoumala, ale prostě jsi v takovém polospánku a máš živé snění ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.20 16:44

Já to mám dodnes, skoro každou noc… barevné pavouky, ruce co se po mně natahují… má to nějaký odborný název, ale nepamatuju si ho. Není to nebezpečné. Když jsem byla malá, bála jsem se, teď to neřeším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 19:25

Děkuji všem tady zajímavost

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie