Zadržování vody v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 24.09.18 20:41
Zadržování vody v těhotenství

Holky jsem v 2 měsíci jsem otekla jak ropucha, ruky my natekaji, nohy mám oteklé. Za den vypiju 2-3l vody, mám nahore 4kg jsem. Z toho docela nešťastná, protože vypadám fakt hrozně, vypadám úplně stejně jak když jsem byla po operaci se strevem a cpali do mě prednison :( jsou nějaké bylinky nebo čaje na odvodnění které by miminku neublížili :srdce:

Reakce:
Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 21:27

Já myslím, že je to hormonální a žádné čaje bych do sebe nelila, taky jsem byla v obou těhotenstvích dost oteklá, sice asi ne už od 2. měsíce, ale později, když se vidím na fotkách před porodem, tak se úplně děsím, jak jsem vypadala. Nohy jak sudy, nevešla jsem se do žádných bot. Nestihla jsem včas ani sundat snubák, museli mi ho ve zlatnictví přeřezávat. Ale už dva tři dny po porodu to začalo jít hrozně rychle dolů a pamatuju si, jak jsem si asi 5. den po porodu nadšeně prohlížela nohy, že jsou mi zase vidět kotníky a připadalo mi to děsně sexy :-D Na gynekologii tě budou víc hlídat (tlak a moč), určitě jim to všechno hlaš, asi bude hrozit nebezpečí preeklampsie.
Teď jsem si vzpomněla, jak jsem po dlouhé době viděla kamarádku, která čekala dvojčata, byla tehdy v cca 7. měsíci, úplně jsem se jí lekla, měla obrovský baňatý oteklý nos přes celý obličej. Naštěstí se to zase po porodu upravilo a už je z ní zase hezká holka :-D
Holt to těhotenství s tělem dělá divy…

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 24.09.18 21:29

@Gina mě právě ruce otecou a jak se hodně napiju tak zachvili zase dobrý, poznám. To vzdycky podle prstýnku, jdu ve čtvrtek na kontrolu tak. Ji to všechno řeknu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >