Zamilovaná do kolegy - kamaráda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 28.09.18 22:10
Zamilovaná do kolegy - kamaráda

Ahoj.
Nejdu ani tak pro radu, jako se vypsat.. uz je to rok co jsem se potkala s fajn chlapem, je o 11 let starsi, ale skvele si rozumime, on je bezdetny, vcelku stridal partnerky, ale se zadnou vztah poradne nemel. Od zacaku to bylo fajn, dokazali jsme si hodiny povidat o vsem moznem, byli jsme kolegove, takze jsme spolu travili dost casu. Ja se do nej dost zakoukala, ale nez jsem se k necemu odhodlala, tak si nasel pritelkyni, se kterou je dodnes. Jeho pritelkyne je v mem veku, ma male dite a on se pres to nemuze prenest, takze ji podvadel od zacatku vztahu, pozdeji zacal spat semnou, coz pro me melo devastujici nasledky - naprosto jsem se zamilovala. Nase porozumeni, spolecne chvilky a to vsechno. Kdyz jsem mu sve city odhalila, tak tento vztah ukoncil, ale chtel zustat kamarad. S ni pry bydlet ani nic vaznejsiho neplanuje, ale je mu s ni dobre, a ted proste byt semnou nemuze kvuli ni. Pred tremi mesici jsem s nim prerusila kontakt, i pracovni, ale stale se mi ozyval, psal jak se mam a jestli bych s nim zase nezacala spolupracovat. Nyni jsem tedy kyvla na spolupraci, protoze bude bohuzel nevyhnutelna, ale stale me to drzi. Sesli jsme se uz dvakrat a najednou se ke me chova tak mile, sveruje se mi, ikdyz tematu vztahu se vyhyba (s pritelkyni podle socialnich siti stale je), ale porad se pta na me, jestli nekoho mam, kdyz se odpovedi vyhybam, tak o to vic je zvidavy. Vzdy za me zaplati v kavarne, nebo me pozve k sobe domu, seznamil me se svou mamou. Proste uplne jiny pristup. Vubec se v nem ted nevyznam, ale jsem z neho porad uplne paf, on to nejspis vi, ja mam asi poprve v zivote pocit, ze nekoho opravdu miluju. I pres vsechny jeho chyby, i pres to, ze me odmitl.. a nevim, jak budu spolupraci dal zvladat. Ale prerusit konktakt ted uz nemohu a podvedome ani nechci, protoze se mi s nim tak krasne povida a je mi s nim hezky.. nevim jak z toho ven!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 22:14

Chudák jeho partnerka tedy a ještě ona má malé dítě. No jde mu hlavně o sex a i kdyby s tebou přeci jen byl, bude tě podvádět

Amys
Generální žvanilka 20812 příspěvků 28.09.18 22:20

@Markétka111 Tak tohle je jednoduché. On nehledá partnerku pro život, pouze pro sex a to mu buď dokážeš dát a nebo ne… Evidentně ti tenhle způsob nevztahu nevyhovuje, tak holt nezbyde, než se odstřihnout. Úplně. Nicméně dělat si jakékoliv výčitky kvůli přítelkyni nemá smysl. On jí podvádět bude vždycky, jak jsi psala zezačátku - prostě ho baví střídat partnerky. Holt našel jednu, která se v tom nepitvá a je ochotná mu jeho zálety ať už chtěně nebo nechtěně tolerovat (co oči nevidí…). BTW: Opravdu by se ti líbilo být na jejím místě? Nedělej si iluze, že tebe by nepodváděl. Pro něj jsi dobrá vrba, co mu dá. Nic víc.

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 28.09.18 22:23

@Amys prave.. to on rikal, ze ona se nepta, nic mu nevycita a nedela sceny.. asi mu to fakt vyhovuje, zit ve svym malym byte a kdyz chce, tak za ni prijede, kdyz ona ma zrovna hlidani..

Amys
Generální žvanilka 20812 příspěvků 28.09.18 22:25
@Markétka111 píše:
@Amys prave.. to on rikal, ze ona se nepta, nic mu nevycita a nedela sceny.. asi mu to fakt vyhovuje, zit ve svym malym byte a kdyz chce, tak za ni prijede, kdyz ona ma zrovna hlidani..

No ale tohle je přesně ideální stav pro muže podobného typu. Pokud po něm nic víc nebudeš chtít, můžeš se do toho víceúhelníku přidat. Je to prostě takový kamarád s výhodami pro ženu, která víc neočekává. Třeba ji vyhovuje být sama a mít jen někoho na zábavu…

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 3050 příspěvků 28.09.18 22:26

A ty přes své růžové brýličky nevidíš, co je to za zmetka? Vždycky když ti začne připadat milý, tak si můžeš představit, jak by váš vztah vypadal, nejdřív bys věřila, pak bys začala nacházet stopy po milenkach, pak bys mu prolezla telefon a zjistila, že ji fakt má… To je pak pocit, jako kdyby ti někdo položil kyblík olova na hrudník. To už pak nejsou motýlci v břiše. Stát se to může s jakýmkoli chlapem, ale s tímto by to byla jistota. Proč jít takovému karambolu naproti, že?

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 28.09.18 22:27

@Amys spis to pusobi, ze ona mu dava cas a prostor, protoze si mysli, ze ho potrebuje vzhledem k tomu, ze ona ma to dite. Aspon co vim z okoli.. ale on to vazne nebere, to rekl nejen mne.

salubriter
Kecalka 135 příspěvků 28.09.18 22:29

Jeho to takto baví, ten pocit moci nad ženou, pozornost kterou dostává, to napětí, jakmile mu dáš najevo moc lásky až zavisloat, tak ho přestaneš zajímat. Vztah nemá protože s tím má asi nějaký problém, blok …
Na Tvém místě bych se na něj vykašlal, pro normální manželství je to vadný kus.
Ale jako milenec by mohl být super. Záleží, co chceš

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 28.09.18 22:29

@Helileli bohuzel vidim vsecky jeho chyby z prvni rady..

Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 22:31
@Markétka111 píše:
@Amys spis to pusobi, ze ona mu dava cas a prostor, protoze si mysli, ze ho potrebuje vzhledem k tomu, ze ona ma to dite. Aspon co vim z okoli.. ale on to vazne nebere, to rekl nejen mne.

Nebere to s ní vážně, s tebou by to taky tak bylo. Panáček si chce jen užívat, když nebudeš ty, bude jiná.u tebe cítí, že tě má jistou, tak proč by hledal jinde. Opravdu se chceš takhle spálit

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 28.09.18 22:31

@salubriter tak rozhodne to neni normalni a musi byt nejak poznamenany. Protoze v tomhle veku je to dost zvlastni zpusob zivota, zvlast kdyz ve slaby chvilce i rekne, ze nechce byt sam a chce jednou deti.

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 28.09.18 22:32

@Lamátko momentalne spolu nespime, jen se pracovne schazime a ja mu odmitam odpovidat na otazky, jestli nekoho mam. Prave ze nechci, aby poznal, ze me ma jistou, ikdyz si myslim, ze si to stejne mysli.

Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 22:32
@Markétka111 píše:
@salubriter tak rozhodne to neni normalni a musi byt nejak poznamenany. Protoze v tomhle veku je to dost zvlastni zpusob zivota, zvlast kdyz ve slaby chvilce i rekne, ze nechce byt sam a chce jednou deti.

No to může být pravda a nemusí. Mohl to říct schválně

Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 22:33
@Markétka111 píše:
@Lamátko momentalne spolu nespime, jen se pracovne schazime a ja mu odmitam odpovidat na otazky, jestli nekoho mam. Prave ze nechci, aby poznal, ze me ma jistou, ikdyz si myslim, ze si to stejne mysli.

Myslím že si to myslí,nenech si ublížit, fakt mu jde jen o sex

Amys
Generální žvanilka 20812 příspěvků 28.09.18 22:34
@Markétka111 píše:
@Helileli bohuzel vidim vsecky jeho chyby z prvni rady..

Protože od tebe očekává tu kamarádku s výhodami… Jak jsem psala, jsi pro něj dobrá vrba, kamarádka, ale vztah nechce. Pokud je pro tebe vztah důležitej, tak prchej. Respektive pokud si vážíš sama sebe. Jako třeba taková mamina s několika dětmi v určitým věku, která je rozvedená a už prostě do baráku alespoň po nějaký čas chlapa nechce, může v podobném muži spatřovat výhody. Fyzicky nestrádá, má si ským popovídat, ale zároveň vúči druhému nemá povinnost. Nemusí řešit kompromisy, prát ponožky, brá na něj ohledy, zkrátka si může žít dle svého. Tam to pak nevadí, takový chlap je jen povyražení. Ale pro klasický partnerský život zrovna tohle vhodný chlap není, co si budem povídat. Co s takovým :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >