Partnerovy zvrhlé choutky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 07:53
Partnerovy zvrhlé choutky...

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli některá z vás nemá podobnou zkušenost.. Partner se mi včera po 3 letech spokojeného vztahu svěřil, že má občas chuť na orální sex s mužem. Prý za tím rozhodně není nic víc než čistá chuť experimentovat, na ulicích kouká po ženách a do vztahu by s mužem nikdy nešel, s žádným by se prý nikdy nelíbal atd… Přirovnává to k tomu, jako má někdo rád např. svazování, tak on by občas zkusil tohle. Dokonce mi i řekl, že když mu bylo asi 13, tak si tu zkušenost párkrát prožil… :oops:

Jsem z toho strašně nesvá, bojím se, a je mi to trochu nepříjemné. Nemá někdo z vás podobnou zkušenost a radu, jak se s tím vyrovnat? Partnera moc miluju, ale tohle byla opravdu velká rána. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reakce:

terien
Echt Kelišová 7744 příspěvků 29.09.18 07:57

To není žádná zvrhlá choutka, tak ho to láká no :nevim: víš kolik holek láká lesbický sex?? A taky jsou ve vztahu spokojené a partnera milují.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 29.09.18 08:01
@terien píše:
To není žádná zvrhlá choutka, tak ho to láká no :nevim: víš kolik holek láká lesbický sex?? A taky jsou ve vztahu spokojené a partnera milují.

No je trochu asi bi..me partner rikal, ze normalniho chlapa ekluje kdyby se ho cizi chlap jen dotykal natoz oral..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 08:02
@terien píše:

Mě to právě neláká, a proto to nedokážu pochopit. Prostě je mi to trochu proti srsti… Snažím se na to nemyslet, ale sem tam je to prostě těžký… Zajímalo by mě, jestli to mají muži běžně… :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 08:05
@lilith1 píše:
No je trochu asi bi..me partner rikal, ze normalniho chlapa ekluje kdyby se ho cizi chlap jen dotykal natoz oral..

No, přesně to si myslím já.. Jenže on mi tvrdil, že má prostě jen chuť na „tu věc“..jakože na penis. Nejde tam o žádnýho skutečnýho člověka. Je mi z toho trochu zle, když si to představím :poblion:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 08:05

Co bych za to dala, kdyby s tímhle chlap přišel :) Šla bych do trojky hned :lol:

Nebuď tak úzkostná. Jestli je tohle pro tebe rána, tak co bys dělala, kdyby přišla nemoc, bouračka a tak ??

terien
Echt Kelišová 7744 příspěvků 29.09.18 08:05
@lilith1 píše:
No je trochu asi bi..me partner rikal, ze normalniho chlapa ekluje kdyby se ho cizi chlap jen dotykal natoz oral..

No tak je bi, to si člověk nevybírá :nevim:

terien
Echt Kelišová 7744 příspěvků 29.09.18 08:06
@Anonymní píše:
Mě to právě neláká, a proto to nedokážu pochopit. Prostě je mi to trochu proti srsti… Snažím se na to nemyslet, ale sem tam je to prostě těžký… Zajímalo by mě, jestli to mají muži běžně… :zed:
Že tebe to neláká… Trochu tolerance by neškodilo  ;)

Pidulka1991
Závislačka 2829 příspěvků 29.09.18 08:10

Uprimnekdyby mi tohle rekl manzel tak se na miste :poblion: …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 08:10
@terien píše: Že tebe to neláká… Trochu tolerance by neškodilo ;)

No tak já nevím, jestli jde mít zdravý vztah a potom třeba i rodinu s mužem, který je bisexuální. Snažím se být tolerantní, co to jde, ale zatím v tom teda nevidim nic pozitivního… :think:

P4ja
Kelišová 5820 příspěvků 29.09.18 08:11
@Anonymní píše:
No, přesně to si myslím já.. Jenže on mi tvrdil, že má prostě jen chuť na „tu věc“..jakože na penis. Nejde tam o žádnýho skutečnýho člověka. Je mi z toho trochu zle, když si to představím :poblion:

Je ti zle z vlastního manžela ?? Co troška tolerance a empatie. Vždyť tě nenutí, že to s ním musíš sdílet a nebo se na to koukat. A jeětě je upřímnej natolik, že ti to řekl, co víc chceš?

P4ja
Kelišová 5820 příspěvků 29.09.18 08:13
@Anonymní píše:
No tak já nevím, jestli jde mít zdravý vztah a potom třeba i rodinu s mužem, který je bisexuální. Snažím se být tolerantní, co to jde, ale zatím v tom teda nevidim nic pozitivního… :think:

Ona jako bisexualita je nemoc?? Že s bisexuálem nejde mít zdravý vztah ?? Řekla bych, že je spoustu lidí, kteří opradu bi jsou, a partneři to ani neví. Čistě hypoteticky si představ, že přijde tvoje dítě s tím, že je homosexuální, s tím uděláš co ??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 08:13
@P4ja píše:
Je ti zle z vlastního manžela ?? Co troška tolerance a empatie. Vždyť tě nenutí, že to s ním musíš sdílet a nebo se na to koukat. A jeětě je upřímnej natolik, že ti to řekl, co víc chceš?

Není to můj manžel, je mi 20 a jemu 23. Já jsem ráda, že mi to řekl, ale rozhodně si, asi jako většina žen, nepřeju, aby někde lítal za chlapama a tohle s nima provozoval. Bez mýho vědomí, ani s ním.

jahuhudka
Extra třída :D 10742 příspěvků 29.09.18 08:15
@terien píše: Že tebe to neláká… Trochu tolerance by neškodilo ;)

8o Tak ja bych tolerantni nebyla ,a bylo by mi fuk jestli na chut na ptaka nebo kacenu. Jednou je ve vztahu se mnou, s ostatnimi nema mit sex

P4ja
Kelišová 5820 příspěvků 29.09.18 08:16
@Anonymní píše:
Není to můj manžel, je mi 20 a jemu 23. Já jsem ráda, že mi to řekl, ale rozhodně si, asi jako většina žen, nepřeju, aby někde lítal za chlapama a tohle s nima provozoval. Bez mýho vědomí, ani s ním.

Tak mám spoustu homsexuálních i bi kamarádů i kamarádek a tohle si prostě nevybereš, tak to vidím jinak. Ale pokud se ti to příčí, tak ti nezbyde nic jiného než se s ním rozejít. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >