Reklama

Jsme až kamarády a zábavou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 13:11
Jsme až kamarády a zábavou

Ahoj, potřebovala bych nezávislý pohled na věc. Já už fakt nevím, co dělám blbě. Máme s přítelem dceru, 1,5r, neplánovanou, ale oba se snažíme. Přítel byl dřív velký pařmen, chlast, kámoši, dj, akce atd, ale už před naším vztahem se malinko zklidnil. Ale od jara je to takový nijaký, z práce se vrací pozdě, ale co je pro nás horší, tak jde raději na dvě hodiny do hospody, než aby přišel třeba za námi do parku. Vím, že si potřebuje i orazit, ale nelíbí se mi, že to je 5× do týdne, šestý den hlídá malou, když pracuji já a pak nám milostivě věnuje kousek neděle. Malá ho sotva vidí, pokud ji tedy nehlídá.
Stokrát jsme na tohle téma mluvili, stokrát sliboval, jak nás miluje, jak jsme všechno. Ve výsledku, jediná volný den v týdnu (neděle), jde na pivko a jsme domluvení, že přijde za námi, dostanu sms, že tam někdo slaví narozky a už měl panáky, omlouvá se. Nakonec nedošel ani domů, spal u kamaráda. Když jsem se ozvala, že se mi to nelíbí, druhý den tam uraženě spal znovu, argument, že prý o narozkách nevěděl, jinak by tam nešel (??). Nedávno měl hlídat malou, musela jsem do práce, předtím jsme se dohádali a naschvál nepřišel, musela jsem průser řešit na místě před zákazníky a rychle během hodiny za sebe sehnat záskok. Opět nespal doma a celý víkend se bavil a pil se svými kamarády. Že si za tp můžu sama, že jsem mu nadávala a on si nenechá dělat na hlavu (ano, nadávala, když mi řekl, že si pro malou přijde až po kamarádech večer a ještě už pil). Teď v týdnu zase, vrací se v osm, devět, malá způlky spí, způlky ho vidí hodinu večer. Koupili jsme k jeho narozkám dárek s tím, že snad bude mít radost, včera zas hospoda a nespal doma, dnes jde opět (prý má narozky, tak je normální, že to zapije s kamarády). Jak kdyby jeho vlastní rodina byla prašivá. O víkendu tu bude jeho starší dcera a já jdu makat, takže „prima“ víkend. Jinak své koníčky mám, dvakrát do týdne chodím na brigádu a do herny s malou, ale sama. Věčně, přičemž vím, že on je raději zas na pivu než aby nám obětoval hodinu navíc.
Jo, má pravdu, že moc nevařím a neuklízím (to mi vždy vyčte, i když předtím tvrdí, jak je to v pořádku a že cháape, že s malou se nic moc udělat nedá), snažím se, malá zabírá dost času a dělat něco s ní nalepenou na noze nejde. jenomže mi taky doma nikdo nepomůže a společně se dvěma brigádami a nespícím miminem už to moc nedávám. Že prý mám pořád nějaký problém.
Pocházím z rodiny, kde byly děti na prvním místě a za zábavou se šlo většinou až potom.
Má to někdo podobně?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 13:12

Ještě doplním, ženská v tom není, to vědí všichni okolo. Možná by mi ta ženská byla milejší, než být až za zábavou a pivem.

Halamka
Závislačka 3570 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 13:18

Chtěla bych ho vidět před zklidněním. To musel být docela asi nářez. Sedí víc v hospodě jak doma, jako v týdnu každý den je dost otřes. Obrátit si může třeba v pátek večer s tím, že víkend jste spolu.
Jako tohle bych nedala, aby každý večer vysedával v hospodě, fuj…

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16527 příspěvků 28.09.18 13:23
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych nezávislý pohled na věc. Já už fakt nevím, co dělám blbě. Máme s přítelem dceru, 1,5r, neplánovanou, ale oba se snažíme. Přítel byl dřív velký pařmen, chlast, kámoši, dj, akce atd, ale už před naším vztahem se malinko zklidnil. Ale od jara je to takový nijaký, z práce se vrací pozdě, ale co je pro nás horší, tak jde raději na dvě hodiny do hospody, než aby přišel třeba za námi do parku. Vím, že si potřebuje i orazit, ale nelíbí se mi, že to je 5× do týdne, šestý den hlídá malou, když pracuji já a pak nám milostivě věnuje kousek neděle. Malá ho sotva vidí, pokud ji tedy nehlídá.
Stokrát jsme na tohle téma mluvili, stokrát sliboval, jak nás miluje, jak jsme všechno. Ve výsledku, jediná volný den v týdnu (neděle), jde na pivko a jsme domluvení, že přijde za námi, dostanu sms, že tam někdo slaví narozky a už měl panáky, omlouvá se. Nakonec nedošel ani domů, spal u kamaráda. Když jsem se ozvala, že se mi to nelíbí, druhý den tam uraženě spal znovu, argument, že prý o narozkách nevěděl, jinak by tam nešel (??). Nedávno měl hlídat malou, musela jsem do práce, předtím jsme se dohádali a naschvál nepřišel, musela jsem průser řešit na místě před zákazníky a rychle během hodiny za sebe sehnat záskok. Opět nespal doma a celý víkend se bavil a pil se svými kamarády. Že si za tp můžu sama, že jsem mu nadávala a on si nenechá dělat na hlavu (ano, nadávala, když mi řekl, že si pro malou přijde až po kamarádech večer a ještě už pil). Teď v týdnu zase, vrací se v osm, devět, malá způlky spí, způlky ho vidí hodinu večer. Koupili jsme k jeho narozkám dárek s tím, že snad bude mít radost, včera zas hospoda a nespal doma, dnes jde opět (prý má narozky, tak je normální, že to zapije s kamarády). Jak kdyby jeho vlastní rodina byla prašivá. O víkendu tu bude jeho starší dcera a já jdu makat, takže „prima“ víkend. Jinak své koníčky mám, dvakrát do týdne chodím na brigádu a do herny s malou, ale sama. Věčně, přičemž vím, že on je raději zas na pivu než aby nám obětoval hodinu navíc.
Jo, má pravdu, že moc nevařím a neuklízím (to mi vždy vyčte, i když předtím tvrdí, jak je to v pořádku a že cháape, že s malou se nic moc udělat nedá), snažím se, malá zabírá dost času a dělat něco s ní nalepenou na noze nejde. jenomže mi taky doma nikdo nepomůže a společně se dvěma brigádami a nespícím miminem už to moc nedávám. Že prý mám pořád nějaký problém.
Pocházím z rodiny, kde byly děti na prvním místě a za zábavou se šlo většinou až potom.
Má to někdo podobně?

Ptáš se, jestli to má někdo podobné a přitom by jsi se měla ptát, jak co nejdříve vzít kramle a co máš zařídit. :mrgreen:
Edit: myslím si, že už jsi tady na stejné téma diskusi zakládala. Poradili ti špatně?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 13:28

@Halamka píše:
Chtěla bych ho vidět před zklidněním. To musel být docela asi nářez. Sedí víc v hospodě jak doma, jako v týdnu každý den je dost otřes. Obrátit si může třeba v pátek večer s tím, že víkend jste spolu.
Jako tohle bych nedala, aby každý večer vysedával v hospodě, fuj…

Nářez to prý byl, nicméně rok to vypadá v pohodě. Netuším, co je pořád špatně, minulý víkend, jak si nepřišel pro malou, si druhý den sbalil nějaké věci s tím, že se neumím postarat, prý kde má čisté prádlo (musel si ho najít v koši), a že pořád není uvařeno. To se přiznám, že vidím rudě už z principu, já fakt nehodlám vyvářet, prát a žehlit, zatímco on se bude vracet v osm večer z piva. Nedávno jsme měli výročí, to už jsme byli tak nějak rozhádaní, ani kytku jsem nedostala a po (pro něj zřejmě povinném) rodinném výletě šel večer slavit narozky nějaké kolegyně. Snažila jsem mu to vysvětlit, vždy z ní odpověď „nebudu tam dlouho, však jsme tam byl chvilku“, byly prosby, slzy, nadávky, řev. Nestalo se nic a je to pořád dokola.
Poté, co nespal doma a ani se neozval celý večer a noc, mi ještě vyčetl, že jsem mu ani nepopřála. :(

mrav
Neúnavná pisatelka 16699 příspěvků 28.09.18 13:28

Ahoj. Odpočinout si potřebujem někdy všichni, ale vysedávat po hospodách? :nevim: Vidím to z pohledu samoživitele, který má tříletou dcerku. Já někdy nemám ani ty dvě hodiny, jako on. Řešení? Asi si někoho najdi k dítěti. Chudák holčička, skoro otce ani nezná…

carsa
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 28.09.18 13:28

Pořídila sis dítě s pařmenem a divíš že, že se chová jako pařmen. Každá rada drahá. Jsou chlapi, kteří narozením dítěte záhadně dospějou, ale moc jich není a ten tvůj mezi ně evidentně nepatří.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 13:30

@Kobliha51 píše:
Ptáš se, jestli to má někdo podobné a přitom by jsi se měla ptát, jak co nejdříve vzít kramle a co máš zařídit. :mrgreen:
Edit: myslím si, že už jsi tady na stejné téma diskusi zakládala. Poradili ti špatně?

Na tohle jsem se opravdu neptala :), možná je tu podobné téma. Já pokládala úplně jiné dotazy, teď ale raději anonymně. Nechci brát malé tátu, strašně se na něj vždycky těší, o finanční stránce nemluvě, mám půjčky a sama je z rodičáku nemám šanci splatit, nájemní smlouva je psaná na mě…

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16527 příspěvků 28.09.18 13:36
@Anonymní píše:
@Kobliha51 píše:
Edit: myslím si, že už jsi tady na stejné téma diskusi zakládala. Poradili ti špatně?Na tohle jsem se opravdu neptala :), možná je tu podobné téma. Já pokládala úplně jiné dotazy, teď ale raději anonymně. Nechci brát malé tátu, strašně se na něj vždycky těší, o finanční stránce nemluvě, mám půjčky a sama je z rodičáku nemám šanci splatit, nájemní smlouva je psaná na mě…

No tak trp… Nic jiného se na to nedá říct. Je mi tě sice líto, ale kroky ke změně musíš udělat ty. On to neudělá. Tátu brát jako proč? Otcem zůstane navždy a někteří se po rozchodu věnují svým dětem více, než kdy s nimi žili. Ten tvůj opilec se o něj nebude starat nikdy, jako se nestará teď. Když jsi s ním pro peníze tak ber a nech ho žít tak, jak on chce.
Malá se těší až taťka ochmelka přijde z putyky a bude na ni slintat alkohol? To musí být fakt bezvadný. :zed:

Emimin7
Echt Kelišová 8816 příspěvků 28.09.18 13:41

Njn, to se asi dalo předpokládat, když „byl dřív velký pařmen, chlast, kámoši, dj, akce atd.“ Ten už asi jiný nebude, takže není na co čekat.

Crystal87
Generální žvanilka 23858 příspěvků 28.09.18 13:50

Máš možnost jiného hlídání?třeba babička nebo kamarádka?Někoho bych sehnala a v pátek nebo v sobotu bych si vždycky vyrazila taky …pořád se ho nedoprosuj…udělej si život podle svého jeho ignoruj planuj bez něj a uvidíš jestli to s ním něco udělá…pokud ne prdí na vás a nemá.to budoucnost..

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18282 příspěvků 28.09.18 13:52

Vůbec nechápu, co jsi čekala. Neplánovaně jsi otěhotněla s pařmenem a teď je ti divné, že nejste na prvním místě. Omlouvám se, za svůj sarkasmus předem, ale to si vážně myslíš, že z něj bude otec roku? Nebo co si vlastně myslíš?

Svistice
Neúnavná pisatelka 17162 příspěvků 26 inzerátů 28.09.18 13:54
@Anonymní píše:
@Kobliha51 píše:
Edit: myslím si, že už jsi tady na stejné téma diskusi zakládala. Poradili ti špatně?Na tohle jsem se opravdu neptala :), možná je tu podobné téma. Já pokládala úplně jiné dotazy, teď ale raději anonymně. Nechci brát malé tátu, strašně se na něj vždycky těší, o finanční stránce nemluvě, mám půjčky a sama je z rodičáku nemám šanci splatit, nájemní smlouva je psaná na mě…

Ale tva dcera zadneho tatu nema. Tata se totiz chova k detem a matce svych deti zcela jinym zpusobem.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16527 příspěvků 28.09.18 13:59
@Svistice píše:
Ale tva dcera zadneho tatu nema. Tata se totiz chova k detem a matce svych deti zcela jinym zpusobem.

To je fakt. :mavam:

LucinkaPardubice
Kecalka 126 příspěvků 28.09.18 15:05
@Anonymní píše:
Má to někdo podobně?

Nepises zde kolik vydelava ale z textu je patrno ze na zamku asi nebydlite a penez asi nazbyt nemate.
Toho chlapa se proste zbav, je to koule na tve noze, brani ti v rozletu milacku.
Nemusis ho uplne znicit, staci kdyz ti dobrovolne odevzda penize a majetek, pak se s nim v klidu rozved a najdi si bohateho verneho muze, ktery s laskou bude se starat o tve dite a tebe na rukou nosit.
Prestan mu akceptovat hospodu, co je to za moresy, dokud nemate zamek a miliony a kazdy v rodine pekne sportovni auto, nema se co flakat po hospodach. ja bych ho normalne mlatila valeckem, sigra jednoho.
Dnes ti mladi nemaji zadnou zodpovednost.
Nic jineho nez :cert: :cert: rezat a zas rezat si nezaslouzi. :cert: :cert:
mela to delat jeho maminka, prokazujes mu tiom dobro.
Poradne mu vynadej, zmlat ho valeckem, polej studenou vodou at prozri, najdi si bohatehomilence a rozved se s nim.
A vanoce jiz muzes travit u krbu na zamku s milujicim chotem.
Kdyz nebudes vybirava :think: a zkusis oslovit i starsi rocniky, on takovy 70 nebo 80 lety stramak se porad ma cile k svetu, a pokud ti nabizi zamecek ci cinzovni dum, nevahala bych ani chvilku. :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >