Nevím, jestli se dál snažit otěhotnět

Anonymní
30.5.17 21:39

Nevím jestli se dál snažit otěhotnět

Nevim jestli se dal snazit otehotnet. Jednou tehotenstvi skoncilo laparoskopii a ted si nejsem jista jestli se dal snazit.Kdyz mam plodne dny, tak pritele boli hlava nebo usne po praci. Prijde mi ze to dite nechce, jen rika ze chce. Jinak by se vic snazil.Dnes zase promarnil,,plodny den".Jeste se divi, ze se zlobim. Ocekavala bych vetsi spolupraci od nej.Zase se mu nechci vnucovat. Jenze on ma chut vzdy ve spatne dny-neplodne.Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23358
30.5.17 21:40

A jak dlouho se snažíte cíleně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
30.5.17 21:42

Já bych doporučovala nesnažit se cíleně, ono sex na povel jen kvůli plození dětí nebývá nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1464
30.5.17 21:42

No já se manželovi moc nedivím. Řekla bych, že u něj funguje psychika a nechce s tebou spát, protože musi ( v plodný dny). Chce to trochu polevit a milovat se protože chcete a ne protože musíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5073
30.5.17 21:44

Neříkej mu, kdy máš plodné dny a přestaň se na to soustředit. Začněte si užívat jeden druhého, bez ohledu na to jestli je před ovulací nebo po ní. A ukaž mu, že je pro tebe mužem, ne jen chodící spermabankou. Držím palec :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14279
30.5.17 21:44

No uprimne ja byt chlap a pribehnout za mnou zenska ze ma plodny den a musi to delat ted hned tak taky ztratim chut :D zkousejte to casteji, ale neberte to jako povinnost s jedinym cilem- splodit dite. Ono se vetsinou postesti spis, kdyz se prestane snazit a bere se to s klidem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4250
30.5.17 21:49

@jary1 Nemá manžela, jen přítele. Jestli v tom nebude ten zakopaný pes… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1464
30.5.17 21:55

@Icestar jsem to nějak přehlídla. Ale co, manžel nebo přítel, pořád je to jen chodící spermabanka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.17 21:56

On se me ale sam pta, kdy mam plodne dny. Snazily jsme se pul roku a pak tehotenstvi nedopadlo.Ted se snazime a nesnazime.Ja uz ani testy nekupuju, ovulaci odhaduju jen dle delky cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
12142
30.5.17 21:57
@Icestar píše:
@jary1 Nemá manžela, jen přítele. Jestli v tom nebude ten zakopaný pes… :think:

jo jo když se mu bude říkat manžel, tak bude s nadšením sexovat 7× denně :mrgreen: :mrgreen:
to je logika :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
30.5.17 21:57

Přítel mi přijde chudák, nekuka na povel, tak dostane sprdunk… Jak by ses cítila ty, kdyby ti on vyčítal, že jsi mu nebyla po vůli přesně v danou chvíli, kdy si zamanul? Tímhle stylem dojdete dřív k rozchodu než diteti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
30.5.17 21:58

Tak se vykašlete na plodné dny, dejte si pauzu od dělání dětí a užívejte si. Mě se vždycky podařilo otěhotnět, když jsem se na to vykašlala. Pak jsem otěhotněla ani nevěděla jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 22:00

Taky bych nerikala, kdy je ovulace a sex zakomponovala do celeho mesice, v plodne dny casteji nez jindy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
30.5.17 22:00
@Anonymní píše:
On se me ale sam pta, kdy mam plodne dny. Snazily jsme se pul roku a pak tehotenstvi nedopadlo.Ted se snazime a nesnazime.Ja uz ani testy nekupuju, ovulaci odhaduju jen dle delky cyklu.

No tak mu řekni úplně jiný den než máš spočítáno a vyřešeno, ne? 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
30.5.17 22:01
@Anonymní píše:
On se me ale sam pta, kdy mam plodne dny. Snazily jsme se pul roku a pak tehotenstvi nedopadlo.Ted se snazime a nesnazime.Ja uz ani testy nekupuju, ovulaci odhaduju jen dle delky cyklu.

Tak mu řekni, že to nehlídáš. Ale s tímhle přístupem bych hádala, že je asi z té ztráty špatný a další těhotenství nechce. Ale nevím, nejsem on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama