Nevím, co se švagrovou

Anonymní
31.5.18 14:17

Nevim, co se svagrovou....

Ahoj maminky, mam svagrovou(sestra meho manzela) ktera nema partnera, ani sve deti. Ja s manzelem mame tri letou holcicku… svagrove je 37 let. A ted k veci. Je v poradku, kdyz nasi male rika, ze ji miluje jako svoji? Ja chapu, ze ji ma rada a je z ni unesena, ale kdyz jsem se ji zeptala, jak to mysli a popravde me to zarazilo, tak odpoved byla dost ostra, ze ji miluje a milovat bude jako svoji a jednou svoje deti. Chce byt s ni porad sama a nevim, jak to mam pobrat. Nechci aby to pusobilo, jako ze zarlim, jen chci vedet jestli je to normalni. Opravdu bych nerada, aby jste se do me pustily, jak jsem hrozna a ze mam byt za to rada. Navstevy u nas moc travit nechce, spise ji jde o to si vzit malou a odejit. Dekuju. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5955
31.5.18 14:20

Milovat ji asi miluje, ale až bude mít svoje děti, pozná, že se to nedá srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26580

A malá je s ní ráda? Pokud ano, tak bych to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541

A co by jsi s ni chtěla dělat? Tak si proste na malé kompenzuje to ze nemá svoje děti a věnuje se ji. Nevidím na tom nic špatného, když má dite kolem sebe milující rodinu. Tak si to užívej a bud rada ze někdo malou hlídá a ty si můžeš užit čas s manzelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
31.5.18 14:23

:lol: @Peta02 jojo vidím to stejně. Pokud jí neubližuje nebo neblbne hlavu, tak ji nech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16946
31.5.18 14:25

Tvoje dcerka má milující tetu, no a? Pro dítě je takový člověk požehnání i pro tebe. Má ti ji kdo pohlídat. A navíc, co kdyby se s vámi rodiči něco stalo? Měl by se o ni kdo postarat. Nežárli, tebe jako maminku to neohrožuje, tebe nic a nikdo nenahradí. Vždyť je to stejný jako s babičkama, ty ji přece milují stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7332
31.5.18 14:28

Kde se takový tety fasujou??? Já chci takýýýýýýýýý a můžu ji obdarovat dvěmi poklady najednou :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7731
31.5.18 14:29
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, mam svagrovou(sestra meho manzela) ktera nema partnera, ani sve deti. Ja s manzelem mame tri letou holcicku… svagrove je 37 let. A ted k veci. Je v poradku, kdyz nasi male rika, ze ji miluje jako svoji? Ja chapu, ze ji ma rada a je z ni unesena, ale kdyz jsem se ji zeptala, jak to mysli a popravde me to zarazilo, tak odpoved byla dost ostra, ze ji miluje a milovat bude jako svoji a jednou svoje deti. Chce byt s ni porad sama a nevim, jak to mam pobrat. Nechci aby to pusobilo, jako ze zarlim, jen chci vedet jestli je to normalni. Opravdu bych nerada, aby jste se do me pustily, jak jsem hrozna a ze mam byt za to rada. Navstevy u nas moc travit nechce, spise ji jde o to si vzit malou a odejit. Dekuju. :mavam:

Jako dítěti mi tohle řekla mamina kámoška, co měla jen syny. Hrozně mi to lichotilo. Buď ráda, že má dcerka milující tetu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
31.5.18 14:31

Mě to přijde normální..buď ráda, když budeš potřebovat pohlídat, tak se máš na koho obrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3749
31.5.18 14:33
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, mam svagrovou(sestra meho manzela) ktera nema partnera, ani sve deti. Ja s manzelem mame tri letou holcicku… svagrove je 37 let. A ted k veci. Je v poradku, kdyz nasi male rika, ze ji miluje jako svoji? Ja chapu, ze ji ma rada a je z ni unesena, ale kdyz jsem se ji zeptala, jak to mysli a popravde me to zarazilo, tak odpoved byla dost ostra, ze ji miluje a milovat bude jako svoji a jednou svoje deti. Chce byt s ni porad sama a nevim, jak to mam pobrat. Nechci aby to pusobilo, jako ze zarlim, jen chci vedet jestli je to normalni. Opravdu bych nerada, aby jste se do me pustily, jak jsem hrozna a ze mam byt za to rada. Navstevy u nas moc travit nechce, spise ji jde o to si vzit malou a odejit. Dekuju. :mavam:

A ty ses ji ptzala jak to myslí? Jak by to myslela, asi, že je má ráda, nebo máš strach že je to psychopatka či pedofilka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18832
31.5.18 14:34

Moje ségra je podobná :D je na svoje este mladá ale malého si ráda puci a vezme někam na výlet, zmrzku a podobně. Asi se tak trochu připravuje na svoje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7301
31.5.18 14:38
@Anonymní píše:

No nedovedu si představit že bych říkala synovci nebo neteří že je milují…že je mám ráda to ano ale že je milují??no nevím normální to asi nebude. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 14:46

Uprimne… upozornil me na to jeden clovek z jeji vlastni rodiny. Proto se mi zacalo honit hlavou, jestli je to v poradku. Zdali nemam strach, ze me chce svagrova nahrazovat. Manzel tez rekl, ze mu prijdou reci sestry divny. Nechci resit kraviny, ale taky nechci abych treba za pet let, nebyla nestastna z toho, ze jsem neco podcenila. Sestry znama ma svagrovou, ktera deti nema a ty deti si pretahla na svou stranu tak, ze obe deti chteji byt jen se svoji svagrovou, ne s mamou. Ale to pochopi jen ten, kdo s tim ma takovou zkusenost. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
704
31.5.18 14:49

Jak píšou ostatní, buď v klidu a buď ráda. Co bych dala za hlídací tetu.
Většina lidí cizí (ne své vlastní) děti absolutně nemusí a vydrží přítomnost jen po nezbytně dlouhou dobu, nebo děcka jsou fixované na mámu a nikoho jiného nechtějí..Tohle je ideál.
Pokud by se nedělo fakt něco divnýho (třeba kdyby švagřice začala vykládat že je to její dcera), tak je to OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
31.5.18 14:52
@Anonymní píše:
a ty deti si pretahla na svou stranu tak, ze obe deti chteji byt jen se svoji svagrovou, ne s mamou. Ale to pochopi jen ten, kdo s tim ma takovou zkusenost. :mavam:

Upřímně, já jsem v dětství měla strašně ráda jednu tetu, a to ještě ne pokrevní. Doslova jsem ji zbožňovala, byla úplně jiná než moje mamka, se kterou to dětství nebylo úplně zalité sluncem a láskou..Tím nechci říct, že to je zakladatelky případ, ale děti se často fixují na jinou osobu, která k nim má vřelý vztah, je hodná a milá (a zpravidla není přísná, nic po nich nechce atd, známe dětičky :jazyk: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama