Reklama

Přítel je všem pro smích, protože je snílek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 20:40
Přítel je všem pro smích

Ahoj, ani nevím jestli potřebuju radu nebo se spíš jen vypovídat. Jde o to, že můj přítel je bohužel hodně lidem k smíchu. Jeho potíž je asi to, že je obrovský snílek a má určité nápady a vize (například chtěl by vytvořit jak tomu říká on sám nadnárodní společnost) a celkově ty jeho nápady jsou sice dobré, ale špatně realizovatelné a když to někde řekne tak ho kvůli tomu pomlouvají a utahují si. Jde i o to, že je hrozně hodný a často ho využívají. Celkem mě to mrzí a nevím co s tím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 28.09.18 20:44

A má pro to předpoklady? :)

Helca83
Kecalka 117 příspěvků 28.09.18 20:48

Myslis ze si to sam uvedomuje nebo to resis ciste za sebe?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 20:53

Předpoklady určitě má on je hodně inteligentní a ví jak by to udělal jenže jde o to že vždycky když to někde řekne tak se setká akorát s nepochopením a ztrácí motivaci. A on to sám ví, pořád k sobě někoho hledá jenže skoro vždycky narazí.

Lenka_Hal
Závislačka 4803 příspěvků 28.09.18 20:57

Pokud jinak v realu normalne funguje, je tohle v podstate mila vlastnost. Rozhodne lepsi nez brucoun,ktery zase dokola tvrdi,ze nic nejde a nepujde a tak Ani nic nedela. :)

Halamka
Závislačka 3563 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 20:59

Pokud má předpoklady, vize (ano, vize) a ví, jak to udělat, potom ať to udělá. To je nejjednodušší cesta k tomu zavřít těm posmevackum a pomluvacum ústa…
Kdyby dál Einstein nebo Bell nebo Tesla na posmevackum, tak o nich asi nevíme…
No a potom jsou osoby s vizí a sny a ti jsou právem k smíchu..

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8758 příspěvků 28.09.18 21:00

No bóže, tak ho Kelišová pomlouvá. „Starý hadry přešili!“ :) A kdyby se mu sen vyplnil, pomlouvat třeba ani nepřestanou, nebo začnou pomlouvat jiní. Ať na ostatní kašle.

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 28.09.18 21:09

Tak mu buď oporou aspoň ty, když má kolem sebe takové blbouny ;)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8091 příspěvků 28.09.18 21:17

tak ať najde nějakýho investora a ty super nápady mu přednese, to bude test toho, jestli jsou to naivní blbiny nebo to má nějakej reálnej základ

Kostroma
Stálice 95 příspěvků 28.09.18 21:21

Brachovi se taky všichni smáli, když plánoval svoje podnikání. Teď se může smát on. Možná bych mu rekla, ať o tom min mluví před lidmi a nechává si to zatím pro sebe, není potřeba toho ventilovat moc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 21:24

Znam jednoho takoveho, kteremu se pred 5 lety vsichni smali a dnes zamestnava spoustu lidi a je tezce za vodou.

Ja jeste dnes, kdyz ho posloucham, prijde mi to, jak kdybych nemluvila s dospelym, ale s 10 letym ditetem. Ale proste mu to (fakt hodne dobre) vyslo.

Pokud k tomu ma predpoklady, proc to nerealizuje?

Anonym, info o kamaradovi.

lea79
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 28.09.18 21:25

Hele já měla takového spolužáka na VŠ. Byl absolutně mimo, občas jsme si říkali, jak může fungovat v normálním životě. A bum prorazil s firmou v americe, je mu lehce po třicítce a je vysmátý. Takže stačí mít trochu štěstí a pevnou vůli.

sluno22
Povídálka 13 příspěvků 28.09.18 21:28

Ahoj, lidi co se smejou cloveku ktery ma sny jsou jen poslusne stado ovci co umi rano vstat, jit do prace, po praci na pivo a remcat ze je zivot nanic jo a jeste se vysmivat cloveku co ma sny. A za cely zivot nic na tom svem nudnem zivote nezmenit. Jako by tim posmevovanim chteli ve druhem cloveku ty jeho plany zadupat protoze oni sami o nicem nesni. Partnere podporuj bud mu oporou a naslouchej mu. Ikdyz se ti nekdy samotne bude zdat ze uz moc fantaziruje no a co. Od toho tu hlavu mame. Nejsme stroje. Lide se sny jsou ti co vidi dopredu. Btw sama takoveho snilka mam. A mel svoje plany a ano smali se mu. Ale stejne si sel zatim. Korporatni firmu nevytvoril, ale diky jeho napadu vizi a pili mame co se financi tyce vyreseno.

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 28.09.18 21:31
@Anonymní píše:
Ahoj, ani nevím jestli potřebuju radu nebo se spíš jen vypovídat. Jde o to, že můj přítel je bohužel hodně lidem k smíchu. Jeho potíž je asi to, že je obrovský snílek a má určité nápady a vize (například chtěl by vytvořit jak tomu říká on sám nadnárodní společnost) a celkově ty jeho nápady jsou sice dobré, ale špatně realizovatelné a když to někde řekne tak ho kvůli tomu pomlouvají a utahují si. Jde i o to, že je hrozně hodný a často ho využívají. Celkem mě to mrzí a nevím co s tím.

přesně…at méně mluví a více koná… mě se taky každý smal když jsem kupovala zbouraný statek s vidinou že ho opravim a budu pronajímat…kdybych poslechla všechny okolo tak jsem dneska nekde za kasou v supermarketu… statek je opravený, pronajímám ho už 7.rokem a celkem fajn mě to živí :-)

MartinaIrena
Extra třída :D 10060 příspěvků 28.09.18 21:53
@Emimin7 píše:
No bóže, tak ho Kelišová pomlouvá. „Starý hadry přešili!“ :) A kdyby se mu sen vyplnil, pomlouvat třeba ani nepřestanou, nebo začnou pomlouvat jiní. Ať na ostatní kašle.
:mrgreen: :mrgreen:
Tak touhle radou se ucim ridit a je to super.
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >