Reklama

Co si mám počít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 09:07
Co si mám počít?

Dobrý den, milé dámy! Chci se vás zeptat. Před nějakou dobou jsem se seznámil se skvělou holkou. Vyloženě ona uháněla mě. Každý den mi psala, co dělala, co budu dělat já. Já jsem se snažil trochu mírnit emoce, abych do toho nespadl. Jenže po první oficiálním rande jsem do toho spadl. Myslím, že se líbilo oboum, jelikož pak byla více uvolněnější a psala jak na mě myslí a že ji chybím. Nedávno mě vzala na víkend do hor. Sama to nabídla a já to přijal. Prostě skvělý víkend, spali jsem v obětí a dokonce vystoupila kvůli mě ze své konfortní zóny a spala jednu noc semnou na hřebenech. Sex jsme sice neměli, nechtěl jsem na ni tlačit, i tak víkend byl skvělý pro oba z nás. Jenže já o něm řekl, že ji miluji, prostě jsem byl v takové euforii, že se tak stalo. Bylo to poprvé když jsem to cítil. Nečekal jsem sice, že to řekne, to samé, ale její reakce nebyla nějak špatná usmála se, pohladila mě a políbila. Jenže teď se dostáváme k jádru pudla. Když jsme se vrátili, tak se mi zdálo, že odpovídá nějak stroze, ne jako před tím a tak se ptám, jestli se něco stalo? Ona, že ne, že víkend se ji hrozně líbil, ale že je to na ni moc rychlé a že na vztah nemá sílu. Docela mě to překvapilo, jak dokázala ze hodiny na hodinu otočit. Já ale nevím, co mám dělat :nevim: je to první holka, kterou opravdu miluju a nechci ji ztratit? Poradíte?

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3560 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 09:25

Dej jí trochu prostoru.
Mě se stalo z obou stran, že v podstatě z minuty na minutu prasklá taková ta bublina. Nevím, jak to měl se mnou chlap, ale já s chlapem byla vcelku v pohodě, až jsem se jednoho rána probudila prostě naprosto jasně věděla, že už ho nechci vidět. Nevím, proč se tak stalo. Ale nelitovala jsem, ani mě to nijak nehlodalo. Přišlo to jako fakt a tak to bylo.
Možná tím, že vydala nějaké úsilí na tvém „ulovení“ a ty jsi ji rekl hned, jakže ji miluješ, tak jí to mohlo vylekat, že tak brzy cítíš něco tak silného. Možná jí to přišlo nepřirozené brzy na to, že jste se spolu příliš nepoznali a znělo ji to plytce. Bez hloubky a ne opravdově.
Dej jí prostor.

Pidulka1991
Závislačka 2821 příspěvků 28.09.18 09:31

Tohle se mi stalo. Taky mi rekl na muj vkus, ze me miluje, moc brzy. Me to tak vydesilo, ze jsem se s nim prestala bavit. Po roce jsem zmenila nazor a dneska jsme spolu 8let a mame krasnou holcicku, ale musela jsem dospet :oops:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 28.09.18 09:52

Holčičku. ;)

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 28.09.18 11:07
@Anonymní píše:
Dobrý den, milé dámy! Chci se vás zeptat. Před nějakou dobou jsem se seznámil se skvělou holkou. Vyloženě ona uháněla mě. Každý den mi psala, co dělala, co budu dělat já. Já jsem se snažil trochu mírnit emoce, abych do toho nespadl. Jenže po první oficiálním rande jsem do toho spadl. Myslím, že se líbilo oboum, jelikož pak byla více uvolněnější a psala jak na mě myslí a že ji chybím. Nedávno mě vzala na víkend do hor. Sama to nabídla a já to přijal. Prostě skvělý víkend, spali jsem v obětí a dokonce vystoupila kvůli mě ze své konfortní zóny a spala jednu noc semnou na hřebenech. Sex jsme sice neměli, nechtěl jsem na ni tlačit, i tak víkend byl skvělý pro oba z nás. Jenže já o něm řekl, že ji miluji, prostě jsem byl v takové euforii, že se tak stalo. Bylo to poprvé když jsem to cítil. Nečekal jsem sice, že to řekne, to samé, ale její reakce nebyla nějak špatná usmála se, pohladila mě a políbila. Jenže teď se dostáváme k jádru pudla. Když jsme se vrátili, tak se mi zdálo, že odpovídá nějak stroze, ne jako před tím a tak se ptám, jestli se něco stalo? Ona, že ne, že víkend se ji hrozně líbil, ale že je to na ni moc rychlé a že na vztah nemá sílu. Docela mě to překvapilo, jak dokázala ze hodiny na hodinu otočit. Já ale nevím, co mám dělat :nevim: je to první holka, kterou opravdu miluju a nechci ji ztratit? Poradíte?

Někdy to je povahový rys a to že zájem trvá, jen ve fázi uhánění, jakmile uženou, zájem opadne. Takoví lidi si tímhle jen něco dokazují, více to dělají muži, ale najde se i něco žen. Tak snad si nekápl na tuhletu lovkyni

nostress
Extra třída :D 13172 příspěvků 28.09.18 11:29
@Anonymní píše:

Možná že právě čekala, že bude i ten sex. :think:

mrav
Neúnavná pisatelka 16583 příspěvků 28.09.18 13:56

Ahoj. Každá rada je drahá. Není třeba jen zklamaná z předchozího vztahu? V tom případě bych i sázel na to, že do toho nechce znovu spadnout. Mluvím z pohledu staršího chlapa - otce tříleté holčičky. Ta holčička už rok nemá mámu. Co já bych dal za sex se ženou? Ale sex ještě nemusí znamenat vztah… :mavam:

salamio
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 28.09.18 14:05

@mrav tvl mrave, jak to, že jsi ještě žádnou neklofnul? Vždyť jak říkal můj kámoš, „lidí je jako sraček a ženskejch ještě víc“.

Navíc chlap s dítětem, navíc zjevně potřebující něžnou ženskou ruku (nebo jinou část těla) přece musí hodně žen přitahovat. A jestli s dcerkou někam chodíte, musíš se i pohybovat v tom správném prostředí.

mrav
Neúnavná pisatelka 16583 příspěvků 28.09.18 14:10
@salamio píše:
@mrav tvl mrave, jak to, že jsi ještě žádnou neklofnul? Vždyť jak říkal můj kámoš, „lidí je jako sraček a ženskejch ještě víc“.Navíc chlap s dítětem, navíc zjevně potřebující něžnou ženskou ruku (nebo jinou část těla) přece musí hodně žen přitahovat. A jestli s dcerkou někam chodíte, musíš se i pohybovat v tom správném prostředí.

Jo - ale odděl dvě věci - chození a partnerský život. :mavam:

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 821 příspěvků 28.09.18 14:14
@Halamka píše:
Dej jí trochu prostoru.
Mě se stalo z obou stran, že v podstatě z minuty na minutu prasklá taková ta bublina. Nevím, jak to měl se mnou chlap, ale já s chlapem byla vcelku v pohodě, až jsem se jednoho rána probudila prostě naprosto jasně věděla, že už ho nechci vidět. Nevím, proč se tak stalo. Ale nelitovala jsem, ani mě to nijak nehlodalo. Přišlo to jako fakt a tak to bylo.
Možná tím, že vydala nějaké úsilí na tvém „ulovení“ a ty jsi ji rekl hned, jakže ji miluješ, tak jí to mohlo vylekat, že tak brzy cítíš něco tak silného. Možná jí to přišlo nepřirozené brzy na to, že jste se spolu příliš nepoznali a znělo ji to plytce. Bez hloubky a ne opravdově.
Dej jí prostor.

Přesně tohle se mi stalo o víkendu s manželkou. Je z toho pořád celá mimo a nechápe, proč ji opouštím. :nevim:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 28.09.18 14:15

Jestl ise pred tim snazila a uhanela te a pak tohle, tak to vidim, ze to rande, ten pobyt interpretuje naprosto jinak nez ty. Asi ji neco odradilo, neco se ji nelibilo na tobe, mozna telesne, mozna nejaky temata a odlisne nazory. Mozna proste tvoje povaha ji nesedi.
Mozna prave cekala, ze budes vic akcni a bude se kukat. :think: A takhle te bere jakou troubu, co se zamiluje, aniz by ji poradne ojel. :mrgreen:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 28.09.18 14:39

Role muze je dost nevdecna, do hlavy zeny nevidis a jsou casto nevypocitatelny. Jednou jim vadi, kdyz chlapek se snazi o sex, jednou jim vadi kdyz ne. :think: Mozna ji vadil ten zivotni styl, ze zakladatel ma rad divocinu typu spani na hrebenu hor, idkyz se tvarila, ze ji to pridje pekny. :think:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 28.09.18 16:00

Holka je asi zkušená a zjistila, že Ty jsi zkušený zřejmě méně. Asi chtěla něco drsnějšího - buď jiné chování nebo většího frajera nebo např. divoký sex.
Z toho popsaného úsměvu, pohlazení a políbenísoudím, že to z její strany skončilo. Typická soucitná reakce.
Neuháněj ji, nech ji být. Ona se vlastně chová jako chlap, převzala tu roli dobyvatele.
Co jsem měla takhle založené kamarádky, tak neměly dlouhé vztahy, jelikož dobyté kořisti časem zjistili, že byli dobyti, ale nechali se dobýt zřejmě proto, že nebyl jiný objekt v dosahu. Když se objevila zajímavá sukně, tak přecházeli na druhou stranu a tu kořist si dobyli sami.

Co chci říct - najdi si holku sám, funguje to většinou lépe.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >