nevolnosti ve druhém měsíci těhotenství a neschopenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 12:27
Nevolnosti a neschopenka

Holky jsem v 2 měsíci, chci se zeptat na vás názor… Bývá mi hodně špatně od žaludku až mě to nadavuje na zvracení, točí se mi hlava a není mi celkově vůbec dobře furt bych jenom spala, kolikrát se v práci jen plizim ptz nemůžu skoro nic dělat jak je mi špatně požádali by jste paní doktorku o neschopenku?

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 25.09.18 12:31
@Anonymní píše:
Holky jsem v 2 měsíci, chci se zeptat na vás názor… Bývá mi hodně špatně od žaludku až mě to nadavuje na zvracení, točí se mi hlava a není mi celkově vůbec dobře furt bych jenom spala, kolikrát se v práci jen plizim ptz nemůžu skoro nic dělat jak je mi špatně požádali by jste paní doktorku o neschopenku?

Měla jsem to taky. Navíc já zvracela až do 22tt a doma jsem nebyla. Ale já neschopenku nechtěla, neměla jsem pocit že je to nutné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 12:40

@lachtanice86 můžu se zeptat co děláte za práci?

makarka
Kecalka 397 příspěvků 25.09.18 12:50

Ja bych pozadala. Casem se ti pravdepodobne udela lip a muzes se zas vratit…telo si rika o klid, proc to lamat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 12:57

Těhotenství není nemoc :lol: já měla nevolnosti do 26. Týdne a když to na mě přišlo, šla jsem na zachod :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 13:00

Já taky neříkám že je to nemoc, na to se určitě nevymlouvam jen mi prostě není dvakrát nejlíp a nejsem zrovna zdravý člověk, nehledě na to že v práci musím tahat těžké kable které měří aj 70M, mistrova se mě sice snaží dávat malé a lehké kable ale když zrovna nejsou tak bohužel musím dělat aj tyto, holky se mě snaží pomáhat ale taky mají svoji práci

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 25.09.18 13:04

Zvracela jsem od zacatku az do 5mesice.. sla jsem na nemocenskou hned, a bylo mi celkem jedno kdo si co mysli.. v praci jsem navic tahala tezke bedny a neodpustila bych si kdyby se kvuli tomu neco stalo..navic po par mesich jsem mela skoro stejne penize jakobych chodila do prace..takze muj nazor je takovy , jdi na nemocenskou a odpocivej :-)

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 25.09.18 13:11

Pozadej o ní. Ja problila 7 měsíců. Doslova. V praci bych byla fakt hodně platná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 13:13

@G.a.b.c.a20 a řekla jste si o ní sama nebo paní doktorka nabídla sama?

Elishka1
Závislačka 2787 příspěvků 25.09.18 13:17
@Anonymní píše:

když se necítíš, tak si požádej, ty musíš vědět, jak ti je a doktor to posoudí a případně napíše :)

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 25.09.18 13:43
@Anonymní píše:
@G.a.b.c.a20 a řekla jste si o ní sama nebo paní doktorka nabídla sama?

Zeptala jsem se sama ale dr pak sam rekl ze mi to chtel nabidnout..protoze jsem ani moc nepribirala jak jsem neustale zvracela..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 14:13

@G.a.b.c.a20 já právě nezvracim a tím je mu ještě hůř :( já spíš pribiram mám nahoře 4kg, spíš mě přijde že se plním vodou jsem cela opuchla :(

nestarejtese
Kecalka 451 příspěvků 25.09.18 19:49

Ano šla jsem na neschopenku, dělala jsem v tabaku a jakmike přišel někdo a smrděl kourem musela jsem jit zvracet 8o

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 25.09.18 20:11
@Anonymní píše:
@G.a.b.c.a20 já právě nezvracim a tím je mu ještě hůř :( já spíš pribiram mám nahoře 4kg, spíš mě přijde že se plním vodou jsem cela opuchla :(

Podivej jestli ti neni dobre tak to dr rekni ze chces nemocenskou :-) ted si odpocin a uzivej klidu pak do prace budes chodit uz porad :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >