Reklama

Kamarádka mi chce zničit vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 22:10
Kamarádka chce zničit vztah

Ahoj,
chtěla bych se zeptat na názor či zkušenost. Mám kamarádku/známou, známe se asi 2 roky, delší dobu jsme se neviděly, teď si spíše píšeme, voláme. Nějak poslední dobou pozoruji, že se výžívá jen v tom špatném. Na pozitivní věc se nezeptá, na děti, dovolenou, atd., ale řeší neustále jen potíže v manželství. A to tak, že mi cpe rozvod. Nejdřív to začalo problémy v jejím manželství, ale postupem času se přeorientovala na moje a teď už mě vyloženě nabádá k rozvodu a řeší jen mě. S manželem jsme řešili nějakou krizi, a tak jsem si občas postěžovala, ale ona mi neustále podsouvala nějaké další potíže. Nevím, jak to dobře popsat. Prostě mi do hlavy vždy nasadila červa, aby hlodal a hlodal a já doma akorát podezírala a byla nepříjemná. Dlouhou dobu jsem byla úplně slepá a neviděla to, ale teď jsem otevřela oči a zpětně mi to vše dochází. Doma nám to zadělalo na dost zbytečných hádek.
S manželem se ona nějak nezná, párkrát se potkali někde v rychlosti v mé přítomnosti. Nechápu, proč to dělá. Už jsem unavená z neustálého řešení negativních věcí a rozvádět se vážně nechci, máme malé děti a snahu se vztahem něco dělat. Máte s tím někdo zkušenost? Co byste na to řekli?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

svycarka
Echt Kelišová 7547 příspěvků 27.09.18 22:18

a svepravna jsi?

_0812_
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 27.09.18 22:18

Sama je nešťastná ze svého života, tak chce, aby někdo jiný dopadl stejně jak ona. Je to jen zlost a zášť a rozhodně bych si její rady nebrala k srdci. Svého muže znáš nejlépe ty sama a sama musíš vědět, co a jak. Pokud to mezi vámi jsou jen nějaké žabomyší války, přes které víte oba, že se přenesete, tak bych drahé kamarádce příště řekla, že si vážíš její starosti, ale rozvádět se rozhodně nebudeš, že jste o všem mluvili a vše jste si vyříkali a už nikdy bych si jí nepostěžovala, naopak jen básnila jak je vše fajn, konečně je zase mezi vámi vše dobré atd… myslím, že jak uvidí, že už prostě nemá jak škodit, přeruší s tebou kontakt a upřímně o někoho takového není důvod stát.

Mika.ella1
Povídálka 14 příspěvků 27.09.18 22:18

Mam stejnou zkusenost, pomohlo prerusit s kamaradkou styky… :nevim:

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2373 příspěvků 27.09.18 22:18

Přestaň se s ní stýkat, omez telefonní kontakt a bude zase dobře. :nevim:

Zwetta
Kecalka 395 příspěvků 6 inzerátů 27.09.18 22:22

A jak někoho takového můžeš nazývat kamarádkou? 8o :zed:
Tu bych rychle poslala do oběhu.. :palec:

svycarka
Echt Kelišová 7547 příspěvků 27.09.18 22:24

@_0812_ to je docela plochy názor na kamarádku. dava rady dle svého svedomi.to ze zakladajici neumi rozeznat radu a obtezovani? Jako jestli by me tak znama-protoze kamarádky jedou na stejne vlne- vyříkávala, tak mam snad usta a reknu co je třeba.

rozand
Závislačka 2813 příspěvků 27.09.18 22:56

Mne prijde stupidni resit sve problemy v manzelstvi s kymkoli mimo manzela, potazmo terapeuta.

kam2
Závislačka 3480 příspěvků 27.09.18 22:56

A co zkusit říct o manželovi taky něco hezkého. Asi by ji došlo, že na této vlne rozhovor už nepovedeš :roll:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 27.09.18 22:57

Tak se na ní vykašli. Taky jsem měla jednu „kamarádku“ jen když jsem na tom byla hodně zle, ona v tý době na tom byla podstatně lépe a asi jí to dělalo dobře. Vyloženě mi předhazovala v čem je její život lepší než můj a utvrzovala mě v tom jak je moje situace beznadějná, ačkoliv zdaleka nebyla namísto povzbuzení. Když se situace obrátila, tak se mi začala vyhýbat, prostě nechce slyšet, že se mám dobře. Je to celkem divný a nechápu, co z toho má ale budiž.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 27.09.18 23:00

Co když dotyčná vidí něco, co ty ne?

ivašot.
Kelišová 6388 příspěvků 27.09.18 23:06
@lalaláček píše:
Co když dotyčná vidí něco, co ty ne?

tak nejsem jediná, koho to napadlo…

Chytrak
Závislačka 2716 příspěvků 27.09.18 23:16

Tak pokud sis ji stezovala, ze mate problemy pripadne ho zazila v nejake „pochybne“ situaci?
Tve manzelstvi popisujes moc vagne aniz by se dalo rict, ze nema pravdu. Mam dojem, ze si tu chces utvrdit nazor, ze se ti snazi uskodit.
Pokud by mi nekdo z blizkych pratel neco takoveho rekl, tak bych se nad tim min. zamyslel. Ja nemam kolem sebe zadne pratele, kteri se mi snazi uskodit nebo zamerne radit blbe.

Janli
Kelišová 5625 příspěvků 9 inzerátů 27.09.18 23:25

Nasaď na ni opačnou taktiku. Začni si manžela pochvalovat, zvlášť můžeš vyzvednout jak byl včera super sex, zmínit se, že ti donesl květiny a sama uvidíš, jak bude reagovat. Dobrá kamarádka ti to bude přát, a ta špatná… A příště si do vztahu nenechávej kecat :kytka:

_0812_
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 27.09.18 23:28

@svycarka tak ono pořád někoho ponoukat k rozvodu už je k zamyšlení, zvlášť když druhého manžela zná jen letmo a hlavně pouze z vyprávění. Kdyby byli všichni dlouholetí kamarádi a dobře se znali a kamarádka řekla, že ten Pepa se prostě nezmění a bude to pořád na nic, že samotné by mi bylo líp je něco jiného a třeba se nad tím zamyslím. Nemám sice stejnou zkušenost, ale mám v blízkém okolí člověka, který se mi snaží dost často vnutit svůj názor a i když na to nereaguju a nebo i řeknu, že takto to neudělám při dalším rozhovoru to vyslechnu znovu 3× a ono to opravdu někdy dokáže vzít energii na celý den, ne-li na dýl a kolikrát už to odnesli i neprávem doma…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >