UTZ v 30. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PiškotAdamek
Kecalka 481 příspěvků 24.09.18 19:31
UTZ v 30tt

Devcata portebuji poradit znama me rikala a cetla jsem to i v jednom clanku ze by se v 30tt mel delat velky UTZ je to pravda mate nekdo zkusenost jsem z toho vedle :) moc dekuji za odpoved :)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 30. týden těhotenství?

Reakce:
Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13174 příspěvků 24.09.18 19:32

@PiškotAdamek proč jsi z toho vedle? jinak ano dělá se

Hanulka2016
Závislačka 3485 příspěvků 14 inzerátů 24.09.18 19:34

@PiškotAdamek ano, je to 3. A posledni velky UZ.

iwa83
Kelišová 6762 příspěvků 24.09.18 19:34

Deka se ve 32tt. Ja si ho z prvniho tehu taky neuvedomuji. Ale asi proto ze ma doktorka mela na to kvalifikaci… ted me soucasny doktor poslal přímo do nemocnice :)

Qadra
Stálice 94 příspěvků 24.09.18 19:35

Ano dělá se.Slouží mimo jiné i jako odhad velikosti miminka k porodu

PiškotAdamek
Kecalka 481 příspěvků 24.09.18 19:52

ptam se a jsem z toho vedle jelikoz jsem to u prvniho nezazila :think: chodim do nemocnice a dr nema zrovna nejlepsi utz v ordinaci tak abych ji to rekla a vedela jestly se to dela atd. prvni tehu nedopadlo dobre :(

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8821 příspěvků 24.09.18 19:56

Ano zcela běžné vyšetření - běžně hradí pojišťovna 3 utz 12,20 a 30tt ostatní utz jsou na vůli gynekologa :) např můj gynekolog posílá na prvotrimestrialní screening ke kolegovi, který na to má patřičný certifikát a další 2 utz dělá on sám - na stejném přístroji jako kolega :)

lachtanice86
Kelišová 6660 příspěvků 24.09.18 20:02

@PiškotAdamek proč si z toho vedle? Je to poslední velký utz. Byla jsem v 31tt

Uživatel je onlineJanakatabara
Kecalka 153 příspěvků 24.09.18 20:34

Dělá, je to běžné, normální, automatické.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >