Tvrdnutí břicha při cestě autem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lisa 20
Kecalka 149 příspěvků 25.09.18 12:20
tvrdnutí břicha při cestě autem

Ahoj holky, měla jste některá v těhotenství problémy při cestování autem? já jsem teď ve 22tt a jakmile sednu do auta, tak mi ihned začne tvdnout břicho a začnou mi nesnesitelné bolesti v kříži. Trvá pak celý den než to zase přejde. Když nikam autem nejezdím pár dnů, tak je mi fajn, nic mě nebolí a netrápí, tak to asi musí mít nějakou souvislost? :think: :think: :think:

Reakce:
Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 25.09.18 12:56

@Lisa 20 A máš těhotenský pás? Mně tohle dělá cokoliv mě škrtí, tzn. běžný pás v autě, nebo třeba guma u tepláků. Prostě jakmile mě něco chvíli škrtí kdekoliv na břiše, začne mi břicho tvrdnout. Takže do auta jsem si pořídila těhotenský pás BeSafe, kalhoty těhotenské atd. a tím se to vyřešilo.

Lisa 20
Kecalka 149 příspěvků 25.09.18 13:11

Ja uz dneska prave jela bez pasu, protoze jsem myslela, ze by to mohlo byt z toho, ale i tak to zase zacalo :(

Majka13
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 25.09.18 13:19

Já to tak mám. Pásem to není. Čím děravější silnice, tím horší. Když jsem se ptala doktora, tvrdil, že to dělají hlavně ty otřesy. Naštěstí jsem na maloměstě, tak jezdím autem minimálně. Víc se s tím asi dělat nedá. Magnesium mi nic nelepší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >