Pozitivní ovulační test 4 dny za sebou

Anonymní
23.10.20 16:22

Ovulacni test 4 dny za sebou pozitivní

Ahoj nemáte někdo zkušenost?
Podle kalendáře bych mela mit ovulaci dnes v patek. Testuji kazdy den ovulacni testy ve stejnou dobu a před tim 2 hodiny nepiju a mam je stále pozitivní kazdy den :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28284
23.10.20 16:39

Čtyři dny v kuse neovuluješ. Přestala byh lepítkovat testíky do deníčku a zkusila starou dobrou metodu jednou za tři dny sex. Jednou se trefit musíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
23.10.20 17:29

Nebo měření bazální teploty ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
23.10.20 17:41
@Russet píše: Čtyři dny v kuse neovuluješ. Přestala byh lepítkovat testíky do deníčku a zkusila starou dobrou metodu jednou za tři dny sex. Jednou se trefit musíte.

Vy jste teda příjemná, achjo. Vždyť nemůžete vědět, jak dlouho se třeba paní snaží. Snažme se podporovat a být k sobě příjemné :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
23.10.20 18:29
@eva1404 píše:
Vy jste teda příjemná, achjo. Vždyť nemůžete vědět, jak dlouho se třeba paní snaží. Snažme se podporovat a být k sobě příjemné :srdce:

Souhlas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28284
23.10.20 18:29
@eva1404 píše:
Vy jste teda příjemná, achjo. Vždyť nemůžete vědět, jak dlouho se třeba paní snaží. Snažme se podporovat a být k sobě příjemné :srdce:

Myslíš, že to přehnané testování k něčemu je? Je důležité vědět, že ovuluje. Ale pak to nechat tak nějak plynout. Protože jí z toho leda začne hrabat. Jak poznáš, že nejsem příjemná? Radím ji přece celkem věcně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
23.10.20 18:31
@Anonymní píše:
Ahoj nemáte někdo zkušenost?
Podle kalendáře bych mela mit ovulaci dnes v patek. Testuji kazdy den ovulacni testy ve stejnou dobu a před tim 2 hodiny nepiju a mam je stále pozitivní kazdy den :think:

Podle mě je pozitivní až ten poslední (dnešní). Můžeš mít vyšší hladinu LH (což je třeba můj případ), takže jsou ty pozitivní několik dnů v řadě. Já mám třeba půlku cyklu pozitivní ovulační testy. Takže teď už je nedělám, protože to nemá smysl. Přeji ať se brzy zadaří!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28284
23.10.20 18:36
@BrnackaM píše:
Souhlas

Co nepříjemného jsem jí napsala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28284
23.10.20 18:37
@BrnackaM píše:
Podle mě je pozitivní až ten poslední (dnešní). Můžeš mít vyšší hladinu LH (což je třeba můj případ), takže jsou ty pozitivní několik dnů v řadě. Já mám třeba půlku cyklu pozitivní ovulační testy. Takže teď už je nedělám, protože to nemá smysl. Přeji ať se brzy zadaří!

Taky si myslím. Je to takové rozpité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
23.10.20 18:39
@Russet píše:
Myslíš, že to přehnané testování k něčemu je? Je důležité vědět, že ovuluje. Ale pak to nechat tak nějak plynout. Protože jí z toho leda začne hrabat. Jak poznáš, že nejsem příjemná? Radím ji přece celkem věcně.

Ano, je důležité vědět, že ovuluje. A pokud si nechce/nemůže měřit bazálku, tak jsou ovu testy další možností, jak se v tom cyklu zorientovat. A pak taky třeba může mít nepravidelné cykly, to pak úplně nestačí nechat to „plynout“. Mluvím z vlastní zkušenosti.
Nadhled je potřeba, to souhlasím, ale my nevíme, v jaké fázi paní je… Třeba právě začala se sledováním ovulace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
23.10.20 19:44

Pozitivní je až když je stejný nebo tmavší než kontrolní proužek..a značí, že ovulace proběhne do 24 hodin :wink: taky to poznas podle hlenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 21:45

Ja je mela tez treba 3 dny zasebou. Produkujes tento mesic vic hormonu. K ovulaci dojde jakmile zacne ten hormon klesat. To znamena ze se to bere ze k ovulaci dojde za cca 24 hodin od POSLEDNIHO pozitivniho testu. To vychazi cca, ze v den kdy bude carka zase slabnout dojde k ovulaci. Hodne stesti:)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 23:46

Taky mám testy pozitivní dlouho, cca týden. Ale u mě nikdy nejsou čárky stejně výrazné :think: Myslela jsem si že ovulace probíhá první den co test začne mít čárky dve, tak jsem asi myslela blbě. :? No jesli se snažíte dele co zkusit gynekologa, aby se podíval na tu ovluaci? Me jednou řekl že vidí krásný folikul, takže na ultrazvuku by to mohl vidět a pak se můžete snažit. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama