Nevím si rady-jsem blázen?

Anonymní
14.8.20 02:40

Nevím si rady-jsem blázen?

Zdravím všechny :) předem se omlouvám za anonym, ale nechci, aby mě tu někdo poznal. Potrebuji poradit a nebo se jen vypovídat. Jsem ztracená už pár let…možná víc, jak pár let. Potrebuji znát nezaujatý názor, zda už nejsem blázen.
Nejdřív trošku uvedu momentální situaci…mám 5 let přítele a s ním 2 děti. Jsem šťastná(samozřejmě mracky ve vztahu někdy jsou, ale nic vazneho),plánujeme do budoucna svatbu. Přítele miluji, ALE…Teď k problému.
Začnu od začátku.
Začalo to už v 5.třídě na ZŠ, přišel k nám nový spolužák a já se do něj na první pohled zamilovala. Nejkrásnější kluk na světě…takhle to trvalo až do konce ZŠ. Byla jsem super parta i s ostatníma spoluzakama. Hodně jsme se scházeli, měla jsem ho stále na očích.. on o mě neprojevil nikdy žádný zájem, jako o holku co by chtěl, ale jen o kámošku. Pak přišla střední..stále byl v mém srdci, i když se hodně projevovala puberta ( měla jsem spoustu kluků-asi jsem si tím i kompenzovala priserny vztah s otcem-hledala jsem nejspíš někoho, nějakého kluka který mě bude milovat, ale opak byl pravdou-vzdy jsem byla dobrá jem na to jedno-ale o tom nechci mluvit) i přes to všechno…stále jsem na něj myslela, stále jsme se scházeli i když méně. Pořád byl tak krásný..v roce 2015 jsem si našla přítele, se kterým jsem dodnes. Věděl o me minulosti a nechtěl, aby používala messenger a starý facebook, bal se, aby mě nikdo nepsal, jsem jen jeho a tak. Tak jsem utnula veškerý kontakt s celou naši partou a ještě se odstěhovala 250km daleko. Nikdo se po mě neshanel, všechno bylo dobrý.. ale poslední rok jsem zase neustále začala myslet na toho spolužáka. Zdá se mi o něm hlavně v noci..každou noc. Krásné sny..vymyšlené sny a někdy i to, co se stalo. Ale hledám si spojitosti a věcmi které se staly a které bych si přála, aby se stali. Třeba např.. ještě na zakladce, nemohla jsem ven s partou a on mi po nejlepší kamarádce poslal tulipán. Ze je pro mě. Přemýšlím nad tím, zda třeba necítil něco ke mě…Nebo si vybavuji že jsem s nima nebyla na jedné party a on se naštval, že jsem tam nebyla a odsekaval mi.
Ještě abych upřesnila..vždy jsem byla pri těle.. ale v roce 2014 se mi podařilo zhubnout. Pamatuji si, že mi dal jen tak pusu na tvář…chodili jsme spolu i pár krát jen sami 2 ven…prostě jsem si přišla, že se mu libim…hlavně teď v těch snech, sním o tom, že mě miluje…A já jeho..Já ho asi fakt ještě miluji. Ale přítele také miluji. Každého z nich MILUJI jinak. Mám strach že jsem z toho uz blázen. Přijdu si, jak kdybych přítele podvadela. Už nevím jak dál…před pár dny jsem mu znovu po 5 letech napsala. Potaji jsem se přihlásila na starý mess a napsala mu. Zatim jsme si napsali jen 3 zprávy. Žádné vypisování to není. Tak obden si odepiseme. Byl velmi udiveny, že jsem si na něj vzpomněla.
Opravdu nevím jak dál…jak si to v té hlavě srovnat. Hlavně nevím, co mám dělat. Rada bych ho i viděla, ale nevím jak to udělat a ani jestli by měl zájem. Rada bych se mu podívala do jeho modrých oči a pořádně s ním pokecala. Kolikrát ve snu jsme se i libali a já měla pak šílené výčitky svědomí vůči pritelovi.
Prosím řekněte mi…jsem blázen? Už jsem přemýšlela i nad psychologem. Nevím co s tím.
Omlouvám se za sloh, ale to krátce nejde napsat a to jsem nepsala všechno a všechny situace. Děkuji že jste to dočetli až sem. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2585
14.8.20 02:52

Jo, přijdeš mi trochu mimo, nedospělá (zaseknout se na klukovi ze základky :roll: ), znuděná klidným životem.

Napsat mu byla teda kardinální chyba, zvlášť pokud s partnerem máte nepsanou domluvu, že se s ním nebudeš kontaktovat. Skončíš jak ti chlapi v každé druhé diskuzi tady, co si nosí mobil i na záchod a ztrapňují se lhaním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
14.8.20 03:31

Jasně, přítele miluješ, a proto sníš o klukovi ze základky. To je teda láska zase. :(

Máš v sobě nedořešený komplex z dětství, zmiňuješ tehdejší nadváhu a následné zhubnutí. Možná si chceš v novém těle dopřát to, co jsi chtěla už ve starým, ale nemělas na to sebevědomí. Možná si jen chceš dokázat, že teď už můžeš dostat toho, koho chceš.

Ale kvůli tomu nemusíš hrát na více stran, většinu chlapů dostaneš (na kafe, do postele) už jen tím, že vidí, jak za nimi vtíráš. Tak to prostě je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11846
14.8.20 04:28

Ale ty nemilujes toho kluka ze zakladky. Ty milujes tu predstavu, kterou o nem mas. Vysnila sis, ze on je takovy a makovy, pritom realita bude uplne jina.
Sni si dal o sve detske nenaplnene lasce, ale nenic to, co uz s partnerem mate. Protoze ona ta tva predstava neni realna a vetsinou prijde nehezke rozcarovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18490
14.8.20 04:36

8o 8o ty jsi dobrý mešuge. Zamrzla jsi v těch 15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2375
14.8.20 04:39

Nejkrásnější kluk ze základky vs. chlap, se kterým máš dvě děti. To se těžko rozhoduje, kterého si vybrat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18490
14.8.20 05:47
@akavi píše:
Nejkrásnější kluk ze základky vs. chlap, se kterým máš dvě děti. To se těžko rozhoduje, kterého si vybrat :think:

Tak víš jak, dostala tulipán a pusu na tvář, to je osudový :lol: partner to určitě pochopí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.20 05:48

Nejsi zamilovaná do bývalého spolužáka, ale do představy o něm. Vše si idealizuješ ale realita je dozajista jiná. Tvůj nynější vztah je nudný, fádní, šedivý, asi ti něco chybí a proto utíkáš do představ.

A tvůj partner si sám sebou také není moc jistý, protože proč by ti jinak měl zakazovat starý messenger :nevim: To je opravdu důvěra ve vztahu od samého začátku, fakt! Vůbec nechápu, jak jsi na něco takového mohla přistoupit. Tohle mi říct, tak letí hned na začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27684
14.8.20 05:58

Zahráváš si s ohněm kvůli klukovi ze základky. Holka na jedno asi v tobě zůstala. Když ti musí někdo zakazovat sociální sítě, abys něco neprovedla. Jen tak dál, budeš sama. Děti ve střídavce. Vše kvůli zamilovanosti v patnácti :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2375
14.8.20 06:11
@terien píše:
Tak víš jak, dostala tulipán a pusu na tvář, to je osudový :lol: partner to určitě pochopí

Naprosto to chápu. Tomu se nedá odolat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7999
14.8.20 06:12

Hlavně že máš 2 děti. Asi se doma nudís, jdi někam makat. Ono tě to fantazirovani přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28634
14.8.20 06:39
@Anonymní píše:
Zdravím všechny :) předem se omlouvám za anonym, ale nechci, aby mě tu někdo poznal. Potrebuji poradit a nebo se jen vypovídat. Jsem ztracená už pár let…možná víc, jak pár let. Potrebuji znát nezaujatý názor, zda už nejsem blázen.
Nejdřív trošku uvedu momentální situaci…mám 5 let přítele a s ním 2 děti. Jsem šťastná(samozřejmě mracky ve vztahu někdy jsou, ale nic vazneho),plánujeme do budoucna svatbu. Přítele miluji, ALE…Teď k problému.
Začnu od začátku.
Začalo to už v 5.třídě na ZŠ, přišel k nám nový spolužák a já se do něj na první pohled zamilovala. Nejkrásnější kluk na světě…takhle to trvalo až do konce ZŠ. Byla jsem super parta i s ostatníma spoluzakama. Hodně jsme se scházeli, měla jsem ho stále na očích.. on o mě neprojevil nikdy žádný zájem, jako o holku co by chtěl, ale jen o kámošku. Pak přišla střední..stále byl v mém srdci, i když se hodně projevovala puberta ( měla jsem spoustu kluků-asi jsem si tím i kompenzovala priserny vztah s otcem-hledala jsem nejspíš někoho, nějakého kluka který mě bude milovat, ale opak byl pravdou-vzdy jsem byla dobrá jem na to jedno-ale o tom nechci mluvit) i přes to všechno…stále jsem na něj myslela, stále jsme se scházeli i když méně. Pořád byl tak krásný..v roce 2015 jsem si našla přítele, se kterým jsem dodnes. Věděl o me minulosti a nechtěl, aby používala messenger a starý facebook, bal se, aby mě nikdo nepsal, jsem jen jeho a tak. Tak jsem utnula veškerý kontakt s celou naši partou a ještě se odstěhovala 250km daleko. Nikdo se po mě neshanel, všechno bylo dobrý.. ale poslední rok jsem zase neustále začala myslet na toho spolužáka. Zdá se mi o něm hlavně v noci..každou noc. Krásné sny..vymyšlené sny a někdy i to, co se stalo. Ale hledám si spojitosti a věcmi které se staly a které bych si přála, aby se stali. Třeba např.. ještě na zakladce, nemohla jsem ven s partou a on mi po nejlepší kamarádce poslal tulipán. Ze je pro mě. Přemýšlím nad tím, zda třeba necítil něco ke mě…Nebo si vybavuji že jsem s nima nebyla na jedné party a on se naštval, že jsem tam nebyla a odsekaval mi.
Ještě abych upřesnila..vždy jsem byla pri těle.. ale v roce 2014 se mi podařilo zhubnout. Pamatuji si, že mi dal jen tak pusu na tvář…chodili jsme spolu i pár krát jen sami 2 ven…prostě jsem si přišla, že se mu libim…hlavně teď v těch snech, sním o tom, že mě miluje…A já jeho..Já ho asi fakt ještě miluji. Ale přítele také miluji. Každého z nich MILUJI jinak. Mám strach že jsem z toho uz blázen. Přijdu si, jak kdybych přítele podvadela. Už nevím jak dál…před pár dny jsem mu znovu po 5 letech napsala. Potaji jsem se přihlásila na starý mess a napsala mu. Zatim jsme si napsali jen 3 zprávy. Žádné vypisování to není. Tak obden si odepiseme. Byl velmi udiveny, že jsem si na něj vzpomněla.
Opravdu nevím jak dál…jak si to v té hlavě srovnat. Hlavně nevím, co mám dělat. Rada bych ho i viděla, ale nevím jak to udělat a ani jestli by měl zájem. Rada bych se mu podívala do jeho modrých oči a pořádně s ním pokecala. Kolikrát ve snu jsme se i libali a já měla pak šílené výčitky svědomí vůči pritelovi.
Prosím řekněte mi…jsem blázen? Už jsem přemýšlela i nad psychologem. Nevím co s tím.
Omlouvám se za sloh, ale to krátce nejde napsat a to jsem nepsala všechno a všechny situace. Děkuji že jste to dočetli až sem. :srdce:

Hlavně toho kluka nestalkuj, at se neztrapňuješ…

Já bych byla dost otrávená, kdyby mě po letech začal uhánět někdo ze základky, s kým jsem se třeba líbala, nemám to ráda…

Jinak by mi dost vadilo, kdyby mi chlap zakazoval soc. sítě atd., divím se, žes na to přistoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1155
14.8.20 07:19

To je celé tak trapné, že bych se s tímto “problémem” styděla vyjít na světlo i anonymně i zde na emiminu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50533
14.8.20 07:25

Jak clanek v Bravu 8).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11302
14.8.20 07:31

Ježíš, probuď se a postav pevnýma nohama na zem. Tvůj přítel je zřejmě normální chlap, sama píšeš, že je vztah v pořádku, máte dvě děti a ty nevíš, co se sebou? Dospělost jako taková se pozná nejen podle koz, ale hlavně tím, jak se člověk dokáže popasovat s odpovědností a všedním životem. Kdyby tě týral, prochlastal nebo progembloval celou výplatu a ty neměla pro děti na sunar, neřeknu ani popel, že nad něčím z minulosti přemýšlíš. Takhle mi přijde, že máš jen roupy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama