Opustila jsem ho, co teď?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 15:43
Opustila jsem ho, co teď?

Ahoj mé drahé kolegyně. Promiňte že anonymně, ale trochu tajemství neuškodí že? Je to pár dní co jsem se rozešla s manželem z pádných důvodů (nikdo jiný v tom není) máme 2 letou holčičku. A ač relativně spokojená se svým rozhodnutím, říkám si CO TEĎ?! Jsem na mateřské, takže se snažím co nejdříve najít práci a nějaké bydlení pro mě a dceru - úspory nemám ale jsme domluveni s manželem, že mě nechá nějakou dobu v baráku abych si našetřila. Jak jste to některé zvládli - být najednou na všechno sama? Je mi 23 a od 15 jsem sama nebyla tak se toho na jednou stranu bojím. Hlavně, co si budem, finance. Beru ještě RP a vím že to dite muze do jeslí jen cca 50 hodin měsíčně. Jak mám ale potom chodit do práce? Manžel mi s malou nepomůže, prý to je moje starost jak si to zařídím- já chci přece odejít. Byli jste taky některé v podobné situaci? A jak jste to vyřešili? A není horší být sama, než v nefungujícím (ale zabezpečeném) vztahu?

Reakce:
Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1609 příspěvků 28.09.18 15:45

Jezis to bude dalsi tema pro LucinkaPardubice. :nevim: To budes mit plno rad, jak mas jit hledat dubajske milionare. :mrgreen:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 28.09.18 15:46

Píšeš, že malé jsou 2 roky. Od 2 let může být ve školce neomezeně

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 15:51
@lupilka.cz píše:
Píšeš, že malé jsou 2 roky. Od 2 let může být ve školce neomezeně

Opravdu? To jsem nevěděla! Tak to je skvělé! Děkuju :)

mrav
Neúnavná pisatelka 19661 příspěvků 28.09.18 15:53

Jsme na tom podobně - i když nám s mojí dvouletou princeznou před rokem máma zemřela. Nevím, jak jste na tom finančně, ale možná bych si na tvém místě zkusil požádat na úřadu práce o dávky hmotné nouze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 16:11

@mrav
No právě bídně, jak říkám úspory nemám a snažím se najít práci ale moc to nejde :/ hlavně nemám dostudováno kvuli těhotenství takže ani nečekám, že to půjde hned. A na dávky jsem se už byla ptát ale v podstatě splňuju životní minimum kvuli přivídělku ale to je tak 2tis. měsíčně a z toho byt a živobytí neutáhnu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >