Nevím co se sebou....nevěra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 22:23
nevim co s sebou....nevera?

Dobry den,

poradte mi, vynadejte mi, ukamenujte me…
ja momentalne nevim, jak se zachovat.

Mam rodinu. Manzelstvi relativne klape. Ale…

Problem je v sexu! Mam momentalne obdobi, kdy bych mohla kazdy den a nekdy i trikrat! Manzel neni moc naruzivy. Co se tyka sexu, tak to s zenama nikdy moc neumel a neumi. Nema vydrz. Nikdy nemel! Vydrzi tak 5 minut.
Jeste pred par mesici, jsem to tak nejek akceptovala. On se snazi. Udela me oralne. Ale to nejde kazdy den…kdo to zna, vy proc to nejde…ale ja bych to tak potrebovala…mit poradny normalni dlouhy sex se vsim vsudy a casto a nejlepe furt…
blazni mi hormony!!!
Co mam delat…me ruce mi uz nestaci a siditko taky ne.
Myslim, ze nevypadam spatne, a jiste moznosti zive nahrady mam.
Nechci si znicit rodinu, ja vim, ted napisete, tak se na to vykasly!!!, ale uz to trva par mesicu, a potreba je cim dal vetsi, a nejsem si jista, zda jen tak rychle pomine! Zvlast, kdyz mam kazdodenni pokuseni!!!
Slo by jen o sex, nic vic bych nechtela…ach jo…

nadejte mi, vratte me zpet na zem!!! Celkem to potrebuju!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 22:27

tak nechej manžela oddechnout a uživej si s milencem.

Terrus
Kecalka 171 příspěvků 12.01.19 22:34

.

Příspěvek upraven 13.01.19 v 09:27

annasmyc
Kecalka 481 příspěvků 12.01.19 22:34

a co zkusit nejdřív hledat, co za tím je, než si zničíš vztah? Můžou to být rozhozené hormony, nějaká nenaplněná potřeba (jiná než jen sex)…
 https://cs.wikipedia.org/…persexualita

Uživatel je onlinemrav
Generální žvanilka 21776 příspěvků 12.01.19 22:37

Napiš mi adresu do SZ a domluvíme se. :mrgreen: :mavam:

kikuska987654321
Stálice 80 příspěvků 12.01.19 22:38

Zkus si o tom promluvit s manželem takhle jak jsi to napsala, zda sex opravdu nechce a ty máš potřebu. Já bych to asi řešila takto, nemohla bych si večer pak vedle manžel ani lehnout :) nebo zkus partnera do něčeho zapojit? Trojka ? :)

alilauter
Kecalka 308 příspěvků 12.01.19 22:41

A nedá se s manželem promluvit, aby se poradil s doktorem ohledně té výdrže? Třeba by se něco našlo, vím že jsou nějaké znecitlivujici gely, které se používají při předčasné ejakulaci. Že by třeba nebyl sex tak často, jak potřebuješ, ale lepší.
Jinak těžko radit, já mám 2,5 roku po porodu pořád na sex minimální chuť a doufám, že to manžel ještě chvíli vydrží.
Beru to tak, že je období kdy chci vic já a kdy on. Ale chápu, že je to frustrace. Nicméně milence - no nevím - nechci moralizovat, spíš jde o to, zda dokážes s někým sexovat a neangažovat se citově…

růžový achát
Kelišová 5770 příspěvků 12.01.19 22:42
@Anonymní píše:
Myslím, že ti tu málokdo napíše „tak se na to vykašly“. Když už, tak „vykašli“.
A jinak, jsi ku*va.
Prosím anonym nebo smazat. Díky moc :hug:

A ja bych te odtajnila :P

terka33pol
Kecalka 264 příspěvků 12.01.19 22:45

Pokud budeš nevěrná, pošlapeš vše co mezi vámi dosud bylo a raději od něj odejít. Pokud ho miluješ pomož jemu i sobě, zajděte k lékaři…

flybe
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 12.01.19 22:46

Jaaaaj..to smrdí prus.rem.nejsi jenom zamilovana ?blby ji že jednou ti to nepomuze :nevim: Zkus cvicit,behať..

GabinkaCh
Závislačka 3039 příspěvků 12.01.19 22:48
@Anonymní píše:
Dobry den,

Problem je v sexu! Mam momentalne obdobi, kdy bych mohla kazdy den a nekdy i trikrat! Manzel neni moc naruzivy. Co se tyka sexu, tak to s zenama nikdy moc neumel a neumi. Nema vydrz. Nikdy nemel! Vydrzi tak 5 minut.
Jeste pred par mesici, jsem to tak nejek akceptovala. On se snazi. Udela me oralne. Ale to nejde kazdy den…kdo to zna, vy proc to nejde…ale ja bych to tak potrebovala…mit poradny normalni dlouhy sex se vsim vsudy a casto a nejlepe furt…
blazni mi hormony!!!
Nechci si znicit rodinu, ja vim, ted napisete, tak se na to vykasly!!!, ale uz to trva par mesicu, a potreba je cim dal vetsi, a nejsem si jista, zda jen tak rychle pomine! Zvlast, kdyz mam kazdodenni pokuseni!!!

Proboha ty to píšeš jako zoufalá sexuální maniačka :roll:

Russet
Extra třída :D 13341 příspěvků 12.01.19 22:52

Začni brát antikoncepci. Ta má na některý uživatelky neblahý vliv a přestávají toužit po sexu :jazyk: Manželství bych fakt kvůli tomu neničila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 22:52
@Anonymní píše:
Dobry den,

blazni mi hormony!!!

A s manzelem jsi jak dlouho, ze ti to doted nevadilo?

Spise bych s nim resila moznosti, jak prodlouzit vas sex. Nasadit kondom, po chvili ho vytahnout a pockat, znecitlivujici gel a tak. Plus mu rict, co se Ti libi, zapracovat na tom :nevim:

Bokovka skonci spatne :nevim:

ejhle
Závislačka 2843 příspěvků 12.01.19 22:57
@růžový achát píše:
A ja bych te odtajnila :P

Ze :think: :mrgreen: miluji tady ty hrdiny :zed:

Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 14705 příspěvků 12.01.19 23:03

Jinými slovy už máš potenciálního nabíječe a potřebuješ naše posvícení. Nedáme!

Příspěvek upraven 12.01.19 v 23:04

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >