Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Plus vidím v tom, že tě pozval také. Chápu, že pokud tu rodinu zná tak dlouho, chce s nimi trávit čas. Znám to trochu z druhé strany, kdy moje matka celé rodině pod pohrůžkou šílených scén zakázala mého tátu vídat. Zároveň by mi hodně vadilo, že jede i s byvalou partnerkou. A vůbec bych o tento výlet s cizími lidmi nestála. Osobně si myslím, že partner je měl odmítnout. Nejela bych určitě. Jeho bych asi nechala jet, a jela bych na dovolenou třeba s kamarádkou. Neberu to tak, že se tam k ní určo vrátí, ale že to je z jeho strany hrubé vůči tobě, což bych mu i řekla
@Konnny píše:
A proč se rozešli?
Byla o par let mladsi a nechtela rodinu a deti,jemu tahne na 40 a chtel se usadit.. to je vse co vim,nijak jsem to snim nerozbirala.
Tak jde asi jen o to pratelstvi s extchanem. Treba se nebude s ex ani bavit. Ona tam klidne taky nekoho muze mit.
No těžko odstřihne někoho s nímž se 10 let pravidelně stýká a mají společné akce. Jela bych s nima.
My se též pratelime s rodinou manželovy ex. Hlavně tedy že spolu mají dítě,ale manžel se přátelí se svým bývalým švagrem.no tak asi neskončí jen proto,že se rozešli.
Je fajn že tě nechce vynechat a počítá s tím že pojedeš s nimi.
Kdyztak ji tajne povol vazani u lyzi, at si na sjezdovce zlomi nohu. Pak s vama nebude moct chodit ven.
@Anonymní píše:
Byla o par let mladsi a nechtela rodinu a deti,jemu tahne na 40 a chtel se usadit.. to je vse co vim,nijak jsem to snim nerozbirala.
A to se rozešli teď nedávno? Pokud byl problém jen v tomto, tak ona může postupem času svůj postoj přehodnotit - s usazením a rodinou.
@marin píše:
A to se rozešli teď nedávno? Pokud byl problém jen v tomto, tak ona může postupem času svůj postoj přehodnotit - s usazením a rodinou.
Rozesli se v breznu..myslim ze toho bylo asi vic ale tohle byl hlavni duvod
@Anonymní píše:
Ahoj, bude to asi delsi, snad si najdete chvilku u kafickamam pritele, zacali jsme spolu zit. Jsme spolu 4 mesice, zname se jako kamaradi 3 roky. Vse idilka do vcera.. predemnou mel 6 let partnerku, rozesli se, poznali se zks to ze on kamaradi uz 20let s jejim otcem a i jeho rodina se stou jeji pratelí..vcera prisel s tim ze byl u kamarada (extchana) doma, kde bydli i ona, na kafi..pak mi rikal ze kazdy rok uz 10 let obe rodiny vcetne nej a ji jezdi do rakouska na lyze a ze letos to je v planu taky. Sice po chvilce dodal vetu ze i ja tam pojedu…asi delat krena nebo nevim
. po vcerejsku jsem v soku a nevim co si o tom myslet. Myslela jsem ze ma tohle vyresene. Nastehovala jsem se k nemu i s dcerkou. Ted si rikam jestli jsem nepochybila
![]()
jsem z toho zmatena a nevim jestli to nejak resit.
Nastěhovala ses k němu po 4 měsících
známosti? Jo. Pochybila jsi. Že se rozešel s holkou a dal se kamarádí s jejimi rodiči, na tom bych nic špatného neviděla. Jestli tě vezme s sebou a budeš tam jako přítelkyně, nic na tom není. Jestli na bejvalku myslí, nezachrání to ani ježděním jinam na dovolenou.
@Anonymní píše:
Rozesli se v breznu..myslim ze toho bylo asi vic ale tohle byl hlavni duvod
To stěhování k němu po 4 měsících s dcerou asi nebyl úplně dobrý nápad. A tak krátce po rozchodu s bývalou partnerkou. On neměl čas si ten rozchod pořádně odžít.
Příspěvek upraven 29.09.18 v 10:09
Tak ale rozešel se s ní, ne s jejím tátou
přece nezahodí tolik let přátelství jen proto že už není s jeho dcerou. Na ty lyže počítá i s tebou tak v čem je problém? Tak si normálně promluvte ![]()
@Emimin7 píše:
Kdyztak ji tajne povol vazani u lyzi, at si na sjezdovce zlomi nohu. Pak s vama nebude moct chodit ven.
Gutalax to jisti
![]()
@pikola píše:
On bude asi otec spíš v jeho věku, co?
No je mezi nima pet let. Takze jo
Ahoj, bude to asi delsi, snad si najdete chvilku u kaficka
mam pritele, zacali jsme spolu zit. Jsme spolu 4 mesice, zname se jako kamaradi 3 roky. Vse idilka do vcera.. predemnou mel 6 let partnerku, rozesli se, poznali se zks to ze on kamaradi uz 20let s jejim otcem a i jeho rodina se stou jeji pratelí..vcera prisel s tim ze byl u kamarada (extchana) doma, kde bydli i ona, na kafi..pak mi rikal ze kazdy rok uz 10 let obe rodiny vcetne nej a ji jezdi do rakouska na lyze a ze letos to je v planu taky. Sice po chvilce dodal vetu ze i ja tam pojedu…asi delat krena nebo nevim
. po vcerejsku jsem v soku a nevim co si o tom myslet. Myslela jsem ze ma tohle vyresene. Nastehovala jsem se k nemu i s dcerkou. Ted si rikam jestli jsem nepochybila
jsem z toho zmatena a nevim jestli to nejak resit. 