nevolnost ve 33tt

40
31.3.04 11:26

nevolnost ve 33tt

Ahojky mamulky i těhulky,
prosím vás, jak jste řešily nevolnost v těhotenství? Od rána se mi motá hlava, je mi ‚slabo‘, zkoušela jsem se ‚zavodnit‘, stojím u okna a dýchám kyslík, posedávám, ale pořád mi není dobře.....nechci plašit,ale bojím se o prcka. Máte podobné zkušenosti?
Díky za odpověď Gábi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

157
31.3.04 20:33

Cau Gabi,
uz jsme ti psala na mail ale mozna ti to nedoslo nebo jsi mozna neodepsala nevim, tak si ctu ze ti neni moc dobre. Urcite bys nemela stat jestli se ti mota hlava a spatne se ti dycha. Nejlepsi je zkusit pokud citis ze jde na tebe neco jako mdloba sednout a dat hlavu co nejniz ke kolenum jak to jde. Vim moc to nejde pres bricho ale zkus to.
Taky je dulezite pokazde kdyz sedis mit nohy podlozene nad uroven bricha. Ted nemyslim kdyz mas tu hlavu mezi kolenama ale kdyz normalne sedis. Znamena sednout si a nohy si natahnout treba na zidli a jeste je trochu podlozit. Tak koluje nejlepe kyslik v horni casti tela kde ho potrebujes. Rozhodne nestuj! Taky vynech veskere aktivity. Proste nedelej nic a to doslova!!!! To ze hodne pijes delas dobre. Kdyby to trvalo dlouho a nezlepsovalo se to tak zavolej doktorovi a zeptej se ho pro svuj klid. Tak at je ti lip a napis jak to dopadlo. Misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
1.4.04 08:45

Ahoj Gábi,

som tiez v 33t. Mam problemy s dychanim opuchaju mi nohy a som rýchlo unavena. Občas mi trpne prava ruka. Neviem ci je to to čo si popisovala, ale mne na to doktorka povedala oddychovat a vyložiť nohy nad uroveň bruška a že su to klasicke priznaky tretieho trimestra. Problemy s dychanim su preto, ze miminko tlaci na branicu.
Pod EMiminkovskymi deničkami je denníček Jarnych tehulike. Su to maminky ktore prave porodili, alebo sa chystaju v najbližších dnoch a týždňoch. Skus to tam napísať možno sa niektorá ozve a poradi Ti.
A doktorke možeš tiež zavolať, veď ona je najlepší oddbornik na tvoj zdravotny stav a aspoń budeš kludnejšia, že si nič nezanedbala. Ved človek nikdy nevie. :lol:
Držím palečky
Slniečko 33t ( alias Gabi tiež)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
1.4.04 10:35

Ahojky Miso, mas tam ode mne mail a dekuju taky vam vsem za povzbuzeni…fakt jsem mela vcera strach, co se deje. Nastesti se to behem dne srovnalo. Chjo, jen aby to uz dobehlo vsechno do zdarneho konce…vlastne zacatku:-)
Diky G.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
1.4.04 16:59

Ahoj Gabi,
tak jsem rada ze je to v pohode a jste v poradku. Maly uz je moc veliky a tak budes mit ted tech par tydnu do konce mozna vic problemu ale to uz k tomu patri. Jo ten meilik mi neprisel. Napisu ti jinou adresu a poslu na tvuj mail. Tak se drzte i s prckem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zzzuzek
8.5.11 19:11

ahojky,
mě je ted blbě asi týden jdou na mě dost mdloby i zvracím. Když ležím je to ještě horší takže se v noci dost budím:(už nevím co s tím.nemáte někdo prosím radu?jsem 31tt

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama