Reklama

Tvrdnutí břicha při cestě autem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lisa 20
Kecalka 148 příspěvků 25.09.18 12:20
tvrdnutí břicha při cestě autem

Ahoj holky, měla jste některá v těhotenství problémy při cestování autem? já jsem teď ve 22tt a jakmile sednu do auta, tak mi ihned začne tvdnout břicho a začnou mi nesnesitelné bolesti v kříži. Trvá pak celý den než to zase přejde. Když nikam autem nejezdím pár dnů, tak je mi fajn, nic mě nebolí a netrápí, tak to asi musí mít nějakou souvislost? :think: :think: :think:

Reklama

Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 25.09.18 12:56

@Lisa 20 A máš těhotenský pás? Mně tohle dělá cokoliv mě škrtí, tzn. běžný pás v autě, nebo třeba guma u tepláků. Prostě jakmile mě něco chvíli škrtí kdekoliv na břiše, začne mi břicho tvrdnout. Takže do auta jsem si pořídila těhotenský pás BeSafe, kalhoty těhotenské atd. a tím se to vyřešilo.

Lisa 20
Kecalka 148 příspěvků 25.09.18 13:11

Ja uz dneska prave jela bez pasu, protoze jsem myslela, ze by to mohlo byt z toho, ale i tak to zase zacalo :(

Majka13
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 25.09.18 13:19

Já to tak mám. Pásem to není. Čím děravější silnice, tím horší. Když jsem se ptala doktora, tvrdil, že to dělají hlavně ty otřesy. Naštěstí jsem na maloměstě, tak jezdím autem minimálně. Víc se s tím asi dělat nedá. Magnesium mi nic nelepší.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >