Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Čtyři dny v kuse neovuluješ. Přestala byh lepítkovat testíky do deníčku a zkusila starou dobrou metodu jednou za tři dny sex. Jednou se trefit musíte.
@Russet píše: Čtyři dny v kuse neovuluješ. Přestala byh lepítkovat testíky do deníčku a zkusila starou dobrou metodu jednou za tři dny sex. Jednou se trefit musíte.
Vy jste teda příjemná, achjo. Vždyť nemůžete vědět, jak dlouho se třeba paní snaží. Snažme se podporovat a být k sobě příjemné ![]()
@eva1404 píše:
Vy jste teda příjemná, achjo. Vždyť nemůžete vědět, jak dlouho se třeba paní snaží. Snažme se podporovat a být k sobě příjemné
Souhlas
@eva1404 píše:
Vy jste teda příjemná, achjo. Vždyť nemůžete vědět, jak dlouho se třeba paní snaží. Snažme se podporovat a být k sobě příjemné
Myslíš, že to přehnané testování k něčemu je? Je důležité vědět, že ovuluje. Ale pak to nechat tak nějak plynout. Protože jí z toho leda začne hrabat. Jak poznáš, že nejsem příjemná? Radím ji přece celkem věcně.
@Anonymní píše:
Ahoj nemáte někdo zkušenost?
Podle kalendáře bych mela mit ovulaci dnes v patek. Testuji kazdy den ovulacni testy ve stejnou dobu a před tim 2 hodiny nepiju a mam je stále pozitivní kazdy den
Podle mě je pozitivní až ten poslední (dnešní). Můžeš mít vyšší hladinu LH (což je třeba můj případ), takže jsou ty pozitivní několik dnů v řadě. Já mám třeba půlku cyklu pozitivní ovulační testy. Takže teď už je nedělám, protože to nemá smysl. Přeji ať se brzy zadaří!
@BrnackaM píše:
Podle mě je pozitivní až ten poslední (dnešní). Můžeš mít vyšší hladinu LH (což je třeba můj případ), takže jsou ty pozitivní několik dnů v řadě. Já mám třeba půlku cyklu pozitivní ovulační testy. Takže teď už je nedělám, protože to nemá smysl. Přeji ať se brzy zadaří!
Taky si myslím. Je to takové rozpité.
@Russet píše:
Myslíš, že to přehnané testování k něčemu je? Je důležité vědět, že ovuluje. Ale pak to nechat tak nějak plynout. Protože jí z toho leda začne hrabat. Jak poznáš, že nejsem příjemná? Radím ji přece celkem věcně.
Ano, je důležité vědět, že ovuluje. A pokud si nechce/nemůže měřit bazálku, tak jsou ovu testy další možností, jak se v tom cyklu zorientovat. A pak taky třeba může mít nepravidelné cykly, to pak úplně nestačí nechat to „plynout“. Mluvím z vlastní zkušenosti.
Nadhled je potřeba, to souhlasím, ale my nevíme, v jaké fázi paní je… Třeba právě začala se sledováním ovulace…
Pozitivní je až když je stejný nebo tmavší než kontrolní proužek..a značí, že ovulace proběhne do 24 hodin
taky to poznas podle hlenu.
Ja je mela tez treba 3 dny zasebou. Produkujes tento mesic vic hormonu. K ovulaci dojde jakmile zacne ten hormon klesat. To znamena ze se to bere ze k ovulaci dojde za cca 24 hodin od POSLEDNIHO pozitivniho testu. To vychazi cca, ze v den kdy bude carka zase slabnout dojde k ovulaci. Hodne stesti:)
Taky mám testy pozitivní dlouho, cca týden. Ale u mě nikdy nejsou čárky stejně výrazné
Myslela jsem si že ovulace probíhá první den co test začne mít čárky dve, tak jsem asi myslela blbě.
No jesli se snažíte dele co zkusit gynekologa, aby se podíval na tu ovluaci? Me jednou řekl že vidí krásný folikul, takže na ultrazvuku by to mohl vidět a pak se můžete snažit. ![]()
Ahoj nemáte někdo zkušenost?
Podle kalendáře bych mela mit ovulaci dnes v patek. Testuji kazdy den ovulacni testy ve stejnou dobu a před tim 2 hodiny nepiju a mam je stále pozitivní kazdy den