Potřebuju poradit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 29.09.18 14:29
Potřebuju poradit2

Dobrý den, mám s přítelem 4 měsíční miminko a žili jsme spolu rok a půl. Pritel po porodu casto sportuje, tak 3krat do tydne, a posledně měl turnaj a po turnaji šel s partií pít až do noci a mě nechal s miminkem samotnou v teplotách. A už přes měsíc začal přespávat každý den u sebe doma prý kvuli tomu aby se vyspal do práce. A po práci zas chodil taky k sobě domů si odpočinout, takze ke mě chodíval až kolem 17hodiny pohrat si s malým a okoupat ho a jít zase k sobě domů spat. Pry, že se musí vyspat do práce a že malý ho budí, tak jsem byla naštvaná, že k dítěti vstavam v noci jen ja..
Předtím jsme žili spolu, jen ten posledni měsíc chodí spát k sobě domů. Už jsme se kvůli tomu nejednou pohádali. A posledně odešel odeme i přesto, že jsem měla teploty, takze jsem musela to zvladnout nemocná, to už jsem se hrozně naštvala a změnila si simkartu z toho vzteku v horečkách.
Přítel pak kontaktoval denne mou matku a ptal se na mě a malého a že mi ma vzkázat, že odjíždí do zahraničí na měsíc za práci vydělat peníze a že jde vydělávat prý i pro mě a že mě prý miluje napsal mé mamce. A že se nutné musí semnou sejít, že chce moje nové tel. cislo když odjíždí a že se semnou chce rozloučit.
Po váhání jsem se s nim nakonec sešla a dala mu nové číslo bo ho moc chtěl před odjezdem, rozloučili jsme se. Řekl mi na rozloučenou, že mě miluje a že mi bude volat a psát.
Pak se celé 3 dny neozval. to jsem byla opět naštvaná a bála se jestli dojel v pořádku. Odjel na měsíc za práci po tom co přespával u sebe tam kde má trvalé bydliště. Řekl mi, že mi bude věrný a že jiná v tom není a že mi přiveze peníze. A že až přijede, že bude se chtít nastěhovat ke mě a že budem rodina. Pak se neozval celé 3 dny od te doby co odjel. A dozvěděla jsem se, že ani své rodině se neozýval. Měl vyplý telefon. Tak jsem měla obavy o něj.
Nakonec se ale ozval po 3 dnech a řekl, že nebyl signál. Ale že má druhý telefon a novou simkartu s kreditem 200 kč v novém telefonu kde prý signál je a se kterého mi ted volal poslední 4 dny každý večer a vyprávěl mi jak se tam má a co tam dělá. Včera mi už jen napsal večer, že už nemá kredit, tak že se mám prý připojit na facebook a psát si s nim tam. A to mi předtím tvrdil, že tam nemá internet, tak od včerejška najednou internet má. A že nemá možnost si tam dobít kredit. Ptal se mě jestli bych mu nedobila kredit. Na facebooku mi poslal pár fotek včera. Tak nevím no. Jsem celkem ted na vážkách jak se chovat k němu. Protože než odjel do zahraničí, tak měsíc přespával jinde a ke mě a za malým chodíval jen k večeru. A to jsem byla kvůli tomu strašně naštvaná. Sice mi slíbil, že jak přijede z Itálie, tak že se nastěhuje ke mě a že se bude starat o malého jak má, ale stejně nevím zda tomu věřit.
Nyní se ozýval vždy večer, denně hovor vždy cca 15 minut. A ted nemá od včerejška prý kredit, tak mi už nemůže volat. Na facebooku nejsme v přátelích bo já si ho před pár týdny smazala kvůli tomu, že přespával jinde-tam kde má trvalé bydliště. Do přátel si mě ale sám od sebe nepřidal včera, zatím. Nevím ted zda mu mám ten kredit dobít. To by si ho mohl ale dobít sám přes internet ne?
Poradíte mi prosím abych situaci viděla s větším nadhledem a nějak se neponížila? A jak s nim mám správně komunikovat po tom všem když je v zahraničí?? Měli byste nějakou radu? Jsem ještě trochu naštvaná, ale nedávám mu to najevo. Chtěla bych ten vztah zachránit jak se jen dá, ale abych já byla ta, o kterou on se bude snažit. Myslíte, že je chyba když mu dobiju kredit? Poradíte?? Jak byste se zachovaly na mém místě?
Právě že si nejsem jista zda mě ještě miluje a nebo semnou takto chce udržovat komunikaci jen s kamarádství? To mi právě sám neřekne. Na to mi odpověděl před odjezdem, že mě miluje.. Nevím zda tomu věřit ani nevím zda mám věřit tomu jak říkal, že jak přijede, tak že bude bydlet s náma. Omlouvám se za pravopisné chyby. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ivašot.
Kelišová 6762 příspěvků 29.09.18 14:38
@TĚHOTNÁ29 píše:
Dobrý den, mám s přítelem 4 měsíční miminko a žili jsme spolu rok a půl. Pritel po porodu casto sportuje, tak 3krat do tydne, a posledně měl turnaj a po turnaji šel s partií pít až do noci a mě nechal s miminkem samotnou v teplotách. A už přes měsíc začal přespávat každý den u sebe doma prý kvuli tomu aby se vyspal do práce. A po práci zas chodil taky k sobě domů si odpočinout, takze ke mě chodíval až kolem 17hodiny pohrat si s malým a okoupat ho a jít zase k sobě domů spat. Pry, že se musí vyspat do práce a že malý ho budí, tak jsem byla naštvaná, že k dítěti vstavam v noci jen ja..
Předtím jsme žili spolu, jen ten posledni měsíc chodí spát k sobě domů. Už jsme se kvůli tomu nejednou pohádali. A posledně odešel odeme i přesto, že jsem měla teploty, takze jsem musela to zvladnout nemocná, to už jsem se hrozně naštvala a změnila si simkartu z toho vzteku v horečkách.
Přítel pak kontaktoval denne mou matku a ptal se na mě a malého a že mi ma vzkázat, že odjíždí do zahraničí na měsíc za práci vydělat peníze a že jde vydělávat prý i pro mě a že mě prý miluje napsal mé mamce. A že se nutné musí semnou sejít, že chce moje nové tel. cislo když odjíždí a že se semnou chce rozloučit.
Po váhání jsem se s nim nakonec sešla a dala mu nové číslo bo ho moc chtěl před odjezdem, rozloučili jsme se. Řekl mi na rozloučenou, že mě miluje a že mi bude volat a psát.
Pak se celé 3 dny neozval. to jsem byla opět naštvaná a bála se jestli dojel v pořádku. Odjel na měsíc za práci po tom co přespával u sebe tam kde má trvalé bydliště. Řekl mi, že mi bude věrný a že jiná v tom není a že mi přiveze peníze. A že až přijede, že bude se chtít nastěhovat ke mě a že budem rodina. Pak se neozval celé 3 dny od te doby co odjel. A dozvěděla jsem se, že ani své rodině se neozýval. Měl vyplý telefon. Tak jsem měla obavy o něj.
Nakonec se ale ozval po 3 dnech a řekl, že nebyl signál. Ale že má druhý telefon a novou simkartu s kreditem 200 kč v novém telefonu kde prý signál je a se kterého mi ted volal poslední 4 dny každý večer a vyprávěl mi jak se tam má a co tam dělá. Včera mi už jen napsal večer, že už nemá kredit, tak že se mám prý připojit na facebook a psát si s nim tam. A to mi předtím tvrdil, že tam nemá internet, tak od včerejška najednou internet má. A že nemá možnost si tam dobít kredit. Ptal se mě jestli bych mu nedobila kredit. Na facebooku mi poslal pár fotek včera. Tak nevím no. Jsem celkem ted na vážkách jak se chovat k němu. Protože než odjel do zahraničí, tak měsíc přespával jinde a ke mě a za malým chodíval jen k večeru. A to jsem byla kvůli tomu strašně naštvaná. Sice mi slíbil, že jak přijede z Itálie, tak že se nastěhuje ke mě a že se bude starat o malého jak má, ale stejně nevím zda tomu věřit.
Nyní se ozýval vždy večer, denně hovor vždy cca 15 minut. A ted nemá od včerejška prý kredit, tak mi už nemůže volat. Na facebooku nejsme v přátelích bo já si ho před pár týdny smazala kvůli tomu, že přespával jinde-tam kde má trvalé bydliště. Do přátel si mě ale sám od sebe nepřidal včera, zatím. Nevím ted zda mu mám ten kredit dobít. To by si ho mohl ale dobít sám přes internet ne?
Poradíte mi prosím abych situaci viděla s větším nadhledem a nějak se neponížila? A jak s nim mám správně komunikovat po tom všem když je v zahraničí?? Měli byste nějakou radu? Jsem ještě trochu naštvaná, ale nedávám mu to najevo. Chtěla bych ten vztah zachránit jak se jen dá, ale abych já byla ta, o kterou on se bude snažit. Myslíte, že je chyba když mu dobiju kredit? Poradíte?? Jak byste se zachovaly na mém místě?
Právě že si nejsem jista zda mě ještě miluje a nebo semnou takto chce udržovat komunikaci jen s kamarádství? To mi právě sám neřekne. Na to mi odpověděl před odjezdem, že mě miluje.. Nevím zda tomu věřit ani nevím zda mám věřit tomu jak říkal, že jak přijede, tak že bude bydlet s náma. Omlouvám se za pravopisné chyby. Děkuji.

už zase :zed: . Takže ti poradím nako v minulé diskuzi. Začněte se konečně chovat jako dospělí a neřešit krávoviny jako jestli mu máš vzít klíče od bytu nebo mu dobít kredit. Já jen doufám, že ta 29 v nicku není věk…

Jannys
Kelišová 6512 příspěvků 29.09.18 14:45

:think: už zase?To opravdu potřebuješ helpnout od zdejších uživatelek co máš dělat?

Podzemka
Stálice 63 příspěvků 29.09.18 14:52

Dám ti dvě rady:

1. Přestaň se ponižovat před chlapem - pokud sám nechce, nemá to smysl.

2. Přestaň vás oba ztrapňovat v diskuzích.

Enmamma
Závislačka 3075 příspěvků 29.09.18 14:54

Mě přijde, že se chováte oba jako dvě patnáctky.

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 29.09.18 14:56

Tak za prve,je to desne napsane..mohla by sis to po sobe prvne precist nez to vlozis do diskuze.. :zed: a za druhe , nechapu proc bydlite kazdy zvlast kdyz mate dite?? Takoveho chlapa (jestli se tak da nazvat) bych nechtela ani za milion..

lachtanice86
Kelišová 6670 příspěvků 29.09.18 14:58

@TĚHOTNÁ29 tak za prvé, bylo by fajn si to po sobě nejdřív přečíst a za druhé, máte dítě, tak se tak oba chovejte. :zed:

Verun83
Echt Kelišová 8874 příspěvků 33 inzerátů 29.09.18 15:03

Furt dokola. Dej uz pokoj.

skorotehotna
Kecalka 340 příspěvků 29.09.18 15:04

Asi sis s nim neměla dělat dítě. Dítě se děla s manželem a ne s nevyspelym kamarádem. Při větě “odjel od nás domu” se mi teda protocily panenky???? mít s ženou dítě a říkat “doma” někde jinde než s ni, to mas teda pevný nervy celkem

Svistice
Neúnavná pisatelka 17555 příspěvků 18 inzerátů 29.09.18 15:08

@TĚHOTNÁ29 Oba potrebujete dospet. Promin, ale prvni co me napadlo bylo, ze takhle to vypada, kdyz si facebookove deti porizuji deti. Jen to dite prekvapive nejde vymazat ci zablokovat?
Zajdete si do manzelske poradny, jestli chcete na vztahu zapracovat.

thalasan
Kecalka 146 příspěvků 29.09.18 15:18

No pokud jsi mu odmítla dát klíče od bytu, na který ti dal peníze, tak se nedá říct, že jste spolu bydleli :nevim: ten vztah nevztah je divnej od začátku :nevim:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 29.09.18 15:19
8o :nevim: 8o
pikola
Neúnavná pisatelka 19466 příspěvků 29.09.18 15:24

Tak kredit bych mu nedobila, to snad zvládne sám když má internet :roll:

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 29.09.18 15:30

Hlavně se už prosím nemnožte.

TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 29.09.18 15:33

No já mu tehdy řekla, že mu dám klíče až mi dokáže že o nás stojí a nebude pořád v tahu.. Protože na nás měl málo času…A on místo toho aby se snažil, tak se odstěhoval. A ted je v zahraničí a chce abych mu dobila kredit.. Tak právě nad tím vším uvažuju… A chtěla jsem poradit i od někoho jiného.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >