Nevím jak dál v sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

etrusk
Povídálka 32 příspěvků 29.09.18 23:16
Nevim jak dal v sexu

Ahojte je mi 45 a potrebujem poradit, nikdy som si nemyslel ze to budem v oblasti sexu potrebovat. Po 2 rocnej pauze po ukoncenom vztahu som sa rozhodol najst si priatelku pretoze samota je fakt zla. Nasiel so si hezkou holku na rande.cz stretli sme sa a nejak to zacalo. Problem jedna je sex kde ona vyzaduje tvrdy sex to znamena az neskutocne tvrde prirazanie co sa este da zniest a celkom je to ok. Vzdy to ale je ako ona chce kolko chce a kde chce a v akej polohe chce. Ked som sa bavil ze aj ja mam svoje potreby tak sa to vzdy nejako odlozi a zabudne. Dostavam pocit ze som to stale ja kto to zacne kdo to robi a kdo este po 2 hodinach jej musi pomoct urobit sa rukou. Trpim nedostatkom toho ze aj ja si chcem uzivat tak ako ona. Tvrdi ze to nie ne normalne a ze chlap ma byt ten ktory je dominantny a on to organizuje. Druhy problem z ktorym nemozem zit je ze sa priznala ze po rozchode z muzom zostala doma s dvoma detmi a tak zacala prevadzat prostituciu neviem ako neviem kde ale ze to rovila 5rokov a uz dva roky to nerobi. Skoro ma to zabilo a vyhodil ju z bytu. Je to slusna zena zo zasadami na jednu stranu to chapem ale predstava kolko mala za 5 rokov chlapov ma desi. Ospravedlnujem sa ale neviem co robit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 29.09.18 23:25

Jako neni vubec co resit. Nesedite si v sexu, vadi ti jeji minulost, coz je pochopitelne. Znate se chvili, tak je cas se rozloucit a hledat jinde. :nevim:

Russet
Extra třída :D 12118 příspěvků 29.09.18 23:25
@etrusk píše:
Ahojte je mi 45 a potrebujem poradit, nikdy som si nemyslel ze to budem v oblasti sexu potrebovat. Po 2 rocnej pauze po ukoncenom vztahu som sa rozhodol najst si priatelku pretoze samota je fakt zla. Nasiel so si hezkou holku na rande.cz stretli sme sa a nejak to zacalo. Problem jedna je sex kde ona vyzaduje tvrdy sex to znamena az neskutocne tvrde prirazanie co sa este da zniest a celkom je to ok. Vzdy to ale je ako ona chce kolko chce a kde chce a v akej polohe chce. Ked som sa bavil ze aj ja mam svoje potreby tak sa to vzdy nejako odlozi a zabudne. Dostavam pocit ze som to stale ja kto to zacne kdo to robi a kdo este po 2 hodinach jej musi pomoct urobit sa rukou. Trpim nedostatkom toho ze aj ja si chcem uzivat tak ako ona. Tvrdi ze to nie ne normalne a ze chlap ma byt ten ktory je dominantny a on to organizuje. Druhy problem z ktorym nemozem zit je ze sa priznala ze po rozchode z muzom zostala doma s dvoma detmi a tak zacala prevadzat prostituciu neviem ako neviem kde ale ze to rovila 5rokov a uz dva roky to nerobi. Skoro ma to zabilo a vyhodil ju z bytu. Je to slusna zena zo zasadami na jednu stranu to chapem ale predstava kolko mala za 5 rokov chlapov ma desi. Ospravedlnujem sa ale neviem co robit.

Vždyť s ní už nemusíš „prirazat“ a najít si jinou, se kterou si budete rozumět. Šlápotu nebrat.

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 29.09.18 23:26

@etrusk no, čo robiť - pokud to kousneš, zůstaň s ní. Když to nekousneš, rozejdi se s ní. Není nic mezi tím. Rozhodnutí je na tobě :think:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 29.09.18 23:29

Mně se zdá dost ujetá nevhodnými směry, sobecká a dost ojetá chlapama. Taky dost nezřízená v posteli, trošku podivně … no nic moc. To rozhodně najdeš lepší kousek. Asi by se mi to taky nelíbilo, kdybych byla chlapem.

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 29.09.18 23:33

@etrusk Problém je, že svou životní situaci asi špatně nese a pravděpodobně to kompenzuje v oblasti sexu - tj. prostituce, popsané praktiky apod… nevidím v tom jen dominanci.

Každopádně je tedy nutné se jí držet, i když samota je zlá? :) Řekl bych, že ti nepřinese nic dobrého s ní být.

Příspěvek upraven 29.09.18 v 23:34

etrusk
Povídálka 32 příspěvků 29.09.18 23:33
@Petrusska007 píše:
@etrusk no, čo robiť - pokud to kousneš, zůstaň s ní. Když to nekousneš, rozejdi se s ní. Není nic mezi tím. Rozhodnutí je na tobě :think:

No ja vim ze je na me v podstate je to s nou pekne az na tu minulost ktoru moja hlava nechce davat.

Russet
Extra třída :D 12118 příspěvků 29.09.18 23:36
@etrusk píše:
No ja vim ze je na me v podstate je to s nou pekne az na tu minulost ktoru moja hlava nechce davat.

Tak po dvou letech sis konečně vrznul, tak asi nechceš hned pustit. Ale asi bude pořád taková. Otázka je, jak dlouho to budeš chtít snášet :kytka:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 29.09.18 23:37

Nektery zensky jsou proste ztraceny pripady, ikdyz to treba myslej dobre a snazi se. Tak ta jejich minulost je dozene vzdy a ty spatny vztahy, prostituce, promiskuita se musi nekde promitnout. Jako na partnerku bych na ni nespolehla, ale na obcasny sexik proc ne. :think:

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 29.09.18 23:38

@etrusk jak jsem psala, pokud to nedáváš, asi není co řešit …

jarmarkty
Kecalka 167 příspěvků 29.09.18 23:39

@etrusk Vůbec se ti nedivím, že ti to vadí, mě by to vadilo velice. Pokud to nemůžeš přenést přes srdce a to se ti vůbec nedivím. Navíc vám to v sexu neklape, tak já bych hledala teda jinde, tohle by mi tedy nesedělo.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 29.09.18 23:49
@etrusk píše:
Ahojte je mi 45 a potrebujem poradit, nikdy som si nemyslel ze to budem v oblasti sexu potrebovat. Po 2 rocnej pauze po ukoncenom vztahu som sa rozhodol najst si priatelku pretoze samota je fakt zla. Nasiel so si hezkou holku na rande.cz stretli sme sa a nejak to zacalo. Problem jedna je sex kde ona vyzaduje tvrdy sex to znamena az neskutocne tvrde prirazanie co sa este da zniest a celkom je to ok. Vzdy to ale je ako ona chce kolko chce a kde chce a v akej polohe chce. Ked som sa bavil ze aj ja mam svoje potreby tak sa to vzdy nejako odlozi a zabudne. Dostavam pocit ze som to stale ja kto to zacne kdo to robi a kdo este po 2 hodinach jej musi pomoct urobit sa rukou. Trpim nedostatkom toho ze aj ja si chcem uzivat tak ako ona. Tvrdi ze to nie ne normalne a ze chlap ma byt ten ktory je dominantny a on to organizuje. Druhy problem z ktorym nemozem zit je ze sa priznala ze po rozchode z muzom zostala doma s dvoma detmi a tak zacala prevadzat prostituciu neviem ako neviem kde ale ze to rovila 5rokov a uz dva roky to nerobi. Skoro ma to zabilo a vyhodil ju z bytu. Je to slusna zena zo zasadami na jednu stranu to chapem ale predstava kolko mala za 5 rokov chlapov ma desi. Ospravedlnujem sa ale neviem co robit.

Promiň, ale Poláci sem nepíšou, přitom polštině bych rozuměla líp, než tý tvoji východňárčině. A co se týče že samota je samota je zlá…Ty to spíš myslíš, že celibát je zlý, tak to máš tak rovnou napsat. Neodsusuji, že máš na sex exprostitutku, ale neříkej tomu odstranění samoty čoboláku. :mavam:

Russet
Extra třída :D 12118 příspěvků 29.09.18 23:50
@Božislava píše:
Promiň, ale Poláci sem nepíšou, přitom polštině bych rozuměla líp, než tý tvoji východňárčině. A co se týče že samota je samota je zlá…Ty to spíš myslíš, že celibát je zlý, tak to máš tak rovnou napsat. Neodsusuji, že máš na sex exprostitutku, ale neříkej tomu odstranění samoty čoboláku. :mavam:

Já mu rozumím :nevim:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 29.09.18 23:53
@Russet píše:
Já mu rozumím :nevim:

To myslíš jako slovenštině, nebo jeho trampotám?

Russet
Extra třída :D 12118 příspěvků 29.09.18 23:56
@Božislava píše:
To myslíš jako slovenštině, nebo jeho trampotám?

Slovenštině.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >