Nevíte co s tím?

24.10.20 10:37

Nevíte co s tím?

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat. Měla jsem poslední menses 10-14.9. A už mám 15 dni zpoždění. Předevčírem ráno při utírání na malé jsem zpozorovala růžový výtok ale jen jednou a cca 2 hodiny nic vic, a pocit že by měla přijít menstruace žádná. Nevíte co by to mohlo být? Děkuji za odpovědi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4503
24.10.20 10:44

Za prve to může být těhotenství… a za druhé tisích příčín kvůli kterým budeš muset navštívit gynekologa. Takže nejdříve test a pak gynda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
24.10.20 10:45

Pokud mas 15 dnu zpoždění s ms tak bych si udelala tehotensky test :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.20 10:46

Test jsem si dělala a byl negativní. Ale v týdnu si udělám další a uvidí se. Nikdy se mi nic takového nestalo tak jsem nevěděla co to může být :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4503
24.10.20 10:53
@Martulka22 píše:
Test jsem si dělala a byl negativní. Ale v týdnu si udělám další a uvidí se. Nikdy se mi nic takového nestalo tak jsem nevěděla co to může být :nevim:

tak test v ponděli ještě a jak bude negativní, tak určitě na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.20 10:55

@Veru1987 Děkuji moc za radu. Moje doktorka tam není je doma s dětmi kvůli koronaviru tak když tak to zkusim nějak pořešit. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4503
24.10.20 10:59
@Martulka22 píše:
@Veru1987 Děkuji moc za radu. Moje doktorka tam není je doma s dětmi kvůli koronaviru tak když tak to zkusim nějak pořešit. :?

Náhradu nemá? Pak jedině zavolat do nemocnici na gynekologii, oni ti asi jen injekci na vyvoláni menses pichnou. Ale jak je to 14 dní test by byl pozitivní. Dělala jsi si více testu?,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.20 11:08

@Veru1987 Náhradu nemá právě. :nevim: Kdyby byl další test negativní tak tam zavolam. Minuly týden mi nebylo zrovna nejlepe, bylo mi na zvracení a motala se mi hlava. Neměla jsem chuť vůbec na nic a test byl negativní tak nevím co to bylo :nevim: dělala jsem si 2 po týdnu a na obouch nic :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14602
24.10.20 11:57

Bolí tě něco? Jsi v nějakém větším stresu? Jsi spíš dost štíhlá? Držíš nějakou dietu? Byla jsi v minulém měsíci výrazněji nemocná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10692
24.10.20 12:02

Pokud nejsi tehotna, nemas zadne zjevne problemy, tak bych osobne pockala do terminu dalsi MS, pokud by nedorazila ani ta, tak k Dr. na prohlidku a pripadne vyvolavacku. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.20 07:40

@Ou bolí mě jen kříž a je mi občas dost nevolno a motá se mi často hlava :zed: mám 162 cm a 65 kg takže mám akorát. Nedržím žádnou dietu a nemocná jsem taky nebyla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.20 10:55

Tak nakonec mám 42 dní zpoždění s ms. Dělala jsem si 4× těhotenský test a všechny negativní. Do nemocnice mě nevzali a řekli mi že si mám sehnat svoji doktorku a zjistit nějaký záskok ale ona tam pořád není. :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
19.11.20 11:06

@Martulka22 to je krásný přístup :potlesk: :cert: hrůza snad se to brzy vyřeší ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.20 11:13

@Adla608 No úžasný nemohla jsem nikde v tomhle období sehnat gynekologa co by mě normálně vyšetřil abych věděla že jsem v pohodě a sestra mi v nemocnici řekla že se tam posílá jen od gynekologa, že takhle to tam nefunguje ab tam člověk chodil jen tak že si mám udělat další test jestli nejsem těhotná. :roll: takže ochota je fakt masakr. Tak já vůbec nevím čím to může vlastně být. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
včera v 10:52

Ahojte, tak nakonec jsem to dostala ale jen na 2 dny.Vzdy mám cca 7 dní ms. Mennstruace byla 22.-24. Ted 3.den mě strašně bolí v podbřišku, kříž a bolí strašně bradavky. Nevíte co to může být?? Děkuju moc za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama