POUZE PRO SILNÉ ŽALUDKY - fotografie! Nevíte co to je? Vypadlo to

Anonymní
8.7.23 10:00

POUZE PRO SILNÉ ŽALUDKY ! Nevíte co to je ? Vypadlo to ze mě.

Dobrý den, prosím Vás o radu.
Co by to mohlo být?
Dostala jsem menstruaci a toto ze mě vypadlo.
Menstruace byla cca 14 dní zpožděná, ale z důvodu oddálení léky, protože jsem byla na dovolené.
Krvácela jsem jen chvíli, teď spíš jen špiním tmavě a mám bolesti v podbřišku a slabé křeče.
Mohl by to být samovolný potrat?
Těhotenství bylo možné, antikoncepci neberu.
Předem děkuji za odpověď, radu.

Příspěvek upraven 08.07.23 v 10:54

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74217
8.7.23 10:05
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím Vás o radu.
Co by to mohlo být?
Dostala jsem menstruaci a toto ze mě vypadlo.
Menstruace byla cca 14 dní zpožděná, ale z důvodu oddálení léky, protože jsem byla na dovolené.
Krvácela jsem jen chvíli, teď spíš jen špiním tmavě a mám bolesti v podbřišku a slabé křeče.
Mohl by to být samovolný potrat?
Těhotenství bylo možné, antikoncepci neberu.
Předem děkuji za odpověď, radu.

Fuj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16340
8.7.23 10:16

Mohl by to být.
Ale, nevím, jestli je úplně vhodné sem dávat takové foto.
Bude nejlépe, raději navštívit svého gynekologa.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
8.7.23 10:22

@Černá Madonna Děkuji za odpověď.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2133
8.7.23 10:25

To nahoře vypadá jako kus tkáně, může to být potrat. Běž radši k doktorovi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16340
8.7.23 10:29
@Černá Madonna píše:
Mohl by to být.
Ale, nevím, jestli je úplně vhodné sem dávat takové foto.
Bude nejlépe, raději navštívit svého gynekologa.

Vypadá to podle fota, dokonce jako embryo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
8.7.23 10:31

@Pučálkovic.Amina Děkuji moc za odpověď.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
8.7.23 10:34

No tvl 8o :roll: Mazej na gyndu nekam na pohotovost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kocourGarfield
8.7.23 10:35

Tvl to z tebe jen tak nevypadne ne? Seber se a " to" a jeď k dr.

Nemůžeš upravit ten nadpis a dám tam foto pro otrlé, nebo tak něco. Nemusí si každý :poblion: do oběda.

  • Citovat
  • Upravit
6429
8.7.23 10:42

To spíš vypadá jako žabí stehýnka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kocourGarfield
8.7.23 10:44

@ZuzaM no jo ony už začaly prázdniny že.

  • Citovat
  • Upravit
Janli
8.7.23 10:44

Extrémně ti narostla sliznice, díky lékům se nezkapalnila a teď se odlučuje v celé šířce.

  • Citovat
  • Upravit
16340
8.7.23 10:47
@Černá Madonna píše:
Vypadá to podle fota, dokonce jako embryo.

Bude nejlepší, jet na gynekologii co nejdříve. Opravdu mi to přijde už jako embryo, ale to usuzuju jen podle fota a ztráty krve.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15432
8.7.23 10:50

Co zkusit udělat těhotenský test? I kdyby to byl potrat, tak by teď ještě byl pozitivní

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
8.7.23 10:51

Bože, ženský….. kdyby byla těhotná, tak je v 6tt a to má embryo 3mm. :roll:
Proč s tímhle lítat na gynekologii, je to jen sliznice po tom, co se dopovala hormonama.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Prázdná náruč, deníčky na eMiminu

Tolik naděje a zůstal jen smutek?

Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty