Co byste dělali v mé kůži? Jsem zmatená.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 09:50
Co by jste delali v me kuzi? Jsem zmatena.

Ahoj, bude to asi delsi, snad si najdete chvilku u kaficka :kytka: mam pritele, zacali jsme spolu zit. Jsme spolu 4 mesice, zname se jako kamaradi 3 roky. Vse idilka do vcera.. predemnou mel 6 let partnerku, rozesli se, poznali se zks to ze on kamaradi uz 20let s jejim otcem a i jeho rodina se stou jeji pratelí..vcera prisel s tim ze byl u kamarada (extchana) doma, kde bydli i ona, na kafi..pak mi rikal ze kazdy rok uz 10 let obe rodiny vcetne nej a ji jezdi do rakouska na lyze a ze letos to je v planu taky. Sice po chvilce dodal vetu ze i ja tam pojedu…asi delat krena nebo nevim :,(. po vcerejsku jsem v soku a nevim co si o tom myslet. Myslela jsem ze ma tohle vyresene. Nastehovala jsem se k nemu i s dcerkou. Ted si rikam jestli jsem nepochybila :oops: :oops: jsem z toho zmatena a nevim jestli to nejak resit. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Konnny
Závislačka 2568 příspěvků 29.09.18 09:55

A proč se rozešli?

Lalelale
Závislačka 2681 příspěvků 29.09.18 09:58

Plus vidím v tom, že tě pozval také. Chápu, že pokud tu rodinu zná tak dlouho, chce s nimi trávit čas. Znám to trochu z druhé strany, kdy moje matka celé rodině pod pohrůžkou šílených scén zakázala mého tátu vídat. Zároveň by mi hodně vadilo, že jede i s byvalou partnerkou. A vůbec bych o tento výlet s cizími lidmi nestála. Osobně si myslím, že partner je měl odmítnout. Nejela bych určitě. Jeho bych asi nechala jet, a jela bych na dovolenou třeba s kamarádkou. Neberu to tak, že se tam k ní určo vrátí, ale že to je z jeho strany hrubé vůči tobě, což bych mu i řekla

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 09:59
@Konnny píše:
A proč se rozešli?

Byla o par let mladsi a nechtela rodinu a deti,jemu tahne na 40 a chtel se usadit.. to je vse co vim,nijak jsem to snim nerozbirala.

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 29.09.18 09:59

Tak jde asi jen o to pratelstvi s extchanem. Treba se nebude s ex ani bavit. Ona tam klidne taky nekoho muze mit.

andelka83
Generální žvanilka 20149 příspěvků 29.09.18 10:01

No těžko odstřihne někoho s nímž se 10 let pravidelně stýká a mají společné akce. Jela bych s nima.
My se též pratelime s rodinou manželovy ex. Hlavně tedy že spolu mají dítě,ale manžel se přátelí se svým bývalým švagrem.no tak asi neskončí jen proto,že se rozešli.
Je fajn že tě nechce vynechat a počítá s tím že pojedeš s nimi.

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 29.09.18 10:02

Kdyztak ji tajne povol vazani u lyzi, at si na sjezdovce zlomi nohu. Pak s vama nebude moct chodit ven.

marin
Echt Kelišová 9196 příspěvků 29.09.18 10:02
@Anonymní píše:
Byla o par let mladsi a nechtela rodinu a deti,jemu tahne na 40 a chtel se usadit.. to je vse co vim,nijak jsem to snim nerozbirala.

A to se rozešli teď nedávno? Pokud byl problém jen v tomto, tak ona může postupem času svůj postoj přehodnotit - s usazením a rodinou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:05
@marin píše:
A to se rozešli teď nedávno? Pokud byl problém jen v tomto, tak ona může postupem času svůj postoj přehodnotit - s usazením a rodinou.

Rozesli se v breznu..myslim ze toho bylo asi vic ale tohle byl hlavni duvod

Russet
Extra třída :D 12120 příspěvků 29.09.18 10:06
@Anonymní píše:
Ahoj, bude to asi delsi, snad si najdete chvilku u kaficka :kytka: mam pritele, zacali jsme spolu zit. Jsme spolu 4 mesice, zname se jako kamaradi 3 roky. Vse idilka do vcera.. predemnou mel 6 let partnerku, rozesli se, poznali se zks to ze on kamaradi uz 20let s jejim otcem a i jeho rodina se stou jeji pratelí..vcera prisel s tim ze byl u kamarada (extchana) doma, kde bydli i ona, na kafi..pak mi rikal ze kazdy rok uz 10 let obe rodiny vcetne nej a ji jezdi do rakouska na lyze a ze letos to je v planu taky. Sice po chvilce dodal vetu ze i ja tam pojedu…asi delat krena nebo nevim :,(. po vcerejsku jsem v soku a nevim co si o tom myslet. Myslela jsem ze ma tohle vyresene. Nastehovala jsem se k nemu i s dcerkou. Ted si rikam jestli jsem nepochybila :oops: :oops: jsem z toho zmatena a nevim jestli to nejak resit. :nevim:

Nastěhovala ses k němu po 4 měsících 8o známosti? Jo. Pochybila jsi. Že se rozešel s holkou a dal se kamarádí s jejimi rodiči, na tom bych nic špatného neviděla. Jestli tě vezme s sebou a budeš tam jako přítelkyně, nic na tom není. Jestli na bejvalku myslí, nezachrání to ani ježděním jinam na dovolenou.

marin
Echt Kelišová 9196 příspěvků 29.09.18 10:09
@Anonymní píše:
Rozesli se v breznu..myslim ze toho bylo asi vic ale tohle byl hlavni duvod

To stěhování k němu po 4 měsících s dcerou asi nebyl úplně dobrý nápad. A tak krátce po rozchodu s bývalou partnerkou. On neměl čas si ten rozchod pořádně odžít.

Příspěvek upraven 29.09.18 v 10:09

arinecka
Kelišová 5152 příspěvků 29.09.18 10:09

Tak ale rozešel se s ní, ne s jejím tátou :nevim: přece nezahodí tolik let přátelství jen proto že už není s jeho dcerou. Na ty lyže počítá i s tebou tak v čem je problém? Tak si normálně promluvte :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 29.09.18 10:10

On bude asi otec spíš v jeho věku, co?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:10
@Emimin7 píše:
Kdyztak ji tajne povol vazani u lyzi, at si na sjezdovce zlomi nohu. Pak s vama nebude moct chodit ven.

Gutalax to jisti :lol: :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:11
@pikola píše:
On bude asi otec spíš v jeho věku, co?

No je mezi nima pet let. Takze jo

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >