39+4 kdo taky čeká až přijde porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 25.09.18 07:54
39+4 kdo taky čeká až přijde porod?

Ahojky holky, jak prožívate poslední dny před porodem? Já mám občas poslíčky a pokaždé si říkám to už se rozjíždí a ono nic :zed: A ještě mě depta, jak se každý ptá- tak co?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kacakaca
Závislačka 2618 příspěvků 25.09.18 08:06

Ja 38tt, uz pred mesicem jsem poslouchala, jestli pry prenasim :zed: . Z nevolnosti jsem se dostala teprve pred 4 tydny, tak mam hodne prace a kdyz si maknu, stopuju vecer kontrakce/poslicky. Kdyz to boli hodne a dlouho, tak zurim, ze kdyz uz jsem si tu bolest musela prozit, nemam porod za sebou. Do porodnice se tesim jak do wellness hotelu, budu tam, dokud me nevyhodi.

theressapoch
Kecalka 362 příspěvků 25.09.18 08:21

Já mám den po termínu… taky stopuji každý poslicky, vyháním ji ven co to jde a stále nic :(

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 25.09.18 08:23

@kacakaca je to hrozný viď? Já u prvního neměla vůbec poslíčky. Teď mám tedy hodně slabé. V noci mě nepatrně bolelo břicho a od rána se cítím divně. Mám to břicho takové divné. Už to chci mít za sebou. Mám i čím dál větší výtok. Boleji té záda?

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 25.09.18 08:25

@theressapoch Tak snad to brzo přijde. Všichni říkají, že když je změna tlaku, je hodně porodů. U mě to nefunguje. Začínám věřit, že v bříšku se schovává holka a paradi se :mrgreen:

iwa83
Kelišová 6761 příspěvků 25.09.18 08:39

holky, počkejte, dneska je spln, to bývá víc porodů :) U nás to na první dceru (narozená 39+2) fungovalo 100% (dovtedy ani ťuk) a docela dlouho měla horší spaní když byl spln. Takže vydržte. I v porodnici bylo narváno.

Já jsem 37+3 ale taky mi hrozí, že budou vyvolávat, tak bych radši kdyby se to rozjelo samo. Ale obávám se, že se druhé dceři nechce a že hold budu mít smůlu. Ale mám na to do pondělí čas - pak se budu muset rozhodnout.

kacakaca
Závislačka 2618 příspěvků 25.09.18 08:45
@Meggynka píše:
@kacakaca je to hrozný viď? Já u prvního neměla vůbec poslíčky. Teď mám tedy hodně slabé. V noci mě nepatrně bolelo břicho a od rána se cítím divně. Mám to břicho takové divné. Už to chci mít za sebou. Mám i čím dál větší výtok. Boleji té záda?

Poslicky si taky nepamatuju, ale je fakt, ze jsem opotrebovanejsi a starsi. Tak jsem rada, ze deloha asi bude jeste fungovat. Zada - kdyz me mimino zatlaci do patere nebo pri posliccich, me porody jsou o krizovych bolestech. Jak moc te boli? U mne tak zacal porod (+ 100 navstev wc vsemi smery).

theressapoch
Kecalka 362 příspěvků 25.09.18 08:54

@Meggynka Hele o víkendu mi říkali, to už přijde při bouřce se vždycky rodi. Teď mně zas říkají, dneska je úplněk to se vždycky rodi :P no tak jsem zvědavá :mrgreen: jinak teda veškerý příznaky porodu mám už asi 14dni. Navíc už měsíc mam prý nachystaný porodní cesty. Jenom ta naše holka je velkej mamanek :P

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 25.09.18 12:15

@kacakaca jen trochu. Mě u prvního bolelo dost v kříži a za dva dny jsem rodila v 38+4. Teď jsme si nenechali říct pohlaví a všichni hned ze to je holka a šlechtí se :mrgreen: Čekas holčičku nebo chlapečka?

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 25.09.18 12:18

@theressapoch chce se tam pořádně nacancat, aby byla krásná :mrgreen: Na to naše dítě taky nic nezabírá. Strašně jsem zvědavá, jestli to bude holka nebo kluk a takhle mě napíná :zed: :mrgreen:

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 25.09.18 12:20

@iwa83 No kéž by. Ten konec a to čekání je fakt hrozný. Ty kopance se už nedají vydržet a už mu říkám, že mu bude končit nájemní smlouva, ať jde ven :mrgreen:

kacakaca
Závislačka 2618 příspěvků 25.09.18 13:03

@Meggynka
Ja taky nevim pohlavi, puvodne nedobrovolne a pak uz mi to bylo jedno.

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 25.09.18 13:09

@kacakaca já si ho nenechala říct úmyslně. První jsme věděli, máme kloucka 2 roky a 8 měsíců a teď u druhého chci zažít ten krásný pocit, až se to dozvím až po porodu. Je vtipné jak každý typuje co to bude :lol:

theressapoch
Kecalka 362 příspěvků 25.09.18 16:14

@Meggynka u nás, než jsme se to dozvěděli, tipovali všichni holčičku. No a holka to nakonec fakt bude :mrgreen: jinak teda ja doufam a verim v ten uplnek :D dneska se mi vyloženě rodit chce :lol:

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 25.09.18 16:26

@theressapoch mě už se chce týden a pořád nic :mrgreen: Teď mě začínají zase trochu bolet záda, ale břicho ani tuk. Třeba nám to nastane večer, jak říkáš. Nechce se jim do zimy :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >