Nevysvětlitelná vyrážka

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
23.6.22 20:18

Nevysvětlitelná vyrazka

Málej má tohle už týden doktoři nebo co to je ani jak to léčit nemáte a tím někdo zkušenost? Děkuji mockrát 🙏 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
662
23.6.22 20:20

Nevěřím, že „doktoři nebo co to je“ ti na to nic neřekli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
23.6.22 20:28

Řekli mi že je to ekzém a dali na to kortikoidy toť vše ale po noch se to zhoršilo a vysadila jsem je poté doktorka řekla že se to malému může zhoršovat nic víc nic míň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
23.6.22 20:30

Tak si dojdi k jinému lékaři, u koho jsi s tím byla? Myslím odbornost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
23.6.22 20:31

@LucEm jsme objednání k dalším dvoum ale až příští týden dřív prostě není místo
Byli jsme u praktického dermatolozky pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
23.6.22 20:34

Tak držím palce ať pomohou. Vypadá to hodně suše, mazete něčím, něco na promasteni, svědí ho to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8613
23.6.22 20:36

Nemůže to být plíseň? Zkoušeli jste mazat třeba Imazolem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
23.6.22 20:36

@LucEm mažu to masti proti vysušení
Právě že ho to svědí a stěžuje že bolí nikdy jsem se s tím nesetkala tak hledám kde se dá už

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43787
23.6.22 20:45
@Aneta 123 píše:
@LucEm mažu to masti proti vysušení
Právě že ho to svědí a stěžuje že bolí nikdy jsem se s tím nesetkala tak hledám kde se dá už

Já bych zkusila ještě něco proti plísni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2378
23.6.22 20:49

Máte doma psa/ kočku?
Já měla něco podobného vzadu na krku a ano byla to plíseň. Přenáší ji hlavně psi. Nicméně mně se spíše udělala z mokrých vlasů. Dostala jsem na to atb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
23.6.22 20:55
@Markéta188 píše:
Máte doma psa/ kočku?
Já měla něco podobného vzadu na krku a ano byla to plíseň. Přenáší ji hlavně psi. Nicméně mně se spíše udělala z mokrých vlasů. Dostala jsem na to atb.

Psa doma nemáme ale u babičky je to by mě ani nenapadlo že by to mohla být plíseň včera mu prasklý puchýřky a teď to má takové zarudlé tak nevím čím to mazat tedkom než se dostaneme k doktorovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43787
23.6.22 20:58
@Aneta 123 píše:
Psa doma nemáme ale u babičky je to by mě ani nenapadlo že by to mohla být plíseň včera mu prasklý puchýřky a teď to má takové zarudlé tak nevím čím to mazat tedkom než se dostaneme k doktorovi

Jestli je to plíseň, mastný promazávací krém na ekzem to zhorší. Já bych zítra naklusala na kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2378
23.6.22 20:59
@Aneta 123 píše:

No může být a nemusí. Mazat čímkoliv na plísně. A hodně sušit.
Každopádně mně se na tom dělaly spíše šupinky, puchýřky ne. Ale můžeš zkusit mast na plíseň, ještě lépe kapky - třeba exoderil a uvidíš, jestli to bude mít nějaký progres.
Atopický ekzém se vyloučil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
23.6.22 21:02
@Markéta188 píše:
No může být a nemusí. Mazat čímkoliv na plísně. A hodně sušit.
Každopádně mně se na tom dělaly spíše šupinky, puchýřky ne. Ale můžeš zkusit mast na plíseň, ještě lépe kapky - třeba exoderil a uvidíš, jestli to bude mít nějaký progres.
Atopický ekzém se vyloučil?

Ten se vyloučil hned
No proti plísní teď doma nic nemám on tam měl prvně šupinky a pak se udělali puchýřky ráno prostě měl Zajdu a počkám než mě vezmou nenechám se už odbít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2378
23.6.22 21:04
@Aneta 123 píše:
Ten se vyloučil hned
No proti plísní teď doma nic nemám on tam měl prvně šupinky a pak se udělali puchýřky ráno prostě měl Zajdu a počkám než mě vezmou nenechám se už odbít

Pokud měl šupinky, tak si to mohl škrábat, tím vznikne mokvání a možný zánět do kůže. Ta plíseň by to mohla být, ale nejsem lékařka.
Tak snad se to brzo zjistí a vyléčí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat